Fan hangisi almalıyım

salimcan

Yeni üye
SET İÇERİĞİ;

3*LS EVO 340W STANDART (SAMSUNG LM301H EVO QUANTUM BOARD)

3*GÜÇ KABLOSU

3*IŞIK ASKI APARATI

1*680m3 KARBON FİLTRE

1*GARDEN VO 150mm - 500m3

1*Esnek Hava Kanalı 150mm - 5 Metre

1*Karbon Filtre Askısı 150 Cm

1*Karbon Filtre Elyafı 680m3

1*Yanmaz Takviyeli Aluminyum Bant

BU SETE HANGİ FAN I ALMALIYIM BACA DELİĞİNDEN VERİCEM PİS HAVAYI

kanka kabin içi havayı bacadan atıcaksan karbon filtre neden aldın anlamadım sadece fanla atardın bacadan

salimcan

Yeni üye
kanka kabin içi havayı bacadan atıcaksan karbon filtre neden aldın anlamadım sadece fanla atardın bacadan
kanka sonradan bi yer değişikliği yaptım normalde 5. kattaydım.Bi fan link atarmısın bana bide yer evi bu koku çok basmasından da çekindim karbon filtre o yüzden yine iş yapar

kanka ben simdi ucuza getirmek için türk malı kayı marka kanal tipi bi fan alıp karbon filtreme bağladım fan ve susturucu toplam 2k denk geldi ama yinede çok ses yapıyor geceleri uyutmuyor bu yüzden biraz paraya kıyıp soler palou vega bluberg silence serisi fanlardan alırsan ses problemin olmamış olur

higthead

Jolly Green
SET İÇERİĞİ;

3*LS EVO 340W STANDART (SAMSUNG LM301H EVO QUANTUM BOARD)

3*GÜÇ KABLOSU

3*IŞIK ASKI APARATI

1*680m3 KARBON FİLTRE

1*GARDEN VO 150mm - 500m3

1*Esnek Hava Kanalı 150mm - 5 Metre

1*Karbon Filtre Askısı 150 Cm

1*Karbon Filtre Elyafı 680m3

1*Yanmaz Takviyeli Aluminyum Bant

BU SETE HANGİ FAN I ALMALIYIM BACA DELİĞİNDEN VERİCEM PİS HAVAYI

Cevap yazan güzel arkadaşlar konuyu okusaydınız keşke=)

@salimcan Dostum zaten bu setin içeriğinde çıkış fanın ve aksesuarları mevcut sadece giriş fanı ekliceksin okadar https://www.drkarbonfiltre.com/dr-kanal-tipi-fanlar/dr-slient-kanal-tipi-aksiyel-fan-150mm-300m3/

esfanet

Yeni üye
Apartmanda 5. Kattan niye tasidiniz bende apartmanda yapmayı düşünüyorum 12 bitkilik setim var. Müstakil ev bulamadım 680m³lük karbon filtrem var ama güvenemiyorum bir türlü..

salimcan

Yeni üye
Apartmanda 5. Kattan niye tasidiniz bende apartmanda yapmayı düşünüyorum 12 bitkilik setim var. Müstakil ev bulamadım 680m³lük karbon filtrem var ama güvenemiyorum bir türlü..
Taşınmadım eve arkadaşımlarım çok geldi gitti bide fazla takıldık evde o yüzden yapmak istemedim

higthead

Jolly Green

Dostum alanin kaç a kaç? Eger 120*120 veya 150*150 alanda 3_4 lt lik saksilarda sog yapiyorsan oky ama 12 bitkiyi normal lt lerde yapiyorsan 680 lik karbon filtre setin yetmez bilgine.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    çaylakyetiştirici çaylakyetiştirici: ***** *** ******* ****