forum için küçük benim için büyük bir adım

Ensqrall

Yeni üye
Selamun aleykum , beyler forum da araştırma yapıyorum tek bitlik birşey yetiştirecegim ilk olarak sativa Ak-47 düşünüyorum ve space bucket da yapmak isitiyorum. forum da space bucket yapan ve bana yardımcı olabilecek kişiler varmı ve sponsordan tohum alma olayı ne oluyor ??

xCashflow

Yeni üye
Benim bildigim ak-47'nin icinde sadece sativa yok %65 sativa ise %35 indicadir sponsor sitesi anasayfada banner da yaziyor tiklarsan vpn le girebilirsin guvenilirdir.

Cvp: forum için küçük benim için büyük bir adım

Ensqrall' Alıntı:
ben deneme olması için 1 kök ekicem ama site bana 5 seed satıyor 1 tane alma imkanı yokmu ??

malesef öyle brşey yok minimum 5 adet . Ben aldım 350 tl ödedim kargo ıvır zıvır herşey dahil, eft ile cepbank ile yapabilirsin ödemeyi 7 14 iş gnü içinde kapında olur

Ensqrall

Yeni üye
kanka space bucket mu yapmamı önerirsin yoksa ufak bir kabin yapmakmı ileri yönelik olsun belki 3 5 kök daha ekerim ilerde ?

reaL

Üye
ufak bir kabin yap kanka 1 m2 olsun en azından daha rahat edersin photo bitki küçük alanda az verimli olur.

Ensqrall

Yeni üye
Cvp: forum için küçük benim için büyük bir adım

Baba Haze' Alıntı:
Ensqrall' Alıntı:
kanka space bucket mu yapmamı önerirsin yoksa ufak bir kabin yapmakmı ileri yönelik olsun belki 3 5 kök daha ekerim ilerde ?

ben kabinciyim :)

aslında bense kabin iaterim ama yaparmısam yada alırmsan 1 defa öyle bir şansım olmaya bilir 60x60x100 ler var ama içine kaç bitki sıgar pek bir bilgim yok aslında sabah 300x300x200 bir kabin düşünüyordum

büyük istedim sonrası için çünki orada büyütücem orada kurutucam ve bekleticem ana merkez gibi olması için ama en başta ufak basit bir sistem olsun 5 6 ay sonra geliştiririm zaten tüm günüm forumda geçiyor önemli şeyler tablolar hesaplamalar metodları detaylar tanınlar her şeyi not alıyorum notlarımla baştan sona makale yazabilirim hatta hangi topraga hangi gübreden  herşey var

reaL' Alıntı:
ufak bir kabin yap kanka 1 m2 olsun en azından daha rahat edersin photo bitki küçük alanda az verimli olur.

photo bitki ne oluyoe ben ak-47 feminized ek eyi planlıyorum photo ne ??

Grow Muhabbetleri
Help Users
    B Chat bot: ******** *** ****** *** *****