(Fetişist Denemeler)Denek bitkilerin Günlüğü :

CahilKush

Doktor

Hemen Fotoğraf bırakarak konuya seri bir giriş yapmak istedim Kankalar

Genetikler..

1X Köfteçi Haze (minik olan)

3X Çorbacı Ölürüm Türkiyem cuğarası :)

Kankalar Bu veletlerden 3 büyük olanlar neredeyse 4 aylık :D

Ama pipi kadar kaldılar sebeplerinden Diğer ve asıl Grow günlüğüm de yazmakta bir kontrol edersiniz orayıda

Bu elemanları normal de belli bir aşamada atmayı düşünüyordum ama kararlarım değişti bunları binlerce topping işlemine tutup ve LST işlemleri daha doğrusu CSHST

( Cahil Style High Stres Training ) Yaparak minicik tutacağım :D ön hasat harmanlık giderilsin ilginç denemeler yapılsın...

Bugün bu elemanlara gübreleme yaptım gene Güvercin şerbeti verdim Efsane bir gübre.

Yarasa ve solucan gübresi uyguladım katı olarak toprak üstü

Normalde bu aşamadaki bitkiler için Yarasa Gübresine gerek yok ama fosfor ve potasyumu artırarak çiçeklenme evresini öne çekmek için yaptım .

Bu kadar kankalar Kendinize güzel bakın...

Dip Not:Bu bitkiler neredeyse ölmek üzere sap sarı ve yaprakları tamamen yere inikti ve şu ana kadar en büyük olan 2'si toplam 2 adet topping gördü...

Soru: Deneyimli kankalar bu bitkiler çok küçük kaldığı taktirde kabinimdeki Blue Dream Auto'ların hasatını düşürür mü 250 watt cob led 30 k lumen.

@Aguş @Aemili31 @Kanka

Ü

Üye silindi 23588

Guest
selam kanka bahsettiğin günlüğü linkler misin müsaitsen merak ettim.

Ü

Üye silindi 23588

Guest
Kanka narko olsam ilk seni alırdım şubeye. Merakla takip ediyorum.

bitkilerden birine cannabonsai eğitimi veya kovada yetiştirme gibi teknikler deneyebilirsin bence.
şu cannabonsai harbiden çok seksi bir olay hele renkli genetiklere yapılınca inanılmaz gözüküyor. +1 abi eğer uğraşırım diyorsan

CahilKush

Doktor
Bence photo ile yapılmalı ama oto çok strese girecektir. Photonun eğitimi de kolay. Aşırı stres içeren bir eğitim. Ama kendi çapında avantajları var bence. Elinde köfteci haze mi var? Koy camın önüne yoğurt kasesine orada güneş ışığı ile büyüsün. Hasatı az olur belki 20 gr anca çıkar ancak neredeyse eğitimi hariç masrafsız ve zahmetsiz.
Kankam bizim evin öyle dışarı koymalık müsait bir noktası yok şuan ev diye oturduğumuz yer depodan eve çevirilmiş saçma bir yer 5 aya müstakil evimde böyle aksiyonlarım olacaktır

CahilKush

Doktor
Bu cevurlar acayip adamlar bir de root reveal diye bir olay var. Saksının ortasına koca bir taş koyuyorlar sonra iki tarafı kesilmiş pet şişe koyup içini toprakla doldurup tohumu taşın üzerine atıyorlar. Bitki biraz büyüdükten sonra peti kesip alıyorlar, kökler komple ortaya çıkıyor. Kök iyi hava alsın diye mi estetik diye mi yapıyorlar pek anlam veremedim.

ohvf73hrhdw31.jpg
Bende kendimi fetişist sanıyordum mk :D

CahilKush

Doktor
Dostum ayakkabısının içinde yetiştiren var. Sana o kadar diyeyim. **** kadar yerde 28 gr hasat alan var. Bunlar kabindeki olana kadar içimlik iki hasat alıyorlar o sırada. 12/12 başlayan var ışığa. Müptezellikten gözü dönmüş bunların.
Ahahaha Kanka bende bunları cılız tutup erken hasat peşindeyim de çiçeklenmeye sokabilmem için cinsiyet pistillerinin çıkması gerekir mi şuan bunlar 20 saat ışık görüyorlar ne taşşak var ne pistil alsam 12/12 girer mi çiçeğe sence ?

CahilKush

Doktor
12/12'ye alırsan girebildiği en yakın zamanda girecektir bana göre, bunlar öyle yapıyor çünkü.

Adam pipoyu dolduramamış bununla. Düşün hasatınla bir kapak bile vuramıyorsun. :D
O zaman daha yeni topping yaptığımdan yeni başlar gelsin bunları 12/12 ye alacağım 12/12 kabini kuracağım full karanlık manuel olarak bana en uygun saatlerde oraya alıp kabine koyacağım sonuçları göreceğiz :D köfteci haze' de bu işleme girecek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • K kısırlıı:
  • L LPhaze:
    ********** ******* hahahaha ****** ** *** ****** * **** ***** hahahaha* ****** ********* ****** ***** ********** hahahaha* **** ******** ** ******* **** ** ***** ******* **** ****** ******* ***** *** *
    L LPhaze: ********** ******* hahahaha ****** ** *** ****** * **** ***** hahahaha* ****** *********...