Full Spectrum COB Led çiçeklenmeye alma

asdasd1212

Yeni üye
Hocam iyi hasatlar öncelikle. Benim 2 adet cob ledim mevcut biri 2 biri tek kısımlı. Toplamda 1800W ediyor ancak ben bu ledleri full spectrum hpsden daha faydalı olur diye almıştım. Ama bunlarda cfl mh olayı falan olmadığı için çiçeklendirme ayarını nasıl yapacağımı bilmiyorum. Hps düzenekte lambayı değiştiriyoruz ona göre çiçeklenme dönemine alıyoruz. Frekansını ayarlamam mümkün değil gibi duruyor. Peki bu mor ışıkta bitkiyi nasıl çiçeklenme dönemine sokabilirim ?

full spec. demek hem mh hem hps ışığını veriyor demek yani iki lambayı da veriyor bitkinin dönemini değiştirmek için aydınlık karanlık saatini değiştirmen yeterli, iyi forumlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
    Houp53 Houp53: ******* ******* hahahaha** *** ****