Dwc günlüğü, Amnesia haze

Uzay11

Kıdemli Üye
İlk Dwc deneyimim, denemek isteyenler korkmasın, kanka öncelikle bilmelisin topraktan daha basit. Herhangi bi sorunla karşılaştığında en kötü suyu yeniliyorsun ve devam şuana kadar hiç sorun yaşamadım. Topraktaki sorunlar birazdaha uzun sürerken dwc bu konuda daha bağışlayıcı olduğunu düşünüyorum.

Kanka şuan Bloom 1. Gün ve growda 35 gün kadar bekledi. 70 gün kadar tutmayı düşünüyordum fakat önümüzdeki Mart ayı Amsterdam'a taşınmayı düşünüyorum, bu sebebten olayı hızlandırmak zorunda kaldım.
Gübre; Advense Sensi serisi tercihim, hemen hemen full set sayılır. Grow da Max gördüğüm ppm 450 oldu
Şuan 700 ppm de ve oldukça mutlular.
Mümkün olduğunca sık güncellemeye çalışacağım. Dwc min arkasindaki saksı kobay 15.lt bulunduğu saksı ile ilgili deneme yapıyorum:) üstü Coco yarıdan aşağıda hidraton taşı var neyse buraya çok takılma gerek yok :)))

Mordecai

Moderator
kanka fotoları imgbb.com 'a yüklemelisin.
bu yüklediğin yerdeki sunucular TR içi sanırım sorun olabilir.
DWC işine girişirken okuduğun kaynaklardan link de koyarsan tadından yenmez,eline sağlık bol dumanlar.

Uzay11

Kıdemli Üye
Kanka slm çiçekte 25. Gün ppm 1100 biraz gübreye abanmaya başladım Max ppm 1200 olucak ilerleyen günlerde orta çiçeği geçirdikten sonra ppm yavaş yavaş düşmeye başlayacak.

ThisİsTheWay

Yeni üye
üstad hasadın bol kafan yuksek olsun guncelleme gelmemıs ıns her sey yolundadır. redimleri bir de image den atar mısın acılmıyorlar 1 aya dwc başlıyıcam ben de an serısıyle senın kızlar abna su an kılavuz olurlar

Uzay11

Kıdemli Üye
üstad hasadın bol kafan yuksek olsun guncelleme gelmemıs ıns her sey yolundadır. redimleri bir de image den atar mısın acılmıyorlar 1 aya dwc başlıyıcam ben de an serısıyle senın kızlar abna su an kılavuz olurlar
Kanka güncel durumları cuma atmıştım haftaya pazartesi tekrar aticam her hafta güncel tutmaya çalışıyorum ama bazen unutuyorum. Şuan çok iyi gidiyor ve hiçbir hastalık vs. Yaşamadı muhtemelen 9 haftam daha var ama bilmeni isterim topraktan daha bağışlayıcı ve kolay toprak yaparken 3 günde bir sulama yaparken şimdi 8 günde bir sadece suyunu yeniliyorum uygun ppm de gidiyorum gayet mutlu gidisattan thc basmaya başladı :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • PreqabaLin PreqabaLin:
    +1
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ***** *********
  • A ax-b:
    ***** ***** hahahaha*
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ********* ******** **
  • A ax-b:
    **
  • A ax-b:
    * **** *** ******** *** *** ** *** ****** * ***** ***** **** *** ******** *** ********
    +1
  • A ax-b:
    ** ** hahahaha hahahaha**** ** ** **** **** *** ****** ********** ***
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
  • A ax-b:
    *** ****** ****** hahahaha ******* ***** **********
  • A ax-b:
    **
  • A ax-b:
    ******** ******* ***** ***** * **** ********** ******** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
    +1
  • A ax-b:
    * **** ******* ** ***** hahahaha*** ***** ******** * ***** ** ***** ********
  • M merto1835:
  • A ax-b:
    hahahaha* * ****** ***** ******* ****** ****** ******* **** **
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • A ax-b:
    A ax-b: ******* ******