Esrar Kokmuyor

crypter

Yeni üye
Bitkinin çiçeklenme dönemindeki 5. haftası 6 olacak bitkinin sömekleri sanki küçük kaldı ve kokmuyor kristalleşme göremiyorum sebebi nedir güneş güzel vuruyorken güneş ışığına koyuyorum sonra ışığa alıyorum 12-12 sistemiyle devam ediyorum
https://resmim.net/f/jL5F6A.jpg
https://resmim.net/f/Gnon3y.jpg

AK47isAtool

Yeni üye
çorbacı tohumuysa şayet çokta birşey beklememek gerek diye düşünüyorum ve yakın bir dostumun yetiştirdiği kızlar da biraz geç vermişti kristali ve kokuyu biraz daha beklemeni öneririm ve küçük kalması kısmında da ışık gübre gibi etkenler illa ki etkileyecektir saçaklar komple kırmızı olana kadar kesin bir şey yine de söylenemez ama hasat zamanı yakın gibi duruyor

suprisemadafaka

Yeni üye
kanka ciceklenme suresi genetige gore 7 haftadan 15 haftaya kadar cikabiliyor. arti kullandigin isigin gucu onemli yada bitkin stresse ugramissa geriden geliyor olabilir' kisaca yapman gereken beklemek 15 haftayi gecmez merak etme!!

EmreGanja

Yeni üye
Kanka sigara satıva sativa sömekleri daha ince uzun olur indica gibi dolgun şişman yapmıyo bence biraz buda yaprakları mümkün oldukça ışık görmesi lazım kellelerin heryerinin ışığı da biraz arttır bence iyi growlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Sarsılmaz1dostluk Sarsılmaz1dostluk:
  • T Tropikal.MR:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ** **** **** ****** **** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha * ******** *********
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahaha**** **** ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ********** ******* ***** *** * **** ** **** ********** *** ** ** **** ***** *** hahahahahahahahahahahaha* hahahahahahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** *** * **** **** ********* ********** ** hahahaha hahahahahahahaha******** hahahahahahahaha
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha******* hahahaha ***** * ******** ********** ******** ****** ******** hahahaha ***** **** ** ****** hahahaha* ******** ***** **** *** ********* ******* ******* ***** ***** ***** hahahaha*
  • A akbabaaa:
    ******** ******* ********** **** ***** ** ** **** **** ********* hahahaha**** *** hahahaha** ** **** hahahaha* *** ****
  • A akbabaaa:
  • A akbabaaa:
    ********** ***** ***** ** ********* ***** ****** ** ********** ********** ***** ****** ***
  • T Tropikal.MR:
    ******* hahahaha ******** **** ******** hahahaha****** ******** ******* ******* ***** ** ******* *** ***** ****
    T Tropikal.MR: ******* hahahaha ******** **** ******** hahahaha****** ******** ******* ******* ***** **...