Gübre karmaşası yardım lütfen

secretBud

Yeni üye
3x ww xxl auto 1x amnesia xxl auto bitkilerim 20lt allmix toprakta ve 23. Günundeler
20. Gün an micro grow bloom b52 sulama yaptim. Bugünde calmagli boş sulama yaptim. Bloom gübreyi kesmek istiyorum. Bidahaki gubrelemede vermesem sorun olur mu. Elimdeki gubre karisimi 2 3 hafta beklese sorun olur mu tesekkurler

Dostum bloom gübresi çiçeklenme de verilir yani çiçek blooma girdiğinde ancak çiçeğe girmeye yaklastigin için ufak miktarlarda baslayabilirsin vermeye gübreli sulamanda çiçeğe zorlaması için 1 ml diyorsa 0.5 litre başı ekleyebilirsin zamanla arttirsin gübreli karışım en fazla 6-7 saat bekletebilirsin ben 1 saat bekletilen sonra kullanıyorum şişenin dibinde kalmıştı az bişey geçen baktım hep küf tutmuş mantar tutmuş vs yani 2 3 hafta beklerken imkansız
an 3lü setde baştan sona kadar hepsini karıştırıp veriyorsun

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
3x ww xxl auto 1x amnesia xxl auto bitkilerim 20lt allmix toprakta ve 23. Günundeler
20. Gün an micro grow bloom b52 sulama yaptim. Bugünde calmagli boş sulama yaptim. Bloom gübreyi kesmek istiyorum. Bidahaki gubrelemede vermesem sorun olur mu. Elimdeki gubre karisimi 2 3 hafta beklese sorun olur mu tesekkurler
Evinde varsa akvaryum motorlarınla içine hava oksijen ver hiç bir şey olmaz :) gönül rahatlığıyla verebilirsin zaten oksijen veriyorsan hiç bir bakteriyi öldürmez yaşatırsın lakin zaman konusundan emin değilim ama uzun zaman yapabilirsin 1 ayda değil tabi 10 güne kadar bir şey olmaz diye biliyorum hele 5 günden falan hiç bir şey olmaz... sonra gördüm 2,3 hafta yazmışsın bence bir şey olmaz ama yine bir internetten araştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!