drseuss 200ug ilk sefer kafa raporu

orpheus

Yeni üye
kankalar selam çok uzun zamandır foruma uğramıyordum allah bugüne nasip etti. umarım keyifleriniz yerindedir. ben yaklaşık son 14 saattir bir maceradayım ve deneyimlemek isteyen kankalarım için bir yol niteliğinde olması için buraya başımdan geçenleri yazıyorum.

beyler öncelikle daha önce asit ile yakından uzaktan bir bağım yoktu ve birçok yerde bad trip okuduğum için felaket gergindim ilk seferim için. fakat yanılmışım. en azından benim için böyle gerçekleştiğini belirteyim. kankalar şöyle ki yapıştırmadan önce şu kağıdı ortam kırılsın diye iki sigara yapıştırdık pek mantıklı bir davranış değildi ama amacına ulaştı, gerginliği kırdı tertemiz etti bizi. tüm ekibin kafalar başka zamanlarda geldi ve farklı yerlerde peak'e ulaşmıştık. şöyle diyeyim; farklı bir pencereden bakıyorduk. hani birader ejderhalar uçmuyordu ya da ne bileyim çizgi film karakterleri etrafta dolanmıyordu ama kaymıştı. kaymıştı kanka en doğru tabirlerden biri bu olabilir. zaman ve mekan algısı özellikle kayıyor onu not alın kenara. yani serüvene atılacak olursanız benim gibi, kanınız kaynıyorsa, dikkatli olun. güzergahı daha önