Güçlü oto sativa

Devox

Yeni üye
Belirttiğim gibi güçlü bir sativa önerisi istiyorum kankalar ve fazla hasat alabilecegim bir bitki

kaiser

Kıdemli Üye
amnesia haze dayanıklı bir bitki değil ve hasatta biraz zayıf kalıyor ama içimi ve kokusu tartışmasız çok güzel. Orange sherbet deneyebilirsin bulabilirsen autu %70 civarı sativa baskın bir genetik hasatını almadım ama bitki gelişimi çok güzel şimdilik hasatı da güçlü olacak gibi çiçeklere bakarsak

amnesia haze dayanıklı bir bitki değil ve hasatta biraz zayıf kalıyor ama içimi ve kokusu tartışmasız çok güzel. Orange sherbet deneyebilirsin bulabilirsen autu %70 civarı sativa baskın bir genetik hasatını almadım ama bitki gelişimi çok güzel şimdilik hasatı da güçlü olacak gibi çiçeklere bakarsak
Orange sherbet sadece 2 hızlı for buds ta mevcut. Auto genetik ler için mükemmel ancak getirtmeyi nasıl yapıyorsun?

Bu konunun yasak olması üzüyor sonuçta burasi bilgi paylasma platformu ve bu önemli bir konu
bilgi paylaşım platformunu ,ticarethaneye çevirip kar amacı güden moderatörler daha sağlıklı yönetilecek süreçlerin önünü kapatmakta.örneğin 1 yıl öncesine kadar solar palau markasını öve öve biteremeyenler,şimdi dr.karbondan satış yapılabilmesi açısından ,solar palauların debisi düşüyor,işe yaramıyor şeklinde ağız değiştirmekte ve konudan habersiz,bilgisiz arkadaşlarımızın önünü doğru bilgilere ulaşabilmesi açısından tıkamaktadır.bu denli maddi ,manevi emeklerimizin sonucunda kaliteli hasatlar için kaliteli tohuma, ucuza ulaşım şarttır.ne yazsak kafi olmayacağını bildiğim için ,bu konuda yardımcı olun arkadaşlar diye çığırtkanlık yapmayacağım.yazdıklarım şahsi görüşlerimdir.herkese iyi growlar..

oturanboga35

Müptezel
bilgi paylaşım platformunu ,ticarethaneye çevirip kar amacı güden moderatörler daha sağlıklı yönetilecek süreçlerin önünü kapatmakta.örneğin 1 yıl öncesine kadar solar palau markasını öve öve biteremeyenler,şimdi dr.karbondan satış yapılabilmesi açısından ,solar palauların debisi düşüyor,işe yaramıyor şeklinde ağız değiştirmekte ve konudan habersiz,bilgisiz arkadaşlarımızın önünü doğru bilgilere ulaşabilmesi açısından tıkamaktadır.bu denli maddi ,manevi emeklerimizin sonucunda kaliteli hasatlar için kaliteli tohuma, ucuza ulaşım şarttır.ne yazsak kafi olmayacağını bildiğim için ,bu konuda yardımcı olun arkadaşlar diye çığırtkanlık yapmayacağım.yazdıklarım şahsi görüşlerimdir.herkese iyi growlar..
Bende aynı düşünceler içerisindeyim kardeşim. Kimseye para kazanmayin diyemeyiz ancak verdiğimiz paranın karşılığı da hüsran olmamalı. Tohumda min sipariş olayı kaldırılmalı. Ve sipariş edilen tohumu müşteriye doğru teslim edilmeli. Outo istiyon photo geliyor a istiyon b geliyor. Ödenen para emek zaman kaybı, hepsi boşa gidiyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ******* ****** **** ***** ** ** **** *** *** *** **** ******** ** ****** ***** ****** ********** ***
  • B biggie34_:
    **** hahahaha
  • B biggie34_:
    ** ***** ****** ******* ***** **
  • S sefilzenci:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ********** ***** ******** ***** **** *** *** **** *** *** **** hahahaha*** ********** ****** ***** *** **** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** **** hahahaha*** ******** *******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** ********* ***** **** ******* ***** **** ******
    ******** ***** ****** *** **** ******** **** ******* **** ********** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** *********
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    hahahahahahahahahahahaha*
  • S sefilzenci:
    hahahaha ******* ******* ******* hahahaha*** ******** ********** **** ********* **** ******* hahahaha*
    ****** **** ***** ******** *** ****** ********** ***** * **** ********** hahahaha*
    ***** * ****** ***** * **** ***** ***** hahahahahahahahahahahaha***
    +1
    +1
    +1
    Tommy vercetti Tommy vercetti: ****** ****** +1