Eğitim ve kelle koparmaya başlamalımıyım ?

Arkadaşlar vericeğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler planlara göre kabin alıcaktım ama maddi sorunlarımdan dolayı biraz gecikmeye ugrıycak şuanda balkonda bu şekilde eğitim ve kelle koparmaya başlıyayımmı bitkimde herhangi bi sorun varmı allmix toprak kullanıyorum acemilikten dolayı bilmiyodum böyle oldu gübreye ne zaman başlıyayım ?

higthead

Jolly Green
Arkadaşlar vericeğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler planlara göre kabin alıcaktım ama maddi sorunlarımdan dolayı biraz gecikmeye ugrıycak şuanda balkonda bu şekilde eğitim ve kelle koparmaya başlıyayımmı bitkimde herhangi bi sorun varmı allmix toprak kullanıyorum acemilikten dolayı bilmiyodum böyle oldu gübreye ne zaman başlıyayım ?

Yapraklardaki su damlalarını al yoksa mercek gorevı gorup degdıgı yerı yakabılır. 5. katta topping yapabilirsin.Bekle 1 kat daha çıksın. Gübre all mix kullandığın için erken.Bitkinin vericeği tepkiye göre 30 günlük olunca gübreni ver. sulamalarında 3-4 sulamada 1 cal mag eksık etme. Maşallah güzel bitki.Eğer sağlam güneş alıyorsa ve yer problemin yoksa bırak kalsın ama tabi kabinde yapmak daha risksiz.

Yapraklardaki su damlalarını al yoksa mercek gorevı gorup degdıgı yerı yakabılır. 5. katta topping yapabilirsin.Bekle 1 kat daha çıksın. Gübre all mix kullandığın için erken.Bitkinin vericeği tepkiye göre 30 günlük olunca gübreni ver. sulamalarında 3-4 sulamada 1 cal mag eksık etme. Maşallah güzel bitki.Eğer sağlam güneş alıyorsa ve yer problemin yoksa bırak kalsın ama tabi kabinde yapmak daha risksiz.
hocam topping nedir ? ve cal mag söylersen çok sevinirim

Eimal

Müptezel
Topping bitkinin kelle koparma işleminin adı kanka.
Cal mag kalsiyum&magnezyum demek.
Bunu kendinde yapabilirsin, hazır gübrelerde var

püskütvarmı

Ordinaryüs
Dostum evde kahve varsa şuanlik kahve telvesi yapabilirsin. Dışarı çıkma ihtimalin varsa gübre alman daha mantıklı . Organikmi kimyasal gubremi düşünüyorsun ?

püskütvarmı

Ordinaryüs
Dostum kimyasal gübre senin için problem değilse NPK 20 20 20 şiddetle tavsiye ederim. Etrafında ziraat ürünleri satan her yerde bulabilirsin. Fiyatıda uygun .

püskütvarmı

Ordinaryüs

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead higthead:
    ** ***** ******* * ***** ***** ****** ***** *** ***** ****** ******* ******* ******** *** ***** *****
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • T Turco: