gübre için yardım lütfen

GROWER_TR

Yeni üye
Kankalar merhaba. Daha önce gübre olarak hep hesi kullandım. Forum da ki üstatlar hep Advanced Nutrients öneriyor onu kullanmak istiyorum. Magicplant den göz attım biraz karışık geldi çok usta da değilim 2 kez indoor deneyimim var oda bu forum sayesinde :) bu 3. olacak inşallah. Hesi alırken hazır 7 li set halinde satıyordu onu alıyordum şimdi Advanced Nutrients in baştan sona kullanmam gereken çeşitleri hangisi coco ya ekeceğim bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi. Şunları alman lazım diyebilecek bir kankam varsa güzel bişey çıkartabilecek ortaya yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

R

Ripley'sOG

Guest
Sensınin  coco serisi(grow-bloom)+b52-callmag-bigbud-bud candy(carboloadda olur)-overdrive paran varsa voodoo juice kokler için  rhino skinde alabilirsin toprakta bulunan slikat cocoda azdır  acemi degilsin ve bu gübreleri kullanabilirsin.

GROWER_TR

Yeni üye
Cvp: gübre için yardım lütfen

Ripley' Alıntı:
Sensınin  coco serisi(grow-bloom)+b52-callmag-bigbud-bud candy(carboloadda olur)-overdrive paran varsa voodoo juice kokler için  rhino skinde alabilirsin toprakta bulunan slikat cocoda azdır  acemi degilsin ve bu gübreleri kullanabilirsin.

Kanka zaman ayırıp cevapladığın için  çok teşekkür ederim.

BobFaruk06

Yeni üye
Kanka sana advanced ın micro, grow, bloom serisini almanı tavsiye ederim Yada paran varsa connouisseur grow ve bloom 2 lilerini almalısın.  En üSt düzeyi odur. Bunlar ana besinlerdi. Takviyelere gelecek olursak hep vermen gereken b-52 almalısın. Budları büyütende big bud, overdrive, bud ignitor. Öncelik sırasına göre yazdım, ötekileri bağışıklık stres tat koku kök vs gibi işler için gerekli tam prof yapmak istersen tüm seriyi alman gerek kanka had safhada kaliteli olur Işık ve karbondioksiti de hesaba katmalısın stres geçmişi ve nem de önemli bu arada. Ana besinleri hallettikten sonrası teferruat hepsi gayet etkili ürünler faydaları var ama senin bütçenle alakalı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ** **** ****** hahahaha*
    ******** ** ***** ***** ** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** ****** hahahaha** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** hahahaha* ****** *** **** ***** *** *
    *** **** ** hahahaha* ***** ********* ******* ******* **** ********* ****** ********* ********** ******** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* * ** ***** ******** * **** **** ******** hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • C CHaRaMBoL:
    ******** ****** *** ********* * ****** **** **** ********* ******* hahahaha*** ***** ***** ******** ********* ********** ***** ***** **** ****** ********* ********** ***** ******* ********** ***** ********** ********** ** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ***** **
  • T taysın:
  • J JunkyheaD:
    ***** ***** hahahaha***
  • J JunkyheaD:
    *** **
    J JunkyheaD: *** **