Flawless finish ve flush işlemi

macedonian

Yeni üye
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Selamlar. Flush zamanına gittikçe yaklaşıyorum ve zamanında flawless finish almıştım fakat flush konusunda pek çok fikir olduğu için aklım karıştı ve hangisinin daha iyi olacağına karar veremiyorum.[/font]

1- Bazıları; "eğer 20 litre saksın varsa bunu bir anda 60 litre suya pekmez veya flawless finish'i karıştırıp sula. Ardından hasat edene kadar 1 hafta boyunca sade saf suyla sula" diyor.

2- Bazıları ise; "böylece 60 litre suyu boşaltma toprağa. 7-10 gün önce gübreyi kes ve flawless finishle hazırladığın suyu bu 7-10 gün boyunca kullan başka hiçbir gübre ekleme" diyor.

Hangisi doğru? Forumda baktığımda o kadar fazla teknik görüyorum ki hangisi en efektif (toprağı iyice temizleme açısından) anlayamıyorum. Hatta bazıları 60 litre dök kuruyunca bir 60 litre daha dök diyor. Bu kadar fikir ayrılığından sonra akıl karışması doğal oldu bence. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

R

Ripley'sOG

Guest
flush düz x3 su bocala ardından toprak ise hasat zamanina kadar  flawless finish kullanmak  çünkü bu hidro ürünü toprakta hidro gibi anında etki göstermez flush ardindan düz su verirken bunu ekle olay bu kendi sürec böyle işliyor.

macedonian

Yeni üye
Cvp: Flawless finish ve flush işlemi

Ripley' Alıntı:
flush düz x3 su bocala ardından toprak ise hasat zamanina kadar  flawless finish kullanmak  çünkü bu hidro ürünü toprakta hidro gibi anında etki göstermez flush ardindan düz su verirken bunu ekle olay bu kendi sürec böyle işliyor.

aklımda soru işareti bırakmayan bir cevap çok teşekkür ederim

Ü

Üye silindi 12891

Guest
15 gün sonra gübreyi kesip 2 gunde 1, 10lt su ile canna flush kullanıp su vereceğim 10 gün boyunca, karanliga almadan 2 gun once 3× su ile flush atacagim

Yamadu

Yeni üye
Cvp: Flawless finish ve flush işlemi

Ripley' Alıntı:

Kanka flush x3 yaptık ardından hemen karanlıkta kaç gün kalıcak 3 gün diil mi bu süre zarfında mı flawless finish veriyoruz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ****** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******* ****** ***** ****** ********
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ***** ***** *** ****** ******** ********** * ******** ********** ******** hahahaha ***** ******** ****** hahahaha*** ***** ****** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ******* *** **** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ***** **** ****** ***** ******* ****** ***** ****** ******** ** **** ******** ***** ***** * **** ** ** ******* *******
  • Didrug Didrug:
    **
  • lavrens lavrens:
    ***** ********* ****** hahahaha hahahaha* ****
    *** ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
    **** ********* hahahaha* ***** ******* *** ********* ***** ** ** *****
    * ** ** ********** ***** *** ***** *** ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** *** ****** *** *** ** ******* ******** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
    hahahaha*** ***** ******** **** ****** *****
    ***** ***** *** ****** *** *** ** ******* ******** ******* ******* ****** ******** *** ****** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ********** *** ******* hahahaha** ***** *** ********* hahahaha ********* **** ***** ** ***** **** *******
    hahahaha*** ***** ******** **** ** ******* ***** **** ** **
    +1
    *** ****** ******* **** ******* ***** **** ** **
    Lemonhazelover Lemonhazelover: *** ****** ******* **** **********