Flush ne zaman yapılır ?

Efexx

Yeni üye
Cvp: Flush ne zaman yapılır ?

Dostum hasatına  2 hafta kala atmanı tavsiye ederim zira 1 hafta kalan gübreleri özümsemesi için yetersiz kalacaktır..

mupomemo

Yeni üye
@whitewidow kanka çiçeklenme dönemi bittiğinde sömeklerin hazır hale geldiği zaman hasattan 2 hafta önce toprağı gübreden, besinlerden arındırmak temizlemek adına yapılan toprağa bolca dökülen su çalışması diyebiliriz. yanlışım veya unuttuğum bir detay varsa daha tecrübeli arkadaşlar düzeltsin

whitewidow1973

Yeni üye
mupomemo' Alıntı:
@whitewidow kanka çiçeklenme dönemi bittiğinde sömeklerin hazır hale geldiği zaman hasattan 2 hafta önce toprağı gübreden, besinlerden arındırmak temizlemek adına yapıla toprağa bolca dökülen su çalışması diyebiliriz. yanlışım veya unuttuğum bir detay varsa daha tecrübeli arkadaşlar düzeltsin

Saksının yaklaşık 4 katı su ile temizleniyor sanıyorum, Yaprak kesimi mevcut mu. Ben sanki yaprak kesimi var diye de biliyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • çaylakyetiştirici çaylakyetiştirici:
    ****** ***** ***** hahahaha ****
  • needrich10 needrich10:
    ** ***** ******** **** hahahaha**** ****** ***** ***
  • içiciadam içiciadam:
    **** hahahaha**** *** ********* **** *** * * **
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** ****
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ********* ******* ** ***** ******** **** hahahaha**** ****** ***** ***
    ******** *** hahahaha**** ********* *******
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ****** ******* * * *** ******** ******** ** ** ****** **** ****** *****
  • needrich10 needrich10:
    +1
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******* ***** ******* * ***** ***** ***** ***** **** ****** **** hahahaha**** *****
    ***** **** ********* ******** ******* ***** ******* * ***** ***** ***** ***** **** ****** **** hahahaha**** *****
    *** ** ****** ***** ********** *** *
  • içiciadam içiciadam:
  • needrich10 needrich10:
    *** ********** ***** ********* ***** ***** ***** ********* ** **** **** ******** ********* ******* ***** ******* * ***** ***** ***** ***** **** ****** **** hahahaha**** *****
    **** *** hahahaha******* ******* *** ***** ***** ****** hahahaha **** ** *** ***** *****
    içiciadam içiciadam: