Fanlarımı prize nasıl bağlayabilirim ?

skapix

Yeni üye
Arrakdaşlar havalandırmada giriş ve çıkış için 3 adet fan aldım ancak bunları prize nasıl bağlayabilirim fikri önerisi olan söyleyebilirmi elektirikten gram anlamıyorum maalesef.

Cansahin

Yeni üye
Googla elektrik klemens yaz küçük olanlardan temin et, kontrol kalemi ve elektrik bandı bul, ayrıca ucunda erkek fiş olan kablolar ayarla , hoporler Tesisatı kablosu bile iş görür,

Siyahbaykuş

Yeni üye
Fanlar genelde 220 wolt olmaz ama aldıgın markadan kaç olduğunu bakabilirsin eğer 220 wolt değilse trafo alıyorsun artı eksi bağlayıp trafodan da erkek fiş çekip prize takıyorsun 220wyi fanının woltuna düşürüp elektrik alıyor deneme yanılma yoluyla yapma yakarsın fanları

Kanka kolay yoldan aldığın fanların ismini modelini YouTube yaz elektrik bağlantısı diye orda mutlaka yapan birileri olup videoda detaylı anlayıp bağlarsın çok Prof olmana gerek yok basit işlem görünce anlarsın zaten

Kanka olmazsa hiç uğraşma git bi elektrikçiye onların ikisini 1 tane fiş yapsın adam uzun iste birazcık tak fişi bitir işi uğraşma

Esengarden

Yeni üye
Arrakdaşlar havalandırmada giriş ve çıkış için 3 adet fan aldım ancak bunları prize nasıl bağlayabilirim fikri önerisi olan söyleyebilirmi elektirikten gram anlamıyorum maalesef.
Normal bir ev elektiricisine git banyo havalandırması istiyorum de kabinde ona göre yuvarlak aç direk tak fişe bu iki tane alırsan ters düz yap em içeri hava alır hem dışarı atarsın 60 TL filan tanesi hiç ugrasma direk tak fişi bitir işi

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Fanlarin kac volt oldugu ve ac akim mi dc akim mi o onemli.

ac 220v diyorsa dogrudan erkek fis ve kablo ile prize baglayabilirsin. Yok 12v 5v Dc ve amper ibaresi varsa bu degerlerde trafo veya adaptor alman lazim ki 220v duz akim harap etmesin cihazlari.
Reis 2 adet fani , tek bir adaptore baglasak sorun olurmu?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: