evime esrar geldi beyler koşun

szrlkrsii

Müptezel
Abiler ablalar sayın yöneticiler değerli forum arkadaslarım, bu coronavirüsünün ilk dalgası varken yasaklar falan ben sanıyorum ki internetten bi eve esrar siparis etme salaklıgına yeltenmiştim araştırmıstım.

Bir de bu geri zekalılık yetmiyormuşçasına o harmanlık işte, telegramdan bi vendor bulmustum hollandali bi cocuk, iyi bi kardeşe benziyo ama onla konusmustum eleman demisti ki, problem degil güvenmen için ben sana istedigini ücretsiz yollarım tamam lan dedım kaşmer yolla adresi veriyom.

Aga açık adresi attım ben patavatsız adamım öyle ipe sapa gelmez işlerle ugrasmam kasmam hiç, neyse aradan 2 ay gecti cocukla kontaktayız cocuk hala yaziyo ediyo arkadas yemın ederım yolladı falan diyo ama yok, küfür de etmiyorum yine de herife nolur nolmaz hesabı neyse, bugün beyler bakın dedigim zamandan bugün. Evde suan valide var, uyandırdı sana bir paket gelmis posta kutusunda buldum dedi, baktım almanyadan dortmundan bir paket arkadaslar, üzerinde pul falan var güzel bi zarf :D Ve harika bir jelatin jelatini açtım icinden 3 4 cigaralik tertemiz kokulu jack herrer sanıyorum genetik cıktı yani simdi test amaçlı dalgayi da bi kırdım yapıstırdım güzel de etti etmedi degil ama ne diyosunuz bu işe?

nasa

Doktor
Abiler ablalar sayın yöneticiler değerli forum arkadaslarım, bu coronavirüsünün ilk dalgası varken yasaklar falan ben sanıyorum ki internetten bi eve esrar siparis etme salaklıgına yeltenmiştim araştırmıstım.

Bir de bu geri zekalılık yetmiyormuşçasına o harmanlık işte, telegramdan bi vendor bulmustum hollandali bi cocuk, iyi bi kardeşe benziyo ama onla konusmustum eleman demisti ki, problem degil güvenmen için ben sana istedigini ücretsiz yollarım tamam lan dedım kaşmer yolla adresi veriyom.

Aga açık adresi attım ben patavatsız adamım öyle ipe sapa gelmez işlerle ugrasmam kasmam hiç, neyse aradan 2 ay gecti cocukla kontaktayız cocuk hala yaziyo ediyo arkadas yemın ederım yolladı falan diyo ama yok, küfür de etmiyorum yine de herife nolur nolmaz hesabı neyse, bugün beyler bakın dedigim zamandan bugün. Evde suan valide var, uyandırdı sana bir paket gelmis posta kutusunda buldum dedi, baktım almanyadan dortmundan bir paket arkadaslar, üzerinde pul falan var güzel bi zarf :D Ve harika bir jelatin jelatini açtım icinden 3 4 cigaralik tertemiz kokulu jack herrer sanıyorum genetik cıktı yani simdi test amaçlı dalgayi da bi kırdım yapıstırdım güzel de etti etmedi degil ama ne diyosunuz bu işe?
gökten cigara yağsa bize sapı düşer **** adamdaki şansa bak

Kanka

Administrator
Yönetici
Bence birdaha şubeye söyle kafan rahat olur growla falan uğraşıyorsan ama harbi şanslı olmuş :D sen o adamı kaybetme kanka bence :D

szrlkrsii

Müptezel
Bence birdaha şubeye söyle kafan rahat olur growla falan uğraşıyorsan ama harbi şanslı olmuş :D sen o adamı kaybetme kanka bence :D
Hepiniz teker teker sağ olun var olun simdi 1 tane daha yapıstıracam ama, aradan 4 5 ay gecti belki belki gecmedi bu kadar beklemem tuhaf yani ben hala şoktayım nasi olur bir de o kadar güzel bir paketin icerisinde geldi ki çöpe atmıcam sanırım :(

szrlkrsii

Müptezel
Kanka bizim çorbasının delikanlısı olmaz alayı ibbine
aynen bi de artık yeni modaları emri vaki önceden sen söylerdin **** ne kadar alacagını öyle alırdın,simdi geliyo 500 ver diyo **** skım oha diyosun al diyosun gidiyo heriffler de artık bizi yıldırdı :D

ama tabi iletisim süreklilik sıkıntısı yok konum atiyosun pıt yanina geliyo hakkıyla fena degil ama yine de insan üzülüyo aga para iste :D

S

silas

Guest
Afiyet olsun diyorum ne diyeyim, o vendoru burda paylaşmadığın sürece sorun yok :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J jemekerThompson:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ** ******** ***** **** ****
  • J jemekerThompson:
  • GlockGen5 GlockGen5:
    ******** ******** ******* ****** ****** ** ****** **** ***** **** ********* ***** ******** ***** ******* ***** ***** hahahaha********** ** **** *** hahahaha ** hahahaha** hahahaha*** hahahaha**** ****** *** *** *** hahahaha*** ****** ******* ** ******* ******* **** hahahaha* ****** ********** ******** *** ******* ****** *********
  • 420x 420x:
    **
  • GlockGen5 GlockGen5:
    **** ****** ***** hahahaha****** **** ** **** ******** *** *** ****** ** *******
  • B bluedream.an:
    ******** *** ****** ***** ********** ***** ******** ******** hahahaha****** **** ******** ******* ***** ******** **** **** ***** ********* **** ********* ****
  • 420x 420x:
    ******** ********* **
  • D despotdes:
  • universesingularity universesingularity:
    ***** ** hahahaha *** ****** * ******** **** ***** **** ******** **
  • GlockGen5 GlockGen5:
    ******** hahahaha*** ********** **** hahahaha* **** ** **** ******** *** *** ****** ** *******
  • D despotdes:
  • GlockGen5 GlockGen5:
    hahahaha***** ** hahahaha *** ****** * ******** **** ***** **** ******** **
  • 420x 420x:
    ** ******* ** **** ***** ****** **** ** *** ****** ****** **** hahahaha****
  • 420x 420x:
  • B bluedream.an:
  • M memurdireği:
    ***** ******** *** ******** ********** ******* ** ***** ** **
  • GlockGen5 GlockGen5:
    * **** ******* ******* ** **** ***** ****** **** ** *** ****** ****** **** hahahaha****
    +1
  • B bluedream.an:
    ******** ******** ********* ** *** *** ***** ******** ** ** ********** **** ***** ***** ******** ***** ******* ***** ********** ** ***** ****** **** **** ****** ********** *****
  • M memurdireği:
  • M memurdireği:
    M memurdireği: ***** ** *** *** *******