Gübre Hesaplama Programı (Advanced Nutrients)

Ares89

Yeni üye
Cvp: Gübre Hesaplama Programı (Advanced Nutrients)

Kanka simdi ben burdan sensi growu seciyorum yetistireme vegatative bolumunde sade sensi grow A+B yaninda b-52 ve vodo juice cikiyo haftalari uzattigimda 10 hafta falan mh isik yakip buyutmek istiorum yani sadece bu cikan 4 gubreyimi kullanmam gerekiyo sadece. Sensi blooma gecincede profeesyoneli sectigimde orda haftalik yazan butun gubreleri alip haftalik programa gore kulanmam gerekiyo bu bu sekildemi oluyo yani

Sensi grow ve sensi bloom yazdim bitcoin olarak yazi cikti yorumu gonderince:) nasil bsey bu ya :)

Ü

Üye silindi 2874

Guest
valla bende anlamadım.birisi düz mantıkla şu kadar litre suya şu kadar ilk haftalar böyle sonra biraz daha arttır suyla ver...öyle açıklayabilecek olan varmı ?

yasak

Yeni üye

advanced marka gubrenın uygulması var ısmı BUDLABS INDIR ONU BIRAZ KURCALA ANLARSINsınız.... orda buyume yada cıceklenme olarak secıyosun kac haftalık onu yazıyosun ve kacıncı haftadaysa bıtkın manuel olarak o haftaya getırıyosun o otomatık altta ne vermen gerekıyor söylıcek zaten butun urunlerı var vermen gereknın yanında 2 ml dıye yazar vermemen geekn varsa o hafta   -    dıye yazar hee ordakı butun gubrelerı alıcaksın dıyede bısey yok elınde ne varsa cızelgeye gore gıdebılırsın.

Ares89

Yeni üye

yasak' Alıntı:
advanced marka gubrenın uygulması var ısmı BUDLABS INDIR ONU BIRAZ KURCALA ANLARSINsınız.... orda buyume yada cıceklenme olarak secıyosun kac haftalık onu yazıyosun ve kacıncı haftadaysa bıtkın manuel olarak o haftaya getırıyosun o otomatık altta ne vermen gerekıyor söylıcek zaten butun urunlerı var vermen gereknın yanında 2 ml dıye yazar vermemen geekn varsa o hafta   -    dıye yazar hee ordakı butun gubrelerı alıcaksın dıyede bısey yok elınde ne varsa cızelgeye gore gıdebılırsın.

Kanka ben indirdim budlabsi da ayni seyler cikio hemen hemen arkadasin attigi linkten bir liste cikarttim ben 12 litre suya karistirmam gereken miktarlar falan simdi ben bu gubrelerin hepsini alsam ayni listedeki gibi haftada 3 kez sulayip sade 1 sulamamda bu miktardaki gubreleri versem bir problem yasarmiyim

Ekli dosyalar

• Nutrient Calculator | Feeding Schedule | Advanced Nutrients (1).pdf
    39.1 KB · Görüntüleme: 40
  • Nutrient Calculator | Feeding Schedule | Advanced Nutrients.pdf
    35.2 KB · Görüntüleme: 20

Grow Muhabbetleri
Help Users
    içiciadam içiciadam: ** **** **** ****** **** **