el yapımı filtre ne kadar etkili

Ü

Üye silindi 15565

Guest
Ben alıcam bir de aksiyel fanlar var 150 lik iş görür daha fazlada olabilir benim ses sorunum var ben 150 lik alıcam

Ü

Üye silindi 15565

Guest
Kanka kabine göre ses sorunun yoksa fanınbüyükte alabilirsin kelepçeler var boruyu da onunla sıkabilirsin uygun maliyetli olarak kafama uyan bu benim

Ü

Üye silindi 15565

Guest
Görür kanka kullan at yaparsın 70 TL zaten iki grow da bir değiştirirsin kafan rahat eder

puregonn

Yeni üye
arkadaşlar ben karbon filtre kullanmadan direk fan ve esnek boru yardımıyla havayı dışarı atıyorum.. karbon filtre kullanmadan devam etsem sorun olur mu bitki gelişiminde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...