Durum nedir? (ilk deneyim)

Arkadaşlar merhaba yavaş yavaş buradaki yazılarınızı okuyarak bilgileniyorum. Benim kızım temmuzun ortasında filizlendi ve sıfır bilgi ve teknikle bu duruma geldi. Ve bu forumu biraz geç keşfettim. Artık hasat almak istiyorum olduğu kadar bir dahaki deneyimim daha iyi olacaktır. çiçeklemesi yaklaşık 4 hafta oldu. Biraz daha beklemeli miyim ? Durum ve yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum. Dumanınız bol olsun..

Kimde Bu

Müptezel
Sömek yapması için besin vermen lazım, birde en son ne zaman suladın yapraklar çekilmiş ve çökmüş

Kimde Bu

Müptezel
Rica ederim, birde sulamani tavsiye ederim susuz kalmış bu bitki suyu yedikçe şişen bir bitki aklında bulunsun topragı 1,5 cm kadar eşele ıslak değilse sula

WDT

Üye
Arkadaşlar merhaba yavaş yavaş buradaki yazılarınızı okuyarak bilgileniyorum. Benim kızım temmuzun ortasında filizlendi ve sıfır bilgi ve teknikle bu duruma geldi. Ve bu forumu biraz geç keşfettim. Artık hasat almak istiyorum olduğu kadar bir dahaki deneyimim daha iyi olacaktır. çiçeklemesi yaklaşık 4 hafta oldu. Biraz daha beklemeli miyim ? Durum ve yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum. Dumanınız bol olsun..

Kanka big bud yada topmax veriyomusun bunlara. Tam zamanı sömeklerin toparlanması gerek. @OttoMan47 üstadın aloavera karışımını da verebilirsin. Kolay gelsin . Hasat zamanını bu resimlerden tuttura bilmek zor. Trikom takibi yapman lazım . Eline sağlık

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********