Esrar ım hiç kafa yapmıyor acil yardım

Ahmt96

Yeni üye
Arkadaşlar öncelikle s.a 
İlk growum du çok şükür bişekil de atlattım deney gibi Bir şeydi benim için çok eksiklerim vardı zamanla tamamladım birkaç eksikler var hala ama önemi yok dört tane Bitkimin Hasatını yaptım çok şükür torbacı Tohumuydu yalnız sona kalan bitkim Fıs çıktı diğerleri gene fena değildi ama bu son bitkim Hiç kafa yapmıyor ne yapmam gerek iki tane üçlük sarmama Rağmen çok az Gıdıklıyor kafamı Diğerleri gibi değil başka cigaram da yok Şu an terleme işleminde Bir şey yapma şansım var mı kurtarma şansım Ne yapacağım bilmiyorum yardım edin Boşa mı gitti Bütün emekler en fazla hasat aldığım. Bitki de buydu Toplam 250 gr Hasat alabildim. Tahminimce ve 150 gramı bu son bitkimdi Ne yapabilirim kavanoza daha yeni aldım taktik verin arkadaşlar Tohumsuz kardeşim umarım okursun sen de ve bir çözümü vardır İnşallah bu durumun Başda sana Ve bütün camiadaki kardeşlerime saygılarımı sunuyorum ve cevap bekliyorum

erdemli83

Yeni üye
Cvp: Esrar ım hiç kafa yapmıyor acil yardım

Hasattan sonra yapılabilecek pek fazla bişey yok kurudukca biraz daha iyileşecek tır fakat çokta fark bekleme bitkin tohum üretmiş mi yada herma olabilir mi banana varmı kontrol et bitkinin thc üretmesini engelleyen bir faktör olmalı gübre ne kullandın tüm bunlar etkendir geçmiş olsun

Ahmt96

Yeni üye
Tohum yok knk diyerleriyle aynı görünüşü diyerleri sağlam çıkmıştı bu tırt çıktı an grow micro bloom sensiyzm bigbad b 52 gübreler den kullandım en fazla hasat bunda vardı bile. Bile en son hasat ettim ağır kafası olsun diye diyerleri bitti buda fıs çıktı kafayı yiyecm valla rabbim hiç birinizin başına vermesin hata şurda tohum sipariş etmedim ilk growm rezil ederim diye allahtan tohumsuzun Videolarını silmeden bir  2 kere bitirdim baya yardımcı oldu sanki üçüncü growum gibi  Bayada iyi hasat aldım terleme işleminde elma armut kesip içine koyuyorlardı bir yerden duymuştum Teheci oranını yükseltiyormuş bunun gibi çözümler benim işimi görmez mı

KingCobra

Yeni üye
Kardeş marketten gidip alkolsüz bira aldığını düşün elinde alkol yoksa yapacağın bir şey yok fermante edememişsin işte ya da malzeme kötü, anlattığın kadarıyla malzeme kötü her şeye rağmen diğer bitkilerden iyi bir sonuç almışsın güzel güzel içmişsin onu bulamayan ya da evde yetiştirecek durumu olmayan da var. Gelecek sefere güvenilir, temiz tohumlar sipariş ver aceleci davranma birkaç ay içmezsen ölmezsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
    ****** ****** hahahaha **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • higthead higthead:
    ** ***** ******* * ***** ***** ****** ***** *** ***** ****** ******* ******* ******** *** ***** *****
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
    T Turco: hahahaha