Ekipman listemdeki eksikler neler sizce?

Gariban da değilseniz alın yahu bi ph düşürücü ve ph ölçer. Grow yapıyonuz sonuçta kolaylık nimettir. Bütçe ayıramıyosanız ayrı, ama imkan varsa da değerlendirin yani

Dipnot: bu mesaj forumdaki 1000. mesajımmış. 1000. mesajım "gariban değilseniz alın bi ph ölçer" oldu
Garibanlıkla ne alakası var yahu kankam. Sıvı ph ölçer hem uygun hem daha sağlam :) cihaz bendede vardı ama sıvı varken ph metre kullanmam. Ph metreyi temizle koruma sıvısı kalibrasyon sıvısı vs vs. :))

Gariban da değilseniz alın yahu bi ph düşürücü ve ph ölçer. Grow yapıyonuz sonuçta kolaylık nimettir. Bütçe ayıramıyosanız ayrı, ama imkan varsa da değerlendirin yani

Dipnot: bu mesaj forumdaki 1000. mesajımmış. 1000. mesajım "gariban değilseniz alın bi ph ölçer" oldu
Ph düşürücü yükseltici doğal değil. Köklere iyi gelmiyor.

istr

Ordinaryüs
Garibanlıkla ne alakası var yahu kankam. Sıvı ph ölçer hem uygun hem daha sağlam :) cihaz bendede vardı ama sıvı varken ph metre kullanmam. Ph metreyi temizle koruma sıvısı kalibrasyon sıvısı vs vs. :))
Ne bileyim bana da diğer türlüsü daha kolay geliyor, sıvı ph ölçer de kullandım kağıt da kullandım, adwa alıp arada bi kalibre edip temiz temiz kullanmak bana rahat geliyo.
Ph düşürücü yükseltici doğal değil. Köklere iyi gelmiyor.
Hangi ph düşürücü yükseltici köke iyi gelmiyo kankam? bilgim yok bu konuda. ama ben çoğunlukla zaten doğal olmayan gübreler kullanıyorum, dwc ve coco yapan insanlar da da her gün her gün karbonat ve sirke verilmesi daha bile zarar verebilir. Evde yapılan 3 5 bitki toprak için karbonat ve sirke iyi çözüm ben de kullandım fakat dozaj ayarlaması da ayrı mesele, karbonatı çözündürmek de ayrı ayrı bi mesele

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    *** ***** ** *** ** ********** hahahahahahahaha
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahaha ***** ****** ****** *** **** ****** *******
    +1
  • istr istr:
    ***** **** *** ****** ********* hahahahahahahaha ***** ****** ****** *** **** ****** *******
    +1
  • istr istr:
    ****** **** *** **** **** hahahaha ** hahahaha hahahaha **** ******** *********
  • istr istr:
    **
    * ********** ****** **** ******* hahahaha**** *** *** **
  • Mordecai Mordecai:
    ****** hahahaha ***** ****
  • istr istr:
    ***** **
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
    *** ****** hahahaha*** ****** ********** *******
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** ****** ******* ****** ********** ******* hahahaha
  • istr istr:
    *** ****** ***** ** ****** hahahaha ********** hahahaha*** **** ******* ** ********* ******** *****
  • istr istr:
    *** ***** ******** ** ****** ********* **
  • Mordecai Mordecai:
  • istr istr:
  • Mordecai Mordecai:
    ****** hahahaha*** ********** ****** *****
    ******* *** ****** **
  • bafici bafici:
    ** ******* ** ** ******* ** ***** ********** hahahaha***** *********
    bafici bafici: ** ******* ** ** ******* ** ***** ********** hahahaha***** *********