Etrafındaki bilgisiz insanlar

Ben evde esrar yetiştiriyorum ve içiyorum, ailem olsun kuzenlerim olsun hepsi biliyor, genç kitleler yapma etme yerine aksine sohbet ediyoruz bu konu hakkında, ama gel körki y kuşağı olan ailem büyük kitle, hele hele annem televizyonda haberlerde uyuşturucu içip annesini babasını öldürmüş kişileri haberlerde duyuyor gaza gelip bana yükleniyor, anne diyorum bak onlar başka şeyler içiyor kimyasal içiyorlar, birazda insana bağlı birşey, benim içtim esrar saf topraktan çıkan birşey nasıl kötü olsun tamam zararlı hersey zararlı ama bırak kendi hayatım diyorum, bu arada annem sigara içen biri, anneme diyorum anne emin ol o içtin sigaradan farkı yok tek farkı mutlu ve kafanı güzel yapması ama yok anlamıyor annem olsun babam olsun ben nasıl bir yöntem le ikna edebilirim bunları daha önce ailesi böyle olupda ikna edenler varmı nasıl yol izlemem lazım.

G_man

Kıdemli Üye
Ben evde esrar yetiştiriyorum ve içiyorum, ailem olsun kuzenlerim olsun hepsi biliyor, genç kitleler yapma etme yerine aksine sohbet ediyoruz bu konu hakkında, ama gel körki y kuşağı olan ailem büyük kitle, hele hele annem televizyonda haberlerde uyuşturucu içip annesini babasını öldürmüş kişileri haberlerde duyuyor gaza gelip bana yükleniyor, anne diyorum bak onlar başka şeyler içiyor kimyasal içiyorlar, birazda insana bağlı birşey, benim içtim esrar saf topraktan çıkan birşey nasıl kötü olsun tamam zararlı hersey zararlı ama bırak kendi hayatım diyorum, bu arada annem sigara içen biri, anneme diyorum anne emin ol o içtin sigaradan farkı yok tek farkı mutlu ve kafanı güzel yapması ama yok anlamıyor annem olsun babam olsun ben nasıl bir yöntem le ikna edebilirim bunları daha önce ailesi böyle olupda ikna edenler varmı nasıl yol izlemem lazım.
keyif verici kullanımı serbest olan ülkeleri göster. En basit ve etkili argüman adamlar bakkal da sıgara satar gibi satıyorlar argümanı. Esrarın neden yasaklandığını açıklayan videoları göster, faydalarını göster. Şuan türkiye de yasak olmasından dolayı bu işi mafyaların yapması hatta terör örgütlerinin cebine para girdiğini söyle ve devlet kontrollü olmadığı için daha yüksek kafa yaşasın diye millet bonzai türevi spraylerin üstüne sıkılıp bağımlılığı artırıp insan sağlığına zarar verdiğini anlat bundan dolayı yabancı ülkeler serbest bıraktığını söyle. Yavaş yavaş bizimde ülkemiz de serbest bırakıldığını söyle işte endüstriyel olarak. felan filan

Ben kendi yaptığımı anlatayım. annemin yakın akrabalarından içenleri tek tek saydım. bak bu da içiyo bu da derken kafasını başka tarafa çevirip sustu. çok ikna olmadı ama en azından birşey demiyo :) bu arada öncesinde ufak bi brifing verdim anlayabileceği şekilde. ha babam bilmiyor. çünkü ne söylersem söyleyeyim anlamayacak. gereksiz çaba içerisine girmedim :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** ***** ****** ***** ** **** ****** **
    ** hahahaha *******
  • E ErdemRS6:
    hahahahahahahaha ** ****** ** ** ****** hahahaha ***** ****** *****
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    *** hahahaha
  • E ErdemRS6:
    *** hahahaha **** ** *