Elektronik sigara

Mantibiyotic

Yeni üye
Kankalar hepinize merhabalar
Aranıza yeni katıldım öncesinde hiç tecrübem yok ve yasaklı kelimeler kullandıysam özür dilerim
Sorularım şunlar
Yurtdışından bi arkadaşım elektronik sigara likidi getirdi ama mükemmel kafa yapan bi likitti adının dahi ne olduğunu bilmiyorum eğer böyle bi şey içen varsa söyleyebilir mi ? Bunun temini vardı mıdır ? Yada kendi imkanlarımızla yapabilir miyiz?
Elimde 60cm civarı SAN Pedro kaktüs var
SAN pedroyu bu hafta sonu pazar internetteki tarife göre hazırlayıp kaynatacam
Elde ettiğim 500ml özünü elektronik sigaramın likitiyle karıştırmayı düşünüyorum
Başarılı olur muyum ? Aramızda hiç böyle bi şeyi deneyen yol gösterecek bi usta var mıdır cevaplarınız İçin şimdiden teşekkürler :)

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka forumda vendor önerisi yasak. Bu nedenle kimse yardımcı olamaz olursa da atarlar atmasalar bile biri falanca satıyor diye seni kendine yönlendirip tokatlar.

Gelelim ikinci soruna 6 senedir elektronik sigara kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim ki elektronik sigara çok yeni bir olgu olduğundan henüz ileri vadede ne gibi bozukluklara neden olacağı henüz bilinmiyor.
Kaldı ki içerisine farklı maddeler koymaktan bahsediyorsun. Belki çalışır belki çalışmaz net bir şey diyemeyeceğim gibi meskalinin yüksek ısıda buharlaşması sonucu sana ne tür bir etki vereceği de koş kocaman bir soru işareti. Çalışabilir, çalışmayabilir, zehirlenebilirsin yahut kafayı komple kırmana neden olabilir. Konulara fazla hakimiyetin yoksa bu tarz ciddi konularda kendini denek olarak kullanmanı tavsiye etmem.
Yeşil kal

Kankacim selamlar. Ben yurtdisinda yasadigim surece likit kullaniyordum. Yasadigim yerde legaldi (her anlamda). Sonradan cikan arastirmalarda likitin cok daha fazla cigerlere zarar verdigi cikti. ( ayrica cok ulasilabilir olmasi nedeniyle surekli elimde geziyordum) . Ornek olarak ev arkadasim cok tuketiyordu, birgun cok kotu oldu ve hastaneye yatirdik. Nedeni likit cigerlerde tahribat yaratmis. Dikkat et derim.

Mantibiyotic

Yeni üye
Kanka forumda vendor önerisi yasak. Bu nedenle kimse yardımcı olamaz olursa da atarlar atmasalar bile biri falanca satıyor diye seni kendine yönlendirip tokatlar.

Gelelim ikinci soruna 6 senedir elektronik sigara kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim ki elektronik sigara çok yeni bir olgu olduğundan henüz ileri vadede ne gibi bozukluklara neden olacağı henüz bilinmiyor.
Kaldı ki içerisine farklı maddeler koymaktan bahsediyorsun. Belki çalışır belki çalışmaz net bir şey diyemeyeceğim gibi meskalinin yüksek ısıda buharlaşması sonucu sana ne tür bir etki vereceği de koş kocaman bir soru işareti. Çalışabilir, çalışmayabilir, zehirlenebilirsin yahut kafayı komple kırmana neden olabilir. Konulara fazla hakimiyetin yoksa bu tarz ciddi konularda kendini denek olarak kullanmanı tavsiye etmem.
Yeşil kal
Bi tırstım şu an kanka

