Gören duyan tanıyan varsa lütfen yardım

• Konbuyu başlatan Üye silindi 24060
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 24060

Guest
Screenshot_20221023_121755_com.android.chrome.jpgherkeze selam. evet abiler kardeşler kankalar bitkimiz in adı KANNA bilimsel adı sceletium tortuosum etken maddesi mesembrine. Yıllardır çiçekiçilerde aradığım ama bir türlü bulamadığım İzmir Manisa çevrelerinde yok. Yurtdışı ithalatı yasak. Lakin bodrum kızılburun mevkisinde var gördüm ozamanlar bilmiyordum bitkinin namını. Yine Balıkesir taraflarında varmış duyum teyide muhtaç tabi. Mesembrine alkol ve sigara gibi maddelerin bıraktığınızda oluşan yoksunlukları hafif derecede atlatmaya yarayan kullanımında mutlu huzurlu neşeli yapan bir ajan olarak çalışan etken madde. Esrar alkol gibi şeylerle tüketildiğinde etkisini 3 veya 4 katına çıkarttığı söylenen bitkimiz. Buz çiçeğiğine çok benzer ama değil farklı bir cins sadece aşırı derecede benzer. Gören bilen duyan varsa lütfen bilgi paylaşırsa growun yapmak istiyorum. Çünkü kullandığım depresan ilaç ile etken maddeleri hemen hemen aynı işlevi görüyor.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Ekli dosyayı görüntüle 15143herkeze selam. evet abiler kardeşler kankalar bitkimiz in adı KANNA bilimsel adı sceletium tortuosum etken maddesi mesembrine. Yıllardır çiçekiçilerde aradığım ama bir türlü bulamadığım İzmir Manisa çevrelerinde yok. Yurtdışı ithalatı yasak. Lakin bodrum kızılburun mevkisinde var gördüm ozamanlar bilmiyordum bitkinin namını. Yine Balıkesir taraflarında varmış duyum teyide muhtaç tabi. Mesembrine alkol ve sigara gibi maddelerin bıraktığınızda oluşan yoksunlukları hafif derecede atlatmaya yarayan kullanımında mutlu huzurlu neşeli yapan bir ajan olarak çalışan etken madde. Esrar alkol gibi şeylerle tüketildiğinde etkisini 3 veya 4 katına çıkarttığı söylenen bitkimiz. Buz çiçeğiğine çok benzer ama değil farklı bir cins sadece aşırı derecede benzer. Gören bilen duyan varsa lütfen bilgi paylaşırsa growun yapmak istiyorum. Çünkü kullandığım depresan ilaç ile etken maddeleri hemen hemen aynı işlevi görüyor.

Gördüğüme yemin edebilirim. Ama ispatlayamam. Gözüm kulağım açık olacak. Görürsem mutlaka güncellerim.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Balıkesir taraflarında ticareti yapıldığını duydum ilaç firmaları gelip alıyormuş. Ama gitmek nasip olmadı.
ben bunu balikesir taraflarinda gorup ne buyuk papatya dedigimi hatirliyorum...
Gördüğüme yemin edebilirim. Ama ispatlayamam. Gözüm kulağım açık olacak. Görürsem mutlaka güncellerim.
Teşekkür ederim . Yurtdışı kullanımı yaygın. Satış yapan siteler gümrükte problem çıkanlar.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Balıkesir taraflarında ticareti yapıldığını duydum ilaç firmaları gelip alıyormuş. Ama gitmek nasip olmadı.

Teşekkür ederim . Yurtdışı kullanımı yaygın. Satış yapan siteler gümrükte problem çıkanlar.

Ormanı bol bir yerdeyim. Çıkıcam bir kaç güne tekrar kaybolmaya. Dikkatimi vericem dostum. Umarım çıkar.

Shantii

Kıdemli Üye
Psyhedelic bitkilerle çok fazla haşır neşir oldum çok fazla bitkiyi buldum, yetiştirdim ve deneyimledim. Kanna bitkisini Hollanda'dan getirtmiştim vendor güvenliydi daha doğrusu diğer aldığım ürünler gerçekti. Kanna'yı dumanla ve yiyerek tükketim hiçbir etki alamadım. Tüm bitkilerin dozlarını çok iyi bilirim. Belki bitki bayattı, belki sahteydi, belki kullanmasını dozunu bilmiyordum biliyorum sanıyordum emin değilim ama bu benim çalıştıramadığım bitkiler arasına adını yazdırdı

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Psyhedelic bitkilerle çok fazla haşır neşir oldum çok fazla bitkiyi buldum, yetiştirdim ve deneyimledim. Kanna bitkisini Hollanda'dan getirtmiştim vendor güvenliydi daha doğrusu diğer aldığım ürünler gerçekti. Kanna'yı dumanla ve yiyerek tükketim hiçbir etki alamadım. Tüm bitkilerin dozlarını çok iyi bilirim. Belki bitki bayattı, belki sahteydi, belki kullanmasını dozunu bilmiyordum biliyorum sanıyordum emin değilim ama bu benim çalıştıramadığım bitkiler arasına adını yazdırdı
Kanka öyle aman aman bi kafa yaşatacak bi etki beklemiyorum paroksetin ile mesembrine aynı etikye sahip. SSRI ilaçlarda aynı etkiye sahip olmasını bekliyorum. Daha çok duygu durum bozukluğuna takviye. Dengeyi koruması için.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Kanka öyle aman aman bi kafa yaşatacak bi etki beklemiyorum paroksetin ile mesembrine aynı etikye sahip. SSRI ilaçlarda aynı etkiye sahip olmasını bekliyorum. Daha çok duygu durum bozukluğuna takviye. Dengeyi koruması için.

Obsesif kompülsif DTKB teşhisin mi var hocam?

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Sosyopat ileri seviye kankam baskılamaya çalışıyorum evlendiğim için tedavi görmem lazım reddediyorum antisosyak kişilik bozukluğun olduğunu düşünmüyorum şahsen. Duygu durum bozukluğunu ve karışık anksiyete depresif bozukluk doktorun dediğine göre narsistlik bile varmış. Abartıyor bence :D
Obsesif kompülsif DTKB teşhisin mi var hocam?

Shantii

Kıdemli Üye
Sosyopat ileri seviye kankam baskılamaya çalışıyorum evlendiğim için tedavi görmem lazım reddediyorum antisosyak kişilik bozukluğun olduğunu düşünmüyorum şahsen. Duygu durum bozukluğunu ve karışık anksiyete depresif bozukluk doktorun dediğine göre narsistlik bile varmış. Abartıyor bence :D
Esrar bazı insanlarda anksiyeteyi bastırdığı gibi bazı insanlarda anksiyeteye neden olur. Buna extacyde neden olur.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 24060

Guest
Esrar bazı insanlarda anksiyeteyi bastırdığı gibi bazı insanlarda anksiyeteye neden olur. Buna extacyde neden olur. Her türlü psyhedelic maddeye ara ver. Bemiks kompoze al haftada bir kez vurun paketi bitir. Bu sırada da en basitlerinden selectra 50 tarzı antidepresan kullan
Kankam raporlu ilacım var zaten. Ben ilaç kullanınca hayattan zevk alamıyorum. Unutkanlık hat safhada. Ben ilaçlardan kurtulmak istiyorum. Düşün yani gripin bile içsem yüzüm gülüyor taşlar yerine oturuyor. Benim depresan ilaca ihtiyacım yok ben bunu doktora söylüyorum illa devam edeceksin diyor.

Her insanin kötü zamanları olur sen kendini hasta olarak kabuletmissin veya ettirmisler sal gitsin izzet güllü videolarini izle

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Her insanin kötü zamanları olur sen kendini hasta olarak kabuletmissin veya ettirmisler sal gitsin izzet güllü videolarini izle
Kankam kazanan ben olucam bunu tüm kalbimle inanıyorum. Bu güç benim damarlarımda mevcut. RUH hali çök0nt0leri oluyor bazan o yüzden arıyorum bu bitkiyi.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
İlaç deyince kaçasım geliyor @Shantii teşekkürler kankam doktora yazdırmadan alabilirmiyiz bunu doktora mı yazdırayım@crowley sende uyandırdığın için teşekkürler kanka

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Bu maalesef çok paradokslu bir denklem...

Bazı insanlarda sadece kişisel özveri yeterliyken, bazı insanlarda uzun süreler devam eden psikiyatrik kontroller ve ilaçlar bile yeterli olmayabiliyor. Fakat her ne koşulda olursa olsun biraz içeriye doğru dönmekte fayda olacağını düşünüyorum. Öncelikle hayatında barındırdığın maddeleri gözden geçirmek Shantii'nin de ifade ettiği gibi çok faydalı olacaktır. Örneğin ben evimden grow eksik etmezdim çok yakın bir tarihe kadar. Fakat sigaranın benimle ilgili ciddi problemler yaratmaya başladığına kanaat getirdim. Gerçeklik algımın çok zayıf bir halkaya bağlı olduğunu fark ettim ve sigara her seferinde bunu sorgulamama neden oluyordu. Ama gel gör ki mantar ile çok sağlam parçalanması gereken gerçeklik algım, paramparça olsa da hiçbir sorun yaşatmıyor. Hatta çok iyi geldiğini de söyleyebilirim.

