Esrar ve freestayle

paşo

Yeni üye
Sokak otları için, bazı cigaralar zihnimi durduruyor, bazısı çok yaratıcı fikirler veriyor ve güzel sözler yazıp freestayle rap yapabiliyorum. Sadece rap olarak değil yaratıcı ve akışkan da konuşturmaya yarayan tür olarak sigara öneriniz var mı?

Avare

Doktor
Sativa türleri ile yıllar önce aynı şeyleri gayet güzel bir şekilde yapıyorduk. Yarı profesyonel bir dostum vardı bazen birlikte feat giriyorduk. Bi keresinde sağlam abanıp güzel bir freestyle gecesi yapmıştık. Sadece dozunu kaçırma yeter çünkü bi yerden sonra unutabiliyorsun :)

PsyWeed

Yeni üye
White widow denemelisin ahbab, çok chill.

Avare

Doktor
Dostum 'Freestyle' ot ile değil ruh ile ilgilidir senin özgüvenin yerindeyse ot sadece bir araçtır belli bı kilidi çözdükten sonra hepsiyle yaparsın en pasif yapıyor dediğin ot ile en yaratıcı fikirleri yazarsın
Kanka benim o sorunum var ilk okulda tahtaya kalkamazdım,düğünlerde oynayamazdım, topluluk önünde konuşamazdım.
Sürekli olarak yanlış bir şey yapıp rezil olma, dalga konusu olma korkusu yaşıyordum ki hala bunu aşabilmiş değilim. Ot içince bunu pek önemsemiyorum.

Yaw icin cigarayi, seks yapin, kafayi hic bir seye takmazsiniz:) Sex zaten freestyle:D
Abi anlayışına sığınarak bir şey sormak istiyorum. Acaba başına mı vurdu? :)

batiberlin

Yeni üye
Kanka benim o sorunum var ilk okulda tahtaya kalkamazdım,düğünlerde oynayamazdım, topluluk önünde konuşamazdım.
Sürekli olarak yanlış bir şey yapıp rezil olma, dalga konusu olma korkusu yaşıyordum ki hala bunu aşabilmiş değilim. Ot içince bunu pek önemsemiyorum.
Bı sitede vardı tropical mirage müzik üretenler için özel üretilmiş

wooZ

Üye
Sokak otları için, bazı cigaralar zihnimi durduruyor, bazısı çok yaratıcı fikirler veriyor ve güzel sözler yazıp freestayle rap yapabiliyorum. Sadece rap olarak değil yaratıcı ve akışkan da konuşturmaya yarayan tür olarak sigara öneriniz var mı?
lean

Avare

Doktor
Seks için birebir adrenaline shot genetiği oneriyorlar duyan bilen varmıdır?
Kanka süper ot filmindeki sahne geldi aklıma
-dostum benim çavuş ayağa kalkmıyor bana göre bir şeyin var mı?
-hmmm(gider raflara bakınır ve bir küçük kutuyu alır gelir) buyur dostum bu senin işini çözecek.
-dostum peki bu mal tekrar çavuşumu hareket ettiricek mi?
-hayır dostum ama hareket etmediğini unutturacak :D

Yesil888

Ordinaryüs

Abi anlayışına sığınarak bir şey sormak istiyorum. Acaba başına mı vurdu? :)
Yok ya ne basima vurmasi, cigara baska yerlere vuruyor, sag olsun bayan arkadasim caresine bakiyor.:D:D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ******* ****** **** ***** ** ** **** *** *** *** **** ******** ** ****** ***** ****** ********** ***
  • B biggie34_:
    **** hahahaha
  • B biggie34_:
    ** ***** ****** ******* ***** **
  • S sefilzenci:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ********** ***** ******** ***** **** *** *** **** *** *** **** hahahaha*** ********** ****** ***** *** **** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** **** hahahaha*** ******** *******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** ********* ***** **** ******* ***** **** ******
    ******** ***** ****** *** **** ******** **** ******* **** ********** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** *********
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    hahahahahahahahahahahaha*
  • S sefilzenci:
    hahahaha ******* ******* ******* hahahaha*** ******** ********** **** ********* **** ******* hahahaha*
    ****** **** ***** ******** *** ****** ********** ***** * **** ********** hahahaha*
    ***** * ****** ***** * **** ***** ***** hahahahahahahahahahahaha***
    +1
    +1
    +1
    Tommy vercetti Tommy vercetti: ****** ****** +1