Esrarı Her Şekilde Değerlendirmek

mrhnuyl22

Yeni üye
Arkadaşlar Esrarın Sadece Sömeklerini İçiyoruz Geri Kalanı Çöp Ölüyor Yapraklarını,Gövdesini,Kökünü Nasıl Değerlendirebiliriz Bu Konu Hakkında Bilgisi Olanlar Var Mı?

halil1q

Yeni üye
kanka kökden bişey olmuyor gövde de aynı şekilde  büyük yapraklarda pek bi işe yaramaz biraz da küçük yapraklardan kubar yapabilirsin tozunu filan çıkarta biliyosun diye biliyorum zaten thc sömekte ve ona yakın olan yapraklarda çıkıyor görürsün beyaz beyaz onun olduğu yaprakların tozunu çıkartabilirsin

mrhnuyl22

Yeni üye
Cvp: Esrarı Her Şekilde Değerlendirmek

halil1q' Alıntı:
kanka kökden bişey olmuyor gövde de aynı şekilde  büyük yapraklarda pek bi işe yaramaz biraz da küçük yapraklardan kubar yapabilirsin tozunu filan çıkarta biliyosun diye biliyorum zaten thc sömekte ve ona yakın olan yapraklarda çıkıyor görürsün beyaz beyaz onun olduğu yaprakların tozunu çıkartabilirsin
Kanka Yapraklarını Demleyip Çay Yapılıyormuş Heralde Pek Bilgim Yok Ama Öyle Bişey Duymuştum

Mübarek

Yeni üye
Cvp: Esrarı Her Şekilde Değerlendirmek

poşet fikri iyimiş knk eyw ::D . Bu arada fan yapraklarıda kafa yapıyor knk ben denedim gerçekten güzel di tabi harman kalmıştım ama başka bir olay , ama kafa yapıyor baya kurutmuştu beni , ne yapabilrim nasıl güzelleştirebilirim dersen fan yaprakları falan kuruttuktan sonra parçalayıp alkole emdire bilirsin alkol etil alkol olsun yoksa metil kullan sonra alkolu buharlaştırıp yağa benzer bir şey kalcağını düşünyorum onu içe bilirsin ama kalitesiz olur gene de içilir .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!