Bu sebeple önce maddeleri baştan aşağıya bir süzgeçten geçirmek iyi olacaktır. Sonrasında ise içeriye doğru bir yolculuk çok doğru bir adım olarak devam edecektir, eminim. Kendi iç dünyana döndüğünde üzerine gitmeye çekindiğin şeyleri karşına alabilmelisin. 20'li yaşlarımın başında dtkb, askb ve ileri derece anksiyete ile ciddi bir mücadele halindeydim. Ciddi psikolojik tedaviler ve ilaçlara mahkum edildim. Konversiyon bozukluğu ve yaşadığım bir kaç konversif atak sonrası kendimi neredeyse ensemden yakaladığımı söyleyebilirim. O kadar zaman, içilen onca ilaç ve emek benim için sadece çöpe dönüşmüştü. Bana kalırsa meğer ilaçlara ve birilerine hiç ihtiyacım yokmuş. Fakat yine bunu fark etmem, kendimi çok zor koşulların altında bırakmamın hemen ardından gerçekleşti. Tabi bu sözlerimin hiçbiri sana şunu yap iyi gelecektir, bunu yap çözeceksin demek anlamına gelmiyor.

Kendi kanaatimce bana fayda sağlayan en yegane olgu, sıkışmışlıktı. Ta ki nefes alamayacak kadar sıkışmış olmak, belki de hayatımda ilk defa ben kimim? sorusunu sormama neden olmuştu ve şuan, aradan geçen onca yılın ardından geldiğim bu noktayı taktir edebiliyorum. Hatta yıllar sonraki kendimle oturup sohbet etmeyi çok isterdim.

Umarım gönlünce olur, umarım çok güzel olur dostum...

Shepard

Müptezel
Bu maalesef çok paradokslu bir denklem...

Bazı insanlarda sadece kişisel özveri yeterliyken, bazı insanlarda uzun süreler devam eden psikiyatrik kontroller ve ilaçlar bile yeterli olmayabiliyor. Fakat her ne koşulda olursa olsun biraz içeriye doğru dönmekte fayda olacağını düşünüyorum. Öncelikle hayatında barındırdığın maddeleri gözden geçirmek Shantii'nin de ifade ettiği gibi çok faydalı olacaktır. Örneğin ben evimden grow eksik etmezdim çok yakın bir tarihe kadar. Fakat sigaranın benimle ilgili ciddi problemler yaratmaya başladığına kanaat getirdim. Gerçeklik algımın çok zayıf bir halkaya bağlı olduğunu fark ettim ve sigara her seferinde bunu sorgulamama neden oluyordu. Ama gel gör ki mantar ile çok sağlam parçalanması gereken gerçeklik algım, paramparça olsa da hiçbir sorun yaşatmıyor. Hatta çok iyi geldiğini de söyleyebilirim.

Bu sebeple önce maddeleri baştan aşağıya bir süzgeçten geçirmek iyi olacaktır. Sonrasında ise içeriye doğru bir yolculuk çok doğru bir adım olarak devam edecektir, eminim. Kendi iç dünyana döndüğünde üzerine gitmeye çekindiğin şeyleri karşına alabilmelisin. 20'li yaşlarımın başında dtkb, askb ve ileri derece anksiyete ile ciddi bir mücadele halindeydim. Ciddi psikolojik tedaviler ve ilaçlara mahkum edildim. Konversiyon bozukluğu ve yaşadığım bir kaç konversif atak sonrası kendimi neredeyse ensemden yakaladığımı söyleyebilirim. O kadar zaman, içilen onca ilaç ve emek benim için sadece çöpe dönüşmüştü. Bana kalırsa meğer ilaçlara ve birilerine hiç ihtiyacım yokmuş. Fakat yine bunu fark etmem, kendimi çok zor koşulların altında bırakmamın hemen ardından gerçekleşti. Tabi bu sözlerimin hiçbiri sana şunu yap iyi gelecektir, bunu yap çözeceksin demek anlamına gelmiyor.

Kendi kanaatimce bana fayda sağlayan en yegane olgu, sıkışmışlıktı. Ta ki nefes alamayacak kadar sıkışmış olmak, belki de hayatımda ilk defa ben kimim? sorusunu sormama neden olmuştu ve şuan, aradan geçen onca yılın ardından geldiğim bu noktayı taktir edebiliyorum. Hatta yıllar sonraki kendimle oturup sohbet etmeyi çok isterdim.

