(GÜNCEL) Jack Herer & AK47 outdoor grow seyahatleri :)

Orey

Yeni üye
Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar forumda 5 yıldır aktif üyeyim deneyimli deneyimsiz denemelerim oldu indoor outdoor olarak biliyorsunuz ülke ekonomi leş hayat pahalı kukumun kılları gibi leş sigaralara dünyr para isteyip leş gibi kafalar yaşatan kene gibi insanlardan sıkılarak 5 sene önce girdiğim grow hayatına evlilik iş güç derken geri geldim ☺️ indoor biraz zahmetli ve emek gerektiriyor aslında ortamda gerekli neden bu enerjiyi masrafı tam dönemindeyken vereyim demi ? :) bu başlık altında deneyimlerimi bildiklerimi ve görüşlerimi bildiricem eksik kaldığım konularda ise bilgi almaya çalışıcam herneyse toparlamam gerekirse jack herer ve ak47 photo periyot tohumu 13.04 tarihinde su dolu bardaklara aldım cocuklarımı ertesi gün kontrol ettiğimde dibe düştüğünü fark ettim ve 14.04 tarihinde çocuklarımı makyaj temizleme pamuklarına aldım parmaklarımla cocuklarıma dokunmak iyi olmadığı için çımbız yoluyla pamuklara taşıdım çıtçıtlı yani kilitli poşete alıp poşeti alıp sıcak bir yer lazım çünkü patlamayı en iyi şekilde elde edebildiğim yer daha öncede deneyimlediğin modem arkasına bandlayarak modemin arkasına bıraktım şimdilik aldığım aksiyonlar bunlar güncel tutmayı planlıyorum konuyu yaptığım aksiyonları ve işlemleri teker teker burada yazıp bu işe de girmek isteyen arkadaşlarıma belki bir yol bir belki bir kapı olmuş olurum kurtulun adi çorbacılardan ☺️

temin ettiğim ekipmanlar;
-5xak47
-1xjackherer
-19 lt bez saksı
-Biobizz all mix 20 litre
-Perlit 5lt
-Advanced Nutrients Sensi Grow A-B pH Perfect 500 ml
-Advanced Nutrients Sensi Bloom A-B pH Perfect 500 ml
-Advanced Nutrients Sensi Cal Mag Xtra 250 ml
-Advanced Nutrients Big Bud 250 ml
-Advanced Nutrients Bud Candy 250 ml

Şuanlık aldıklarım bunlar outdoor yaptığım için an nın strese girdiğinde yaptığımız takviyeli bir gübresi var onuda çocuklarım 4 5 haftalık olunca temin edicem hep birlikte inceleriz nasıl yürüyorlar bakarız herkese kolay gelsin görüşmek üzere ☺️

——————————————————
01.05
Kankalarım çocukları 14 ünde patlatmaya almıştım. Biliyorsunuz 3 senedir aktif growu bırakmıştım uzun zaman sonra girince malesefki hatalarımız olabiliyor :) karton bardağa aldım 1 hafta kartın bardakda kaldı malesef ki tahliye deliklerini açarken biraz ince açmışım ve gelişimi biraz geriledi üstüne 3 gün aralıksız yagmur yagdı yağmur suyu iyi gelir dedim fazla sulamadan yine strese girdi :) yani anlıyacagınız kızları baya baya strese soktum bu gün itibari ile gelişim terardan hızlandı 2 bogum patladı akşam görsellerimi eklerim bakarsınız bol dumanlar :)

Son düzenleme:

Mikoo

Kıdemli Üye
Ourdoor nerde yapiyon hacim. Mesela kac saat direk güneş ışığı alıyor ve sabah mi yoksa akşam üstü mü almalı direk güneş ışığını. Birde 19 litre saksiya kac gunde bir ne kadar su veriyorsun. Indiora kiyasla daha cabuk kuruyordur heralde toprak. Ilk defa outdoor denicem de bende. Yardimci olurmusun bu birkac soruyu cevaplayarak

Orey

Yeni üye
Ourdoor nerde yapiyon hacim. Mesela kac saat direk güneş ışığı alıyor ve sabah mi yoksa akşam üstü mü almalı direk güneş ışığını. Birde 19 litre saksiya kac gunde bir ne kadar su veriyorsun. Indiora kiyasla daha cabuk kuruyordur heralde toprak. Ilk defa outdoor denicem de bende. Yardimci olurmusun bu birkac soruyu cevaplayarak
Merhaba kankam şuan filiz aşamasındayım bulunduğum bölge 2 3 gündür yagmurlu ve hava kapalı o yüzden biraz agır ilerliyorlar çocuklar filizleri atıcağım yer bir vadi günün ilk güneşini çok dik bir şekilde almasa bile saat sabah 9 dan sonra dik ta ki akşam 7 ye dik bir şekilde alabiliyor kullandığım saksılar 9 galon bez saksı tabiki indoor a göre outdoor da sulama biraz daha erken olabiliyor daha önce 3 4 günde bir 5 lt su veriyordum tabi bu mevsime göre degişiyor duruma göre hareket ediyorum kanka 1 2 güne konuyu güncelleyeceğim zaten takip edersin cocukların durumunu

Mikoo

Kıdemli Üye
Merhaba kankam şuan filiz aşamasındayım bulunduğum bölge 2 3 gündür yagmurlu ve hava kapalı o yüzden biraz agır ilerliyorlar çocuklar filizleri atıcağım yer bir vadi günün ilk güneşini çok dik bir şekilde almasa bile saat sabah 9 dan sonra dik ta ki akşam 7 ye dik bir şekilde alabiliyor kullandığım saksılar 9 galon bez saksı tabiki indoor a göre outdoor da sulama biraz daha erken olabiliyor daha önce 3 4 günde bir 5 lt su veriyordum tabi bu mevsime göre degişiyor duruma göre hareket ediyorum kanka 1 2 güne konuyu güncelleyeceğim zaten takip edersin cocukların durumunu
Iyi growlar bro sagolasin takipteyim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D dalton3535:
    ******** ****** ******* ***** ***** ***** hahahaha****
  • içiciadam içiciadam:
    ******* hahahaha* ****
  • Almora Almora:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ***** ** ***** hahahaha*
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* **** ********* *******
    +1
  • Almora Almora:
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
  • D dalton3535:
    hahahahahahahaha
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • D dalton3535:
    ***** ** ***** ** ** ***** **** hahahaha** ** ***** ********
  • Almora Almora:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Almora Almora:
  • Almora Almora:
  • Almora Almora:
  • O obeb:
    ******** hahahaha**** ***** ********* ** ***** ** ** ***** **** hahahaha** ** ***** ********
  • T Tropikal.MR:
    ********** hahahaha ******** ** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • D dalton3535:
    ****** **** hahahaha ***
  • Almora Almora:
    hahahaha*******
  • 420x 420x:
    +1
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
    ****** **** hahahaha ***
  • T Tropikal.MR:
  • D dalton3535:
    ****** *** ***** *** ********* ***** ***** ****** ********* *** ****** hahahaha** ** hahahaha*****
    D dalton3535: ****** *** ***** *** ********* ***** ***** ****** ********* *** ****** hahahaha** **...