flush hakkında bilgi

ewening

Üye
kankalar merhaba sormak ıstediğim su flush zamanı geldiği zaman flush atıp saksıyı karanlığa alıyoruz ve 36 saat sonra mı baltayı vuruyoruz bıtkıye?

mandarine

Ordinaryüs
kanka benim bildiğim ise bitkiye bıçağı saplamadan 36 saat önce karanlığa alıyorsun sonra hiç ışığı görmeden boynunu kırıyorsun. baya laboratuvar sonuçları inceledim 36 saatten sonra değerlerde düşüşler yaşanıyor birden fazla deneyde. bu yüzden ben idealin 36 olduğunu düşünüyorum.

sakın flush atıp karanlığa alıp sonra geri ışığa almak diye düşünme. flush ını yaptıktan sonra hasata son birkaç gün kala -benim fikrimce 36 saat- bitkiyi karanlığa alıyorsun. grow ışığı thcleri bozuyor bu yüzden son gününde karanlığa alıyorsun ve thc miktarı max seviyeye geliyor. yine aydınlığa almadan koparıp karanlıkta kurutuyorsun ve içimine kadar taşıyorsun o karanlıkta oluşan thcleri. flush ile karanlığa alır sonra geri ışığa alırsan yükselen thclerin hepsi geri düşer ve bitkiyi hayatı boyunca aldığı gübrelerden mahrum bıraktığın, desteğe ihtiyaç duyduğu bir dönemde ışıksız bırakıp güçsüzleştirmiş olmanla ile kalırsın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead Chat bot:
  • C clackster:
  • needrich10 needrich10:
    ********** hahahaha***
  • C clackster:
  • needrich10 needrich10:
    **** hahahaha* ***** ****** *** ********** ******** *****
  • C clackster:
  • needrich10 needrich10:
    ****** **** ******** ***** ********* ** *** *** ****** ** ***** *** ********* ** ****** ***** ***** ****
    needrich10 needrich10: ****** **** ******** ***** ********* ** *** *** ****** ** ***** *** ********* ** ****** *****...