Esrar alabileceğimiz vendor

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum burasi bilgi alis veris sitesi, baska bir amaci yok bu sitenin. Ama istersen narkotigin web safasina gir oradan siparis verebilirsin ayrica kargo ve PAKETLEME bedava. :D

Elendil

Yeni üye
Kanka ben tohum led kabin felan herseyi aldım ama bizde baskın yedik pek yetiştirmeye yemiyor açıkçası bide tohumlar 2-3 aydır buzdolabında yumurtalıkta bişey olmusmudur
kabini falan malum sitelerden online alışveriş yoluyla mı aldınız dostum baskına yol açan nedir böyle asıl etkeni merak ediyorum cidden

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum ne alacaksan direk kendin ismine,alma.Kendi adresini ve kredi karti bilgilerini verme. Istanbulda tanidigin varsa gitsin nakit alip sana yollasin yoksa bir arkadasin kendi adina alsin netten. Yani grow yapacak kisinin hic bir bilgisi kayitlara gecmesin. Kabini kendinde yaparsin.

Dostum ne alacaksan direk kendin ismine,alma.Kendi adresini ve kredi karti bilgilerini verme. Istanbulda tanidigin varsa gitsin nakit alip sana yollasin yoksa bir arkadasin kendi adina alsin netten. Yani grow yapacak kisinin hic bir bilgisi kayitlara gecmesin. Kabini kendinde yaparsin.
Abi güzel söylüyorsun eyvallah ama diyelimki baskın oldu karttan alan kişinin evine geldiler adam ben almadım arkadaşım aldı falan dese arkadaşın kim deseler direk paketlerler

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Arkadasinin hic bir sekilde aldigi malzemeyi polise ne yaptigina dair bilgi vermek zorunda degil, yani o malzemeyi almak suc unsuru degil. polis sorsada dometes yetietirdim der gec veya sana ne neden soruyorsun bir suc varmi ortada gibi.Tekrar yaziyorum o malzemeyi almak suc degil ve polisinde seni sorgulamasi normal degil

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** ****** *** ******* ********* ****** ******** hahahaha **
  • L Lew4nd0w5k1:
    ** ******** *** ****** **** **
    ***** ** ** **** **** ***** *** ***** hahahaha* **** ** **** ** **** ******* ** ******* ** * * ** ******** ********
  • A angeshar:
    ********* ******* ***** ******** ****** ******** ****** **** ** ***** ****** ** ****
    ***** ******** ***** ***** ** hahahaha*
  • A angeshar:
    *** ******** **** hahahaha******
  • A angeshar:
    ******* ** hahahaha
  • A angeshar:
    ********* ****** ** ****** ****** ******* hahahaha**
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    A angeshar: ******* ****** **********