Gübre ile ilgili toplanalım!!

leprohell

Yeni üye
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler güzel growlar dilerim Gübreyle ilgili güzel bir konu olması ve herkesin bilgi alabilmesi adına ve bilgilenmek amacıyla açtım bu konuyu herkesten fikrini dile getirmesini bekliyorum ben ilk growumu gerçekleştiriyorum ve biobizz try pack setinden aldım yorumunuz nedir yeterli olur mu olmaz mı grow sonuna kadar eğer eklemem gereken bir şey varsa neler eklemeliyim ve bu gübreye ne zaman başlamalıyım ve nasıl devam etmeliyim yorumlarınızı bekliyorum growerlar !

Cvp: Gübre ile ilgili toplanalım!!

leprohell' Alıntı:
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler güzel growlar dilerim Gübreyle ilgili güzel bir konu olması ve herkesin bilgi alabilmesi adına ve bilgilenmek amacıyla açtım bu konuyu herkesten fikrini dile getirmesini bekliyorum ben ilk growumu gerçekleştiriyorum ve biobizz try pack setinden aldım yorumunuz nedir yeterli olur mu olmaz mı grow sonuna kadar eğer eklemem gereken bir şey varsa neler eklemeliyim ve bu gübreye ne zaman başlamalıyım ve nasıl devam etmeliyim yorumlarınızı bekliyorum growerlar !

Ortadakini ciceklenmede kullanmasanda olur

https://i.imgur.com/yGFjMRG.jpg

Anm1919

Yeni üye
Aslında NPK gübre kullanarak 3-1-1 ciçeklenmeye kadar sonrasında 0-3-1 sırasıyla ölçülü NPK veriyorsun. En iyi ayar budur. Karışık gübreler de NPK oranını tutturmak problem. Bu bitki yukarıda yazdığım şekliyle gübre istiyor en iyi hasat için.

leprohell

Yeni üye
kankalar gübre önerileriniz için teşekkür ederim yalnız ben belirttiğim gibi biobizz try pack setini aldım ve bunun hakkında hiç bir bilgi vermediniz :)

AirBuss

Yeni üye
leprohell' Alıntı:
kankalar gübre önerileriniz için teşekkür ederim yalnız ben belirttiğim gibi biobizz try pack setini aldım ve bunun hakkında hiç bir bilgi vermediniz :)

Knka biobizz gübrelerin en alt dalında yer alıyor iş görür knka sıkma canını

https://www.growbarato.net/blog/en/how-to-use-biobizz-feeding-chart/#lightmixchart 

bak buradan kanka. gayet açıklayıcı bi sayfa

banbufs

Yeni üye

Hunlu' Alıntı:
https://www.growbarato.net/blog/en/how-to-use-biobizz-feeding-chart/#lightmixchart 

bak buradan kanka. gayet açıklayıcı bi sayfa

selam reis . şimdi şunu sormak istiyorum attığın linkte growth bölümünde week 1 diyo . tohum patladıktan sonra ki ilk hafta mı yoksa 2 3 kıvrım olduktan sonra (2-3 hafta) sonra mı oluyor yardımcı olursan çok sevinirim

BaRon49

Yeni üye

guvercin gubresi kullaniyorum bi tek onn numara 5 yildiz weg donemi icin ciceklenme donemide baska bisi kullanicamda veg donemi icin on nu Me Ro

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
  • kkush kkush:
    **** ********* *** ***** hahahaha* **
    +1
  • kkush kkush:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********** ****** ********* *** ***** hahahaha* **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** *** **** hahahaha* ** ****** ********* ******* hahahaha
  • kkush kkush:
    hahahaha**** **** ********* ********* hahahaha********** **
  • M Marryhuana:
  • kkush kkush:
    ********* ********** ***** ********* ** ** ********* ******** ***** **********
  • M Marryhuana:
    ***** **** ****** hahahaha*** ********** hahahaha ********** ***** ********* ** ** ********* ******** ***** **********
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha **** **** ******* *** ********** ******* hahahaha**
  • kkush kkush:
  • M Marryhuana:
    *** *** *
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **** **** ****** **** ** **
    ** *** ***** hahahaha
  • kkush kkush:
    ****** ******* hahahaha
    +1
    hahahahahahahaha*** ** **** **** hahahahahahahaha ********* ******* ********* * ******* ********
  • kkush kkush:
    ***** ***** **
    +2
    hahahahahahahahahahahaha* ** **** **** hahahahahahahaha ********* ******* ********* * ******* ********
    +1
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha
    +1
  • kkush kkush:
    ****** ******* *** **
    +1
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha **
    TabldotLife TabldotLife: ********* ***** ***** **** **** ****