Eksik gördüğünüz bir şey var mı knkalar

BronzBaykus

Yeni üye
-Malzemeler
Kabin : Secret jardin 120x120x200
Işık : Mars hydro fc3000 7500tl
Genetik : White widow x3
Saksı : air 100tl x3
Toprak : Biobizz light mix 250tl
Zaman ayarlı priz 100tl
Vantilatör x2
Isı ve nem ölçer 200tl
Nemlendirici 360tl
Tds metre 100tl
Lüxmetre 250tl
Scrog file 120tl
-Gübreler
1-an 3lü set grow micro bloom
2-An rhino skin
3-An nirvana
4-An big bud
5-An Overdrive
6-An bud ignitor
7-An cal mag xtra
8-An b-52
9-An Bud cany
10-An tarantula
11-An voodoo juice
12-Piranha
Henüz havalandırma ve koku işini halletmedim sonra bakıcam o işe.
Malzeme konusunda unuttuğum eksik görüğünüz bir şey varmıdır knkalar

Son düzenleme:

hauserka

Yeni üye
eksik olmasi goreceli ama aklima gelen bakinca co2 takviyesi dusunebilirsin bir de bud factor x, senszym gibi an setinde olan eksik urunlere bakabilirsin. ama giris cikis fanlari temiz hava bunlardan daha onemli tabi

BronzBaykus

Yeni üye
eksik olmasi goreceli ama aklima gelen bakinca co2 takviyesi dusunebilirsin bir de bud factor x, senszym gibi an setinde olan eksik urunlere bakabilirsin. ama giris cikis fanlari temiz hava bunlardan daha onemli tabi
Co2 hangi zaman aralığında vermek gerekiyor ve onun ölçüm cihazları gereksiz pahalı aynı miktarda göz kararı versek olur mu?

higthead

Jolly Green
120x120 alanda

yada butcene gore

Giriş fanın ise

Kabın- havalandırma - ısık bu 3 u demırbasındır. bu 3 u olmadan grow olmaz=))

BronzBaykus

Yeni üye
120x120 alanda

yada butcene gore

Giriş fanın ise

Kabın- havalandırma - ısık bu 3 u demırbasındır. bu 3 u olmadan grow olmaz=))
En yakın zamanda bunlarıda alacağım

hauserka

Yeni üye
Co2 hangi zaman aralığında vermek gerekiyor ve onun ölçüm cihazları gereksiz pahalı aynı miktarda göz kararı versek olur mu?
co2 bastan sona kullaniyorum ben, baslarda tnb nin siseli bir modelini kullaniyordum. Shoptan aldigim bilgiye gore ppm'i cok etkilemedigi icin kendi urun yelpazelerinden de cikarmislar posetli bir urun satiliyor ama fiyati pahali. Ben bir onceki growda kullanmamistim simdi deneme maksatli kullaniyorum 6 ay gidiyormus bir fark olacak mi gorecegiz yoksa ppm olcmek cok sart degil bence ekleme yontemine guveniyorsan. Mesela tup ve regulator daha ideal ama pahali biraz da butce meselesi. Maya vs kullanarak sise yapan arkadaslar da vardi ama ppm'e etki ne kadar oluyor bakmak lazim.

Burada daha detay bilgi var istersen daha yuksek isilarda daha etkili oluyormus

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Toki:
    ******* **** **** **** **** *** ***** ****** **** **** * ***** ****** ******* ****** **** ****** hahahaha ********* *** ******* *** ***
  • Night owl Night owl:
    *** **** ******** ********* ******* ********* ***** ****** ** ******* **** ****** hahahaha ********* *** ******* *** ***
    +1
  • T Toki:
    *** hahahaha*** *** ********* ****
  • T Toki:
  • 2 2008Grower:
    ******* ******** **** hahahaha *** **** *** ***** ****** ********** hahahaha* ******* ***** hahahaha* *****
  • T Toki:
    ****** *** ******** ****** ******* ** **** ******* hahahaha ****** **** **** hahahaha* ******** ****** * ******** *** ******* **** ********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • A angeshar:
  • 2 2008Grower:
    +1
  • 2 2008Grower:
  • A angeshar:

***** ****** **** ********** *** ***** ******* ********* *** *** ***** hahahaha ******* ** ******** *** *** ***** *****
    ** ** ****** ****** ********* hahahaha** *** **** ******* * ****** *** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ** ** ****** ****** ********* hahahaha** *** **** ******* * ****** *** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** *** **** ********** ********* ** ****** ***** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahaha** ******
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ******** ********** **** ********* ** ***** ***** ****** ***** ***** **** ******* *** hahahaha** *** ********* ******* ***** ** ****** *** ******** *** ****** *** **** ****** ******** **** ********* ********* ** ****** ***** *******
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******** hahahaha**** ******* ********* *** ***** hahahaha****
    * ***** ******* *
    hahahahahahahaha
    **** ****** ******** ********** **** ********* ** ***** ***** ****** ***** ***** **** ******* *** hahahaha** *** ********* ******* ***** ** ****** *** ******** *** ****** *** **** ****** ******** **** hahahaha****** ****** *****
    ****** hahahaha** hahahaha hahahaha** *****
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ****** hahahaha** hahahaha hahahaha** *****