filizlenme sorunu acil yardım !!!

fazalyan

Yeni üye
merhaba kankalar,
amsterdamdan aldıgım tohumları öncelikle soyledıgınız gibi cay bardagına su koyup karanlık biryerde kaloriferin üzerinde tohumların patlamasını bekledim patlayan tohumları sonrasında kucuk boy topraklı sakıya aldım alırkende bas parmagımda ufak bir delik acıp içine patlamıs tohumları atıp suladım  yaklasık 2 gündür kaloferin üzerinde ve ısık ve bol gunes alan biyere koymama ragmen fılızlenme olmadı ? ne yapmam gerekiyo acil yardım lütfen  !!!

Suyys

Yeni üye
Bekle çıkar knka stres yapma tohumları güvenilir yerden mı aldın

fazalyan' Alıntı:
merhaba kankalar,
amsterdamdan aldıgım tohumları öncelikle soyledıgınız gibi cay bardagına su koyup karanlık biryerde kaloriferin üzerinde tohumların patlamasını bekledim patlayan tohumları sonrasında kucuk boy topraklı sakıya aldım alırkende bas parmagımda ufak bir delik acıp içine patlamıs tohumları atıp suladım  yaklasık 2 gündür kaloferin üzerinde ve ısık ve bol gunes alan biyere koymama ragmen fılızlenme olmadı ? ne yapmam gerekiyo acil yardım lütfen  !!!

Çıkar knka bekle tohumları güvenilir yerden mı aldın

fazalyan

Yeni üye
aynen baya odüllü bir marka hatta hemen patladılar zaten suda ama topraga gectım hemen fılız vermesı gerekmıyor muydu yoksa bır hafta felan gecmesı mı gerekıyor

Suyys

Yeni üye
G

Hemen çıkmaz knka bekle biraz ben direk toprağa attım 5 gün sonra çıktı

BobMarLey

Yeni üye
Cvp: filizlenme sorunu acil yardım !!!

KANKALAR PEKİ TOHUMU TOPRAGA ALDIKTAN SONRA NEMLİ YERDE OLMASI YETERLİ Mİ  YOKSA IŞIK ŞART MI FİLİZLENDİKTEN SONRA HEMEN KOYSAM OLMAZ MI

YANİ TOHUMU TOPRAGA ALINCA ISIGA MI KOYMAK GEREKIYO

FILIZLENENE KADAR KARANLIK NEMLI YERDE DURSA NE OLUR

Nirvana

Yeni üye
Filizlenens kadar topragin altinda karanlikta duruyor filizlenince isigi vermeye baslayabilirsin

oanzann

Yeni üye
Ben pecetede tohumu patlattim.Sabah topraga koydum gecesinde topragin uzerine cikmisti. Aynen 4-5 gun sonra endiselenmeye baslayabilrisin

WhatsDaProblem?

Yeni üye
tohum patladıktan sonra ilk çıkan o gördüğün beyaz "kıl" ın ortalama uzunluğu 5cm olduktan sonra toprağa vermen lazımdı

umuda

Yeni üye
ben senin kadar sabırlı degilim çooook topragı açıp baktım onla birlikte bende büyüdük :=)

Kuzeybatili

Yeni üye
Selam arkadaşlar ben yeni girdim ama çok güzel paylaşımlar 2 ay önce çok güzel bir çiçek vardı tohumunu saksıya attim hiç bilgim yok bi arkadaşım büyük yapraklarını koparttirdi 40 cm boyunda bi cicek oldu güzel çiçek açması için ne yapmam gerekli

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A Aklida:
    *** hahahaha** **** hahahaha
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    hahahaha ******* **** ****** ****** ** ***** ******** **** * ***** **** *** * ******* **** ******* ** ********** ** ******** **** *****
  • lavrens lavrens:
    ****** ******** *** ***** ** ** *** ********* *** ******** *** ** ***** ********** ******* ********* ******* **** ***** ******* hahahaha**
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******** ******** ***** ********* *** * **** ***** ****** ***** ********* *** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** *** **** ** hahahaha***** ********* * **********
  • lavrens lavrens:
  • A Aklida:
    hahahahahahahaha
    +1
  • A Aklida:
  • A Aklida:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha* ***** *** ******** *** ***** ** *****
  • A Aklida:
  • A Aklida:
    ****** ****** ** **** ****** ****** *** ******* ***** ******** ***** **** ********** ****** **
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ****** ** **** ****** ****** *** ******* ***** ******** ***** **** ********** ****** **
    **** ***** * **** ***** ****** *** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ***** ******
    ***** ***** ********* ***** **** ******* ******* *** ***** ********* **
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: ***** ***** ********* ***** **** ******* ******* *** ***** ********* **