Erken çiçeklenme

Kimeneeki

Yeni üye
Selam arkadaşlar , benim yaklasık bir ay evvel outdoor olarak ektiğim bitkim bu gün tepeden çiceklenmeye başlamış. Outdoor olarak yanlış bir zamanda tohum attığımı biliyorum , hatta hasata yaklaşan bitkimde var ama bu çicek henüz bir karış bile değil. Ne yapmalıyım ? Bu arada bitkim çorbacı tohumu. Bırakayım devam mı etsin ? ​

O kadar küçük ki ne yapacağımı da verdiği tepkiye de cok sasirdim :)  ​

Yardim eden arkadaslara simdiden tesekkurler . .​

Abhazya

Yeni üye
Ben çiçeklensin artık diye bekliyorum hala hareket yok milletin bi karış bitkisi çiçekleniyo :)) napicaksin bakmaya devam koparıp atıcak halin yok heralde bol şans

Ba$kan

Yeni üye
Merhaba çiçeklenmede de bitki buyumeye devam eder merak etme

Çiçeklenme bekliyen outdoor arkadaşlar.15 hepiniz bitkileri blooma girecek sabr edin.sabr etmezseniz etmeyin:)

Kimeneeki

Yeni üye
Tesekkur ederim arkadaslar vaktinizi ayirdiginiz icin. Bu esnada sizi yakalamisken bambaska bir soru sormak isterim. Harmanlik basa bela biliyorsunuz :) iki haftadir cicekte olan guzel bitkim bana yardimci olabilir mi sizce ? Cok arastirdim bir sey bulamadim. Hic etmekte istemiyorum.

Kimeneeki

Yeni üye
Bu gun en alt yapraklardan birini denedim kanka olmuyor bir sey :) Tavada kuruttum bi de bana misin demedi.

Bu gun en alt yapraklardan birini denedim kanka olmuyor bir sey :) Tavada kuruttum bi de bana misin demedi.

Abhazya

Yeni üye
Ufak bi dala kıyıcan artık yaprak yetmirsa bide tavayı bilmem kendi halinde bi çekmeceye karanlık bi yere koy iki gün öyle kurut o zaman iş yapar diye tahmin ediyorum madem o kadar harmansın ::) bende aynı usul yapıyorum çok darlandınmı kesiyor senin bitkin biraz zayıf o zaman

em25car

Yeni üye
bitkideki thc damlacılkları  gelişmemişse hiç bir şey yapmaz bu zamana kadar sabır ettin bir az daha  sabır göster kaliteli bir şeyler sar bari bitkiyi heba etme tavada kurutma olmaz  tavanın sıcaklığı fazla olduğu için thc damlaları buharlaşıp uçar + sömek yaprakları thc ile kaplanır onuda keser kurutur kubar yaparsın o şekilde kullana bilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ******* ********** ***** ********* hahahahahahahaha***
  • muadip muadip:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha* *** hahahaha****
    +1
  • M Marryhuana:
  • D DağAdamı:
    hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • T Tropikal.MR:
    ******* *** ***** ******* hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha*** ** hahahaha**** hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **
  • muadip muadip:
    **
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*******
    Bandaleros Bandaleros: ****** *** hahahaha*******