erkekmi dişimi.nezaman çiçeklenecek lütfen yardım

hasanhsn

Yeni üye

hasanhsn

Yeni üye

Elinin gözüktüğü fotoğraflar dişi gibi ( Fotoğraftan bakıyoruz sonuçta, kaç günlük bir bitki? daha detaylı bilgi yazarsan iyi olur %100 dişi diyemem)

Elinle gösterdiklerin dişi. Diğerleri erkek gibi ama emin olamadım biraz daha yakından çekmen lazım o bölgeyi. Dişi dediklerim 1 hafta içinde girer çiçeğe

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Elinle gösterdiklerin dişi. Diğerleri erkek gibi ama emin olamadım biraz daha yakından çekmen lazım o bölgeyi. Dişi dediklerim 1 hafta içinde girer çiçeğe
Hayırlı akşamlar doatum bu 3. Haftasında bir bebek ama yaprak arasındaki ufak çiçekler kafamı karıştırdı canımıda sıktı aslında Autoflower bitkim ama sizce erkekmidirIMG-20210216-WA0006.jpg

Ü

Üye silindi 24060

Guest
dişi Bitki strese girdiğinde çiçek üretir kendini çoğaltmak için başıma geldi tohum yapar. Tohumlar %100 dişi olur diyorlar ama bekletmedim kafası az oluyor. Stresten yapıyor ani ışık değişiminden yapmıştı benim

Ü

Üye silindi 23782

Guest
dişi Bitki strese girdiğinde çiçek üretir kendini çoğaltmak için başıma geldi tohum yapar. Tohumlar %100 dişi olur diyorlar ama bekletmedim kafası az oluyor. Stresten yapıyor ani ışık değişiminden yapmıştı benim
Sağolaaın doatum şuan 20/4 yapıyorum aynı ışık aslında ama neden böyle oldu su anlamadım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********