Elektrikten Yakalanılır Mı?

Sancak

Yeni üye
Arkadaşlar
Şimdi birkaç araştırma yaptım
Harbiden habere göre polis yüksek elektrik faturasından dolayı takibe almış 5 ay sonrasında da baskın yapıp yakalamış falan filan....
Fena tırstım bende 800 w cob sistem var 7 adet saksım var
daha fatura gelmedi ama ne olur ne biter gerçek bilgisi olan var mı
Şuan fena terledim pişmanlıklar sarmaya başladı

N

nnDMT25

Guest
haberi atarmisin kanka? Polis takibe alip baskina yapmasi ne oyle adamin faturasinin 3000tl falan gelmistir anca belki ole biseyler olmustur oyle her faturasi yuksek gelene baski yapsalar durmadan ev ev gezmeleri lazim butun gun

Sancak

Yeni üye
haberi atarmisin kanka? Polis takibe alip baskina yapmasi ne oyle adamin faturasinin 3000tl falan gelmistir anca belki ole biseyler olmustur oyle her faturasi yuksek gelene baski yapsalar durmadan ev ev gezmeleri lazim butun gun
Bunun gibi birkaç haber var kanka

N

nnDMT25

Guest
Bunun gibi birkaç haber var kanka
bu haberde adamlar deli gibi bitki buyutme sistemi kurup ayni evde bitcoin miningi yapmislar o faturayi dusunemiyorum bile kanka ne olucagini beklemisler bilmiyorum ama gram dusunememis adamlar tabi yakalanirlar satimda isin icindeyse ki kesin oyledir o boyutta onlar ihbar toplamisdir haklarinda polis sonra girmistir evine baskina takipden senin basina bole bisey gelmesi imkansiz

Sancak

Yeni üye
bu haberde adamlar deli gibi bitki buyutme sistemi kurup ayni evde bitcoin miningi yapmislar o faturayi dusunemiyorum bile kanka ne olucagini beklemisler bilmiyorum ama gram dusunememis adamlar tabi yakalanirlar satimda isin icindeyse ki kesin oyledir o boyutta onlar ihbar toplamisdir haklarinda polis sonra girmistir evine baskina takipden senin basina bole bisey gelmesi imkansiz
Eminmisin knka fena tırstım ne bileyim

Ediz55

Yeni üye
dostum senin kullandıgın sistem yakacağı 350 tl filandır oyle her evı gezmeleri lazım. bence rahat ol

OnurB

Yeni üye
bi üst sınır vardır illa ki ya "birader hüüoop sen bu kadar elektrik ile naaabıyon evde" dedikleri

ama 800W ile bişey olmaz evet

Sancak

Yeni üye
Valla içimi rahtlattınız kankalar
300-350 falansa sıkıntı olmaz bencede
Veya çok merak ettim üst sınır ne acaba
Sonuçta evinde muhtemelen 2k-3k watt yakanlar vardır heralde dimi

El_Takashi

Kıdemli Üye
Kanka evınde klıma olan var -peteklerı olmayan- ya da çalışmayan var bana 900 geldi..1200 gelen arkadaşım var bence 3 mılyar da felan sorgulamaya başlarlar diye düşünyorum.

C

Cibril

Guest
Hiçbişi olmaz dostum rahat ol... yıllık bir sınır var elektrik sağlayıcısının sana tanıdığı, onu geçersen yeni bir anlaşma yada ,bir sorun mu var neden yüksek geliyor diye keşif yapmak için sana yazı gönderiyorlar. Arkadaşımın başına geldi.

OnurB

Yeni üye
kaç kWh civarında keşfe geliyorlar peki yaklaşlık da olsa sayıları biliyor muyuz?

