Gübre konusu yardım

Houp53

Yeni üye
Arkadaşlar gübre olarak inek dışkısı meyve kabukları süt kahve falan ne gibi bi destekleri olur veya etkisi iyi olan ucuz maliyetli güvreler nelerdir ne almalıyım gübre fiyatları hakkında bir bilgim yok karadenizde oldupum için hiçbirşeye para vermeden grow yapmak istiyorum gübreye falan :D

Avare

Doktor
Kanka veg dönemi yeşil mercimek filizi bloomda mızır filizi, keçi boynuzu özü şerbeti ve laktik asit serumu yapabilirsin

Avare

Doktor
Kanka veg bitkisel büyüme aşaması bitki bu dönemde sadece yaprak,dal ve sürgün üretir. Bloom dönemi ise çiçeklenme dönemi bu dönemde de ilk 2-3 hafta boya gider sonra büyüme durup çiçeklenme başlar.
Dış mekanda yapıyorsan ve bitkilerin fotoperiyot ise Ağustos 15 den sonra yavaş yavaş bloom dönemine girer.

Houp53

Yeni üye
Kanka veg bitkisel büyüme aşaması bitki bu dönemde sadece yaprak,dal ve sürgün üretir. Bloom dönemi ise çiçeklenme dönemi bu dönemde de ilk 2-3 hafta boya gider sonra büyüme durup çiçeklenme başlar.
Dış mekanda yapıyorsan ve bitkilerin fotoperiyot ise Ağustos 15 den sonra yavaş yavaş bloom dönemine girer.
Outdoor yapıyorum genetik tohum sponsordan aldım bilgin için teşekkür ediyorum varol inşallah

Avare

Doktor
Kanka avuç içi kadar yeşil mercimek yahut mısırı tıpkı kenevir tohumu gibi çimlendiriyoruz. Fakat çimlenen kısımların mümkün mertebe uzun olması lazım. Peşine bir bardak su ile blender da çekiyoruz sonrasında ise bir litre su ile seyreltip verebilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
    T Tropikal.MR: ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****