Umarım gönlünce olur, umarım çok güzel olur dostum...
Hocam yazdıklarını okudum ve özellikle ''zor koşullar altında kalmak'' ve ''sıkışmışlık'' noktalarına tam ayak basmışsın. Bu gerilimlerin sonucu bize ''ben kimim?'' sorusu olarak dönüyor ve o noktadan sonra çözülüm başlıyor. Her ne kadar bu aksiyon ve reaksiyon düzenini öğrenmiş olsak da hayatın birçok bölümünde kaybolup, kendimizi yeniden aynı karar ve soruların olduğu boşlukta buluyoruz. Hayatımın hiçbir döneminde antidepresan vs kullanmadım hatta bu güne hiçbir hard drug yapmadım fakat beni de bu noktalara getiren, bana ''ben kimim?'' sorusunu sorduran uzun süreli yalnızlık ve boşluk oldu. Her gün biraz daha anlıyoruz, ya da anladığımız illizyonunda devam etmeye çalışıyoruz. Yazılarından öğreniyor, gelişiyor ve keyif alıyorum. Sevgiler :)

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Hocam yazdıklarını okudum ve özellikle ''zor koşullar altında kalmak'' ve ''sıkışmışlık'' noktalarına tam ayak basmışsın. Bu gerilimlerin sonucu bize ''ben kimim?'' sorusu olarak dönüyor ve o noktadan sonra çözülüm başlıyor. Her ne kadar bu aksiyon ve reaksiyon düzenini öğrenmiş olsak da hayatın birçok bölümünde kaybolup, kendimizi yeniden aynı karar ve soruların olduğu boşlukta buluyoruz. Hayatımın hiçbir döneminde antidepresan vs kullanmadım hatta bu güne hiçbir hard drug yapmadım fakat beni de bu noktalara getiren, bana ''ben kimim?'' sorusunu sorduran uzun süreli yalnızlık ve boşluk oldu. Her gün biraz daha anlıyoruz, ya da anladığımız illizyonunda devam etmeye çalışıyoruz. Yazılarından öğreniyor, gelişiyor ve keyif alıyorum. Sevgiler :)

Tüm yazılarımın yegane amacı, böyle değerli insanlara dokunabilmektir. O halde ne mutlu.

Sevgiler.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kankam biliyorum ben nelerin sebeb olduğunu günde 10- 12 ex üzerine meth vuruyordum bir ara onlardan kurtulduk Allaha şükür şekerden 9 sene meth 4 sene önce . Son zamanlar rüyalarıma giriyor. Ne sebeb oldu onuda anlamıyorum. Bildiğin günde yarım saat 1 saat hafif yoksunluk gibi gelip gidiyor. Sigaralıkta içmesem oda günde 2 kapak taş çatlasın max oda 0.20 veya 0.15 tütünlü.kafayı kırsın diye. Yoksa aranmaya başlıcam. Kanna'yı da o yüzden arıyorum. Sigara lığı çok seviyorum ama öyle deli gibi içmek isteyen biride değilim artık. @Shantii kankanın dediği bmeksi bakıcam ilk fırsatta. Hap hap böbrekler ağrıyor artık soğuk havalarda.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G gardastohumlazim:
    ***** ** **** ***** *** ** ***** ******** *** ******** ** ****** hahahaha* ****** *********
  • G gardastohumlazim:
    * ***** ****** ********** hahahaha ******* ******* ***** ******* hahahaha *****
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
  • kkush kkush:
    ** **** **** **** *** **** ******** *** ********** ******** ******** ******** hahahaha* hahahaha* ****** hahahaha** ***** ****
    +1
  • G gardastohumlazim:
    hahahaha***
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
    ****** hahahaha*** ***
  • kkush kkush:
    **** ******* *** ** ****** ***** *** **
  • G gardastohumlazim:
    *** **** ***** ****** hahahaha****** ***** ******* *** hahahaha* *****
  • G gardastohumlazim:
    ** ** *** ***** hahahaha* ***** ****
  • kkush kkush:
    hahahaha****** ********* ****** ********* hahahaha**** **
  • kkush kkush:
    **** ** hahahaha** **** *** ******* ******* **** ** ******* ***
    +1
  • G gardastohumlazim:
    *** *** ***** hahahaha* **** ******* ****** ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    *** ** **** ******** **** hahahaha ** ** ****** ** ****** ******
    +1
  • kkush kkush:
  • G gardastohumlazim:
    **** **** ******* *** ** **** **** ******* ****** ** ***** ******* ** **** ****** *******
  • kkush kkush:
    *** ** ******** * ****** hahahaha
    +1
  • kkush kkush:
    ***** ********** ********* ******* hahahaha**
  • kkush kkush:
    ** ** hahahaha***** ******** ***** ********
  • needrich10 needrich10:
    ****** ****** ******* ***** hahahaha* ****** **** ** ******* **** ** ** ******* ***** ***** ***** ***** ********* ********
    needrich10 needrich10: ****** ****** ******* ***** hahahaha* ****** **** ** ******* **** ** ** ******* ***** *****...