BobaFett

Yeni üye
Hocam evinde 6 tane 750watt bilgisayarla mining yapan arkadasım var diğer kullanımlarından örn televizyon vs. Kısıyor yoksa fatura 1.5-2K ı görür.Ayrıca İstanbulda olduğunu farzederekten sóluyorum kayıtlı olarak 15.7 milyon insanın yaşadığı bir şehir bu kayıtlı olmayan kaçakla zartla zurtla 17 milyona ulaşır bu derece mega bir kentte senin 400-500 lük faturanı kimse tınlamaz her 400 500 geleni takip etseler ülkede en az 1 milyon evi takibe almak demek bu derece bir işi kim yapacak ? Faturanın 1K üstüne çıkmadığı sürece hiç bir sorun 2K a kadarda orta derece sorun teşkil edeceğeni düşünüyorum.Ayrıca diyelim ki senin fatura 3 ay 2K 2K Geldi polis öyle lak diye senin kapına gelipte evine giremez dava edersin onları seni 1-2 ay bi takibe alırlar TICARET namına şüpheli bir iş yaparsan arama izni ile gelebilirler yani kanka hiç bir şey olmaz merak etme.

nightowl

Üye
Hiç bir şey olmaz rahat ol, 2000W ufo yakanlar ne yapsın. Senin sistemin en fazla 300 gelir aylık, o da kimsenin umrunda değil, sayacı okuyan bile anlamaz, kaldı ki takip vs, rahatla biraz...

İçin rahatlamasin pek çünkü bunun üst sınırı yok öyle bişey saçma şöyle bişey var
Elektrik şirketlerinin sistemleri otomatikman seni buluyor nasilmi senin geçmiş iki yıllık faturalarını baz alıyor sana iki yıl boyunca ortalama atıyorum aylık 100-200 TL arası gelmiş ama son 3 aydır 500-600 arası geliyor diyelim sistem diyorki bu adamın %200 bir anda artmış hop takibe alınıyorsun çünkü hiç bir ev aletleri o Kdr elektrik tuketmez sonra bu elektrik şirketleri narko trafikle çalışıyor narkoya haber gidiyor narko direk eve gelmiyor ilk önce senin sosyal hesaplarını ve WhatsApp konuşmalarını herşeyini takibe alıyor kesin sonuç olmadan baskın yapmıyor sonra güm belki biraz tedirgin etmiş olabilirim ama sistem böyle yoksa sizin dediğiniz gibi basit olsa Türkiye'de binlerce yüksek fatura ödeyen var hepsinle uğraşılır mi kesin sonuç olmadan takibe gitmezsen saygılar ...

Cengoxl

Kıdemli Üye
Kankalar korkmanızı anlıyorum ama habere önce iyice bir odaklanın!
"Polis uyuşturucu satışı yaptığından şüphelendiği M. S.’yi takibe aldı. Mehmet S.’nin evine ait elektrik ve su faturalarını da inceleyen polis" yani önce satış yapıldığı için şahıs dikkat çekiyor sonra faturalar inceleniyor arkadaşlar! Relaxxxx üstelik 115 kök diyor, silah diyor, keleş mermisi diyor **** biz yaptığımız 4-5 kökü anlatırız bir şekilde de, bu kadar kökle valla köküne kadar girerler adamın

Sancak

Yeni üye
Yani aynen doğru 5-10 kökle bişey olmaz heralde olsaydı eminim forumda birçok kişiye olurdu bu durum
300-500 e bişey olmazda dikkat etmek lazım 2-3k ile belirli bi süre sonra patlanır gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ****** hahahaha** *** ********** ********** hahahaha* ******** hahahaha* ** **** ***** ** *** *** ** **** ******** ** **** ***
  • NewGardener NewGardener:
    **** ****** ***** *** ******** ******** ***** *** *** ***** * **** ** *** ***
    **** *** **** ***** ***** ** ** *** *** ********* ****** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ****** *** **** **
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ******* **** ********** ***** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    **** ******** hahahaha*
    ******* ********* ****** **** ********* hahahaha*
    ****** *** ****** hahahaha*** ****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ******* ***** ****** ********** * ***** *** hahahaha** ****
    **** ****** hahahaha *** ****** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    hahahaha ***** **** hahahaha* ***** **
  • Emmy Emmy:
    ****** ******** * ** ***** ** **** **** ****** hahahaha hahahaha**** *****
    ******* ***** **** ***** hahahaha** ********* ******** **
    NewGardener NewGardener: ******* ***** **** ***** hahahaha** ********* ******** **