E-Sigara Likiti

hakan22

Yeni üye
Arkadaşlar yurtdışından THC'li likit getiren var mı? Bazı sitelerde satılıyor fakat güvenemedim. Normal şekilde yurtdışından likit getiren gördüm gümrüğe takılmadan fakat THC'li görmedim. Eğer getirten varsa bizleri de aydınlatırsanız sevinirim.

Ü

Üye silindi 30565

Guest
O zaman yapacak bir şey yok kanka ama emin ol kendi yaptığın çok daha sağlam ben bu aralar çok uğraşıyorum
Yapimla bi konu atsana kank , bende yapmak istiyorum thc likit az bi vakte yaparım ama yapımını bilenden dinlemek güzel olur :)

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Çakmak gazı ile aldığımız yağı likit yerine kullanabiliyormuyuz. Çok katı oluyor donunca. Likitlemi inceltiyorlar acaba

Ü

Üye silindi 30565

Guest
Çakmak gazı ile aldığımız yağı likit yerine kullanabiliyormuyuz. Çok katı oluyor donunca. Likitlemi inceltiyorlar acaba
Onun yapım videosu felan var mı reis atar misin? İlk olay zaten bildiğim kadarıyla o yağı almak görsem cozebilecegimi düşünüyorum saygılar...

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kankacım eskiler bilir. Tohumsuz reisin amerikadaki evinin garajında yağ çıkarma seansı. Aman kapalı yerde yapmayın havaya uçarsınız diyede uyarıyordu müptezel reis :D şimdi silindi o videolar. Bizim arkadaş soba yanında yaparken 2 kişiyi yakmıştı :D link vereyim

Youtubeda teyzeler alkolle filan yapıyorlar çok ilginç videolar var. Çakmak gazıyla boşamı uğraşıyoruz acaba araştırmak lazım

Ü

Üye silindi 30565

Guest
Kankacım eskiler bilir. Tohumsuz reisin amerikadaki evinin garajında yağ çıkarma seansı. Aman kapalı yerde yapmayın havaya uçarsınız diyede uyarıyordu müptezel reis :D şimdi silindi o videolar. Bizim arkadaş soba yanında yaparken 2 kişiyi yakmıştı :D link vereyim
Youtubeda teyzeler alkolle filan yapıyorlar çok ilginç videolar var. Çakmak gazıyla boşamı uğraşıyoruz acaba araştırmak lazım
Eyv kanka bence bu hali sanki daha iyi o alkol ile kap kara yanıksi oluyor sanki bu daha cazip gözüküyor

Ü

Üye silindi 30565

Guest
Kanka biz sigara oldukca yapıyoruz. Güzel oluyor sadece bong eksiğimiz var onuda el yapımı yağ bongu yaptık sigaramız oldukca takılıyoruz. Tek sorun çakma gazı kalitesizliği
Yapmanın hayaliyle tutusuyorum benim gerilla olsun denicem kanka , elikit olayını da çözersek onda takilasim var elde cuara ocb gezmek zor oluyor

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Yapmanın hayaliyle tutusuyorum benim gerilla olsun denicem kanka , elikit olayını da çözersek onda takilasim var elde cuara ocb gezmek zor oluyor
Kanka o dediğin yaş ya. Bende de her growda kekler yağlar havada uçuşuyor şöyle yaparız böyle yaparız. Daha trikom basmadan tırtıklamaya başlıyoruz ağacı. Hasat geldimi aldık kuruttuk kürledik sigaranın yarısı kovada eziliyor yarısıda sardım döktük içtim güzellik derken gene sıfır. İki çorbacı delersek anca öyle fantezi yapıyoruz kubarıydı yağıydı. Elimize geçmiyor şöyle 1-2 kg genetik basalım yağa kubara :D

Kimliksiz

Yeni üye
Yapimi basit ya Alkohol 99% temiz
Yada gaz ile isim
En güzeli co2 makinalar pahali
E sigara icin kimya koymak sart

Ü

Üye silindi 30565

Guest
Kanka o dediğin yaş ya. Bende de her growda kekler yağlar havada uçuşuyor şöyle yaparız böyle yaparız. Daha trikom basmadan tırtıklamaya başlıyoruz ağacı. Hasat geldimi aldık kuruttuk kürledik sigaranın yarısı kovada eziliyor yarısıda sardım döktük içtim güzellik derken gene sıfır. İki çorbacı delersek anca öyle fantezi yapıyoruz kubarıydı yağıydı. Elimize geçmiyor şöyle 1-2 kg genetik basalım yağa kubara :D
Kanka bende bu sene biraz imkan olacak gibi yapma ihtimalim yüksek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    *** ****** ****** *** ***** * hahahaha** *********
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    hahahaha