Kankalar çok teşekkürler bende müptelası değilim sadece kaktüsün kafasını elektronikte yaşayabilir miyim onun peşindeyim :)
Kankalar hepinize merhabalar
Aranıza yeni katıldım öncesinde hiç tecrübem yok ve yasaklı kelimeler kullandıysam özür dilerim
Sorularım şunlar
Yurtdışından bi arkadaşım elektronik sigara likidi getirdi ama mükemmel kafa yapan bi likitti adının dahi ne olduğunu bilmiyorum eğer böyle bi şey içen varsa söyleyebilir mi ? Bunun temini vardı mıdır ? Yada kendi imkanlarımızla yapabilir miyiz?
Elimde 60cm civarı SAN Pedro kaktüs var
SAN pedroyu bu hafta sonu pazar internetteki tarife göre hazırlayıp kaynatacam
Elde ettiğim 500ml özünü elektronik sigaramın likitiyle karıştırmayı düşünüyorum
Başarılı olur muyum ? Aramızda hiç böyle bi şeyi deneyen yol gösterecek bi usta var mıdır cevaplarınız İçin şimdiden teşekkürler :)
Kanka yurtdışındaki likitlerde THC oranı %90 üzerinde oluyor normal otta %15-%30 arası değişiyor o yüzden kafası hem daha hızlı hemde daha sert oluyor. Gel gelelim meskalin elektronik sigarada olurmu? Olmaz kanka hangi akıl ile böyle bir soru sorduysan. Meskalin öyle elimde gezdireyim içeyim diyeceğin birşey değil, yer ve zaman çok önemli. Hem sen meskalini çıkarıp likite koyayım diyorsunda buda olacak iş değil, meskalin yüksek ısıda kimyasal form değiştirebilir ayrıca likit yağ bazlı olduğundan tam karışmayabilir hatta likit içindeki kimyasallar ile etkileşime girebilir. Sen en iyisi san pedroyu hazırla hiç birşeye ekleyip fantezi yapmadan tüket :D istersen daha detaylı bakabilirim boşuna kimya okumadım :)

Mantibiyotic

Yeni üye
Kanka yurtdışındaki likitlerde THC oranı %90 üzerinde oluyor normal otta %15-%30 arası değişiyor o yüzden kafası hem daha hızlı hemde daha sert oluyor. Gel gelelim meskalin elektronik sigarada olurmu? Olmaz kanka hangi akıl ile böyle bir soru sorduysan. Meskalin öyle elimde gezdireyim içeyim diyeceğin birşey değil, yer ve zaman çok önemli. Hem sen meskalini çıkarıp likite koyayım diyorsunda buda olacak iş değil, meskalin yüksek ısıda kimyasal form değiştirebilir ayrıca likit yağ bazlı olduğundan tam karışmayabilir hatta likit içindeki kimyasallar ile etkileşime girebilir. Sen en iyisi san pedroyu hazırla hiç birşeye ekleyip fantezi yapmadan tüket :D istersen daha detaylı bakabilirim boşuna kimya okumadım :)
Kankam tamamen merak ve bilgisizlik diyebiliriz :D hani alıp elime gezdireyim demiyorum yine aynı şekilde saygılı bir biçimde tüketirim sadece gerçekten çok fazla merak ediyorum eğer araştırıp bizi bilgilendirirsen çookkk hayra geçer kankam :)

Kankam tamamen merak ve bilgisizlik diyebiliriz :D hani alıp elime gezdireyim demiyorum yine aynı şekilde saygılı bir biçimde tüketirim sadece gerçekten çok fazla merak ediyorum eğer araştırıp bizi bilgilendirirsen çookkk hayra geçer kankam :)
Kanka baktım kuru sıcak etkisi san pedro içindeki alkaloidleri bozduğundan etkisi çok az oluyormuş bence en iyisi sen bilinen tarife uyup öyle tüket

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • universesingularity universesingularity:
    * ***** hahahaha*** *** ****** **********
  • istr istr:
    *** * ******* ****** *** **** hahahaha ** ******
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • istr istr:
  • D Dr.Organic:
    hahahahahahahaha
    +1
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
    ***** ******* ********* hahahaha **** *****
  • istr istr:
    ******* hahahaha** ***** hahahaha ** ***** **** hahahaha * ***** **** ******* ******
    hahahaha ******** **** **
  • istr istr:
    ******* ******** hahahaha** *** ******** *********
  • istr istr:
    *** ****** **** ** ******** ******** ********* ** hahahaha ******** ******** *********
  • istr istr:
    **** ** hahahahahahahaha
    +1
  • istr istr:
    ******* ********** **
    +1
  • istr istr:
    +1
  • D Dr.Organic:
    *** ******* **** ***** ****** **** ****** ** **** *** ********* ******* ****** ********* ****** **
    +1
  • istr istr:
    **** ***** **** ***** ********* * ****** *** ********* hahahaha ****** ********* ****** ***** ****** ********* ** ***** ****** *** ******** ***** ******* **** ********
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
    *** ******** ******** ******** hahahaha ***** *******
    +1
  • D Dr.Organic:
    hahahahahahahaha
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
    istr istr: *********