Erkek bitki ile neler yapılır

Bu arada hiç özen göstermiyorum toprak 1 milyoncu toprağı saksilarda 6 litre özensiz bakıyorum sonuçta erkek bitki sadece tohumlarından kullanmayi düşünüyorum baska kullanabilcegim özellikleri varsa fikirlerinizi bekliyorum

Organik

Kıdemli Üye
Kes at uğraştıgına deymez sadece döllemek için kullanılıyor kanka dişiyi oda regular tohum elde edebilmek için karışık yani erkekli dişili

Kes at uğraştıgına deymez sadece döllemek için kullanılıyor kanka dişiyi oda regular tohum elde edebilmek için karışık yani erkekli dişili
Kanka regluar tohumu scrog yapmak icin kullanmayı düşünüyorum onun için tutuyorum bu bitkileri bide hoşuma gidiyor süs olarak kullanmayı düşünüyorum zaten dişiler güvende onları kabinde tutuyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ** ** *** * ****** *** ****** ***** ********* ***** ***** ****** ******* *** ******** ** ****** ** ******* * ***** *** ***** ****
  • P puslu77:
    ** ** *** ***** ********** ****** *** ********** ****** ****** ****** ****** ****** *** ****** **** ******** ** ******* ****** ** **** ******
  • P puslu77:
    ******** ****** ********* ********** *** ****** ******* ******* ****** ******** ******* ******* *
  • P puslu77:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • Kanka Kanka:
    ********** *** *** ** **
  • Kanka Kanka:
    **** ***** ****** ** *** **** * hahahaha ***** ***** ********* ****** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** hahahahahahahaha ******* ** ****** ** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel: ******* *** *******