Duman'ı ne kadar içinizde tutuyorsunuz? :)

90 60 90

Yeni üye
Soru biraz ilginç ama reddit, quora gibi yabancı sitelerde daha önceden tartışılmış.

Benim neredeyse 6-7 saniye tutma sürem var. Sizin?

istr

Ordinaryüs
Dumanı içinde tutmanın ciğerlerine zarar vermekten başka bir faydası olmaz.
Hocam kesinlikle zararlı ama etkisi olduğu kesin, zaten mantıken dışarı atılacak toksini ne kadar daha içinde tutarsan o kadar daha fazla etkilenirsin. Benim süreme gelecek olursak normal şartlarda nefes tutma rekorum 2.5 3 dakikaya yakın, diyaframım sağlamdır. Bazen kitlenip 1 dakikaya yakın tuttuğum oluyor :D

90 60 90

Yeni üye
Hocam kesinlikle zararlı ama etkisi olduğu kesin, zaten mantıken dışarı atılacak toksini ne kadar daha içinde tutarsan o kadar daha fazla etkilenirsin. Benim süreme gelecek olursak normal şartlarda nefes tutma rekorum 2.5 3 dakikaya yakın, diyaframım sağlamdır. Bazen kitlenip 1 dakikaya yakın tuttuğum oluyor :D
Hocam sen dumandan mı bahsediyorsun yoksa nefesten mi?

Tuzsuz Bekir

Müptezel
ciğerleriniz yara olur verem , kanser hastalıklara daha çabuk yakalanabilirsiniz. Zaten tütün esrar dumanıyla yeterince yoruyoruz ciğerleri. Böyle şeylere gerek yok bence

Avare

Doktor
Kovada asansör yapıyordum muhtemelen 10 seneye onkoloji servisine gitmeye başlarım...
Normal sigara gibi içince dâhi giriyor kafaya sınırları gereksiz yere zorlamamak lazım kankalar.

Twippe

Yeni üye
ben grow yapmadım daha içimde 15 sn tutuyorum bi zararını görmedim. Bazen dumanı üflemeyip mideye yutuyorum efsane oluyor

MrTiger420

Müptezel
Bazıları dumanı içinde tutmanın ekstra etkisi olduğunu düşünürler. Dumanı içinde uzun zaman tutduğunda nefes almadığın için oksijen yetersizliği olur. Oksijen yetersizliğinden yaranan etkilerin (baş dönmesi, hızlı kalp atışı ve s.) esrarın etkisini ekstra arttırdığını sanarlar, ama dumanı içinde tutmanın esrarın etkilerini artırmasıyla alakası yoktur.
Kendini nefessiz bırakıp boğarak kafa yaşamaya çalışmak...

Ü

Üye silindi 37417

Guest
Ben dumani yutarim hic duman cikartmamaya calisirim ama bi ince cikiyo ister istemez

dumanı çok tutmak bir çok makaleye göre daha fazla kafa yapmıyor, thc akciğerler tarafından saniyenin onda biri sürede emiliyormuş, çok tutmak sadece bronşları yıpratır diyorlar

istr

Ordinaryüs
dumanı çok tutmak bir çok makaleye göre daha fazla kafa yapmıyor, thc akciğerler tarafından saniyenin onda biri sürede emiliyormuş, çok tutmak sadece bronşları yıpratır diyorlar
kankim ne kadar tutarsan içerideki oksijeni o kadar daha kullanıyor ciğer, oradan da zaten enzimlediği thc nin daha hızlı yayılmasını sağlıyor, kafa olarak yükseltmiyodur ama hızlandırıyodur, he gerek var mı? bi partide çek çek çek nameleri eşliğinde 35 cm lik jointi vurmuyosan gerek yok kanki bak keyfine

konu da bu yöntem kafayı yükseltiyor üzerine değil zaten, aha biz böyle müptezeliz deme üzerine :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** **********
  • A acemiöğrenci12:
    hahahaha ********* ********* ******* ********** ******** ********* ***** ****** ** *** ******* *** ***
    **** *** hahahaha***
  • A acemiöğrenci12:
    ***** ****** ***** ******** ********* ******** hahahaha *** ********** hahahaha
    *** *** ****** **** ** **** **** ******** ***** **** hahahaha
  • A acemiöğrenci12:
  • A acemiöğrenci12:
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** ********** ***** ****** ** ****** ****** ****** ***** *** *** ******* ******* ******* ***** ****** **** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha * *******
    ***** ******** hahahaha hahahaha**** ********** ** ****** ***** ******** hahahaha**** **** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ******** hahahaha****
    **** ***** ***** ** ****** hahahaha ******* *** **** ********** *** ****** ***** ******* ********** ** ****** ***** ****** ********* ******* ********** ********** ******** ********* *** ***** ******* **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** ******* ******* *** ******** hahahaha* **** ********* **** ******** * ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ** ***** ****** ******* **** ********* ******** ********** ********* hahahaha** hahahaha******* **** *
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ********** **** **** ****** ********* ** ******* ****** ****** *** ***** *** ** ***** ** ******** *** *** ********** *****
    Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti: ********** **** **** ****** ********* ** ******* ****** ****** *** ***** *** ** ***** **...