El Yapımı Dolap

DTK

Üye
2x2x2 m bir küp şeklinde çerçeve oluşturdum tek tarafını duvar kapatıyor kankalar etrafını kapatabileceğim aşırı maliyetli olmayacak bi önerisi olan var mı acaba ?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Oluklu mukavva, ambalaj malzemesi satanlar, metre ilede stiyor, icini de mylar yansiti film iyi olur. Zimba cakar ile rahatlikla sabitleyip kabatabilirsin kabini

DTK

Üye
Oluklu mukavva, ambalaj malzemesi satanlar, metre ilede stiyor, icini de mylar yansiti film iyi olur. Zimba cakar ile rahatlikla sabitleyip kabatabilirsin kabini
dışını mukavva yapabilirim abi de mylar çok pahalıya denk geliyor açıkçası :/ ledlere lens aldım işe yarar diye sadece 1m altını kaplasam faydası olur mu ?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tabiki isigi dagitmakta faydasi olur, ama en azindan kbinin icini beyaz yapabilirsen faydasini görürsün. Nasil isik aldin yeterli olurmu olmazmi bu konuda bilgin var mi dostum.

DTK

Üye
Tabiki isigi dagitmakta faydasi olur, ama en azindan kbinin icini beyaz yapabilirsen faydasini görürsün. Nasil isik aldin yeterli olurmu olmazmi bu konuda bilgin var mi dostum.
abi aldığım ışığın lümeni düşük bakıp yorum yapmıştın ben de ekstra yxo söyledim onlar da yolda biraz acele başlamam gerekti o yüzden ışık da aceleye geldi bakalım inşallah sıkıntı çıkmaz

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam dostum kabini kur, isiklari tak gerekenleri yap. sonra bana yazarsin isik konsunda. Isigin teknik bilgileri filan, sana nasil en verimli sekilde kullanabilecegini, yeter mi yetmez mi, takviye gerekirmi gibi konularda yardimci olurum. Tabiki istersen.

• Like
Tepkiler: DTK

DTK

Üye
t
Tamam dostum kabini kur, isiklari tak gerekenleri yap. sonra bana yazarsin isik konsunda. Isigin teknik bilgileri filan, sana nasil en verimli sekilde kullanabilecegini, yeter mi yetmez mi, takviye gerekirmi gibi konularda yardimci olurum. Tabiki istersen.
tabi abi zaten detaylı bir günlük yapmayı düşünüyorum 2 auto 4 photo koyucam inş her türlü düşünceye yardıma açığım biliyorum diyip geçmemek gerekiyor

DTK

Üye
Brom duvarlara dıkkat et rutubet olayına. Yapmışken tam arkasınıda yapsaydın.
kanka odayı ortadan ikiye bölen bir kolon var tam ona denk geliyor az bi tarafı da açıkta kaldı ona da dolap kapatıcam önüne doğru branda çekmeyi düşünüyorum ama bakalım babacım şehir dışında gelsin bi ayar vericez :D

mahmut12

Yeni üye
kanka valla bende yapmayı dusundum ama hıc olabılıtesı yok ozellıkle koku ve ısık sızdırma derdi var guvenemedım entemizi hazırını satın almak gıbı. buldum bı sıtede ındırımlısını onu alcam sanırım hem daha temız

higthead

Jolly Green
kanka odayı ortadan ikiye bölen bir kolon var tam ona denk geliyor az bi tarafı da açıkta kaldı ona da dolap kapatıcam önüne doğru branda çekmeyi düşünüyorum ama bakalım babacım şehir dışında gelsin bi ayar vericez :D

Dostum açıklıkları kapatmaya çalış ki kabine giriş çıkış fanı koyduğunda çıkış fanı güzel debi yani çekiş yaparak çeksin havayı.

DTK

Üye
Dostum açıklıkları kapatmaya çalış ki kabine giriş çıkış fanı koyduğunda çıkış fanı güzel debi yani çekiş yaparak çeksin havayı.
kanka bi tane uçak tribünü var bende onu bağlıycam el yapımı bi karbon filtreyle güzel bişeyler olacak inş çerçeveler falan tamam bir kaç güne fotoğraf atarım tohumlarım gelsin de hepinizin yardımlarını bekliyorum

DTK

Üye
kanka valla bende yapmayı dusundum ama hıc olabılıtesı yok ozellıkle koku ve ısık sızdırma derdi var guvenemedım entemizi hazırını satın almak gıbı. buldum bı sıtede ındırımlısını onu alcam sanırım hem daha temız
kanka benim ev halkı durumdan haberdar ve apartmanda katta 1 daire var müstakil gibi o yüzden koku olsa da pek sorun değil şahsım adına ama gelişmelerden seni haberdar edeceğim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **