Flashlamayi ne zaman yapmalıyım

Metin2

Yeni üye
Selamün aleyküm arkadaşlar burda daha yeniyim dün akşam üye oldum buraya. sorum olacak sizlere cevap verirseniz sevinirim ben bitkimi yaklaşık 4aydir büyütüyorum 1.sorum flashlama ne zaman yapmalıyım ve nasıl yapılır 10.litrelik saksıda suyu hergunmu vermeliyim yoksa bir defadami yikamaliyim 2.sorum hasat zamanı gelmişmi acaba resim atabilirsem aticam şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Tikla kanka oku konulari https://tohumsuz.com/forumdisplay.php?fid=20

R

Ripley'sOG

Guest
  1. Resim atarsan tahmini bir süre söyleyebiliriz
  2. Flush:saksının 3 katı sade su ile saksiyi bir anda yıkarsın ph ayarlama imkanin var ise yaparsın yok ise bekletilmiş cesme suyunu boca edersin 10litre ise 30litre suyu saksiya boca etmektir.Ancak bu islem hasata yakin olmali ve artik gübre kesilmelidir  

Metin2

Yeni üye
Cvp: Flashlamayi ne zaman yapmalıyım

Resim atamıyorum nasıl atabilirim

[attachment=1495]

Resmi gönderebilirim sorun resmin boyutuyla alakaliymis ondan gonderemiyomuşum

R

Ripley'sOG

Guest
Led ışığının renklerinden dolayı birşey anlaşılmıyor lütfen ledler kapalı olduğunda çekip atarmisin?

raxon

Yeni üye

Metin2' Alıntı:
Resmi gönderdim lütfen tekrar bakarmisin

Maşallah güzel görünüyor ama tricomlarına bakılması lazım öncelikle ve arkasından pistilleri yüzde 60 70 kahve rengi olduğu zaman genelde hasat ediyoruz veya flush işlemine başlıyoruz.

Metin2

Yeni üye

Başkan pistil dediğin beyaz tüyler degilmi yanlış anlamadiysam

raxon

Yeni üye
Metin2' Alıntı:
Başkan pistil dediğin beyaz tüyler degilmi yanlış anlamadiysam

Evet doğtudur beyaz şeyler pistik tüy gibi olan dışarıda.
Tricomları görmek için x60 yada daha fazla zoom yapan merceğe ihtiyacın var.

Metin2

Yeni üye

Raxson flashlamayi bir seferdemi yoksa 1hafta boyunca hergunmu yapiyim seninde başını agrittiysam kusura bakma 

raxon

Yeni üye
Metin2' Alıntı:
Raxson flashlamayi bir seferdemi yoksa 1hafta boyunca hergunmu yapiyim seninde başını agrittiysam kusura bakma 

Estf. Hayır dostum max 2 kere flush yapılır oda artık tricomların mesajına göre artık rakı kıvamı alır yada almaya yüz tuttuğunda flush yapılır. Maksat nedir maksat kalan gübreden vs kurtarmak sigaranın acı olamasını azaltmak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********