Erken çiçeklendik

husyn

Doktor
kardeş ben bir kere çiçekte olan bitkimden budaklardan 3-4 dünü aldım ve budak vermeye başladı her yerden ama o bitkimle çok uğraştım sonuç iyi olmadı zehirlendi yanı işin aslı bilmiyorum benimki fikir

kosedekicicekci

Yeni üye
Bu saaten sonra ona yapcak bişey yok bizim buralarda tilki kuyrugu diyorlar buna tek parça halinde 1 dal gibi sömek alırsın ama kafası güzel olur devamke.
Tilki kuyruğu sıcaktan olmuyor mu ? Hiç sıcaklık da görmedi. Bi önce ki parti de tilki kuyruğu oldu bütün çadir ama sıcaklik 42 yi falan görmüştü. Bu sefer sicaklik stabil neden böyle oldu anlamadim. Tilki kuyruğu bulaşıcı mıdır ?

Morded

Kıdemli Üye
Alırsın almasına da kanka çok büyük budlar verir mi bilemem açıkcası. Sonunu merakla bekliyorum.

Lowmembers

Müptezel

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • NewGardener NewGardener:
    ********** ****** **
  • 2 2PATSO:
    ****** **
  • 2 2PATSO:
    ******* ******** ******* *** ** ******** ******* ******** ****** ***** ******* ****** ******** hahahaha hahahaha**** ** **** ******* ******* ******** ****** ********* ** **** ******* ****** **** hahahahahahahaha* ** ****** ****** ******* ***
  • K Komisyon420:
  • K Komisyon420:
  • K Komisyon420:
  • E endnyz1:
  • 2 2PATSO:
    ***** hahahaha ******* ********** *
  • G GreenHead:
    ****** ** *** ********* ********** ***** ********* *** **** hahahaha
    G GreenHead: ****** ** *** ********* ********** ***** ********* *** **** hahahaha