Flash suyuna attığımız keçiboynuzu pekmezine bi alternatif olabilir mi?

pogi

Üye
Onu soruyom ben de agalar keçiboynuzu pekmezini sevmem bal falan koysak olur mu acaba

pogi

Üye
kankam bal kullanacağına melas kullanmanı öneririm, tadı yumuşatıyor ve bariz baskın bir tadı olmadığı için aromanı bozmuyor. ben tamamen organik yapıyorum o yüzden belki yöntemler biraz farklılık gösterebilir ama ekstra olarak aromalandırmak için de yapabileceğin şeyler var. hasata 5 gün kala melasla flush atıyorum, hasata 12 ile 6 saat arası istediğim aromayla yoğun olarak suluyorum, bitki suyu çekince kesiyorum. ekstra şeker ilavesi olmayan ya da hiç değilse az olan bir aroma kullandığın sürece istediğin her şeyi deneyebilirsin. şimdiye kadar yeşil elma, orman meyveleri ve şeftali en başarılı bulduklarım oldu. curing aşamasında yeşil elma suyuyla yapmışsam hasatı, yeşil elma aromasına (gıda malzemecilerinde çok makul rakamlara satılıyor) bir pamuk batırıp kavanozun kapağına yapıştırıyorum. curingin nemine biraz daha dikkat etmen gerekiyor böyle olunca. genel olarak sigaranın tadı ve kokusunda aromalı üretilen genetikler gibi olmasa da inceden bir etkisi oluyor, benim hoşuma gidiyor, zahmete değer mi o biraz senin damağına kalmış :D
Kıymetli bilgilendirme için teşekkür ederim

YürüyenThc

Yeni üye
flawless finish var ona bak. ama bu flush suyuna katılan ek besin katkılar bence de gereksiz zaten flusha geldiysen hazırdır bitkin. ekstra çok bir şey değişmez değişmiyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    *** **** hahahaha*** ***** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******* ****** ******** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • needrich10 needrich10:
    ********* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • O obeb:
    *** ****** ** ******* *** ****** hahahaha*
  • O obeb:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • needrich10 needrich10:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ****** ********* ******* hahahaha* ******* ******
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** **** ***** *********
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** hahahaha***** ****** **** ***** *********
  • needrich10 needrich10:
    ******** hahahaha**** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** hahahaha****** ***** ** ********** ***** hahahaha ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
    Bandaleros Bandaleros: ********** hahahaha****** ***** ** ********** ***** hahahaha ********** *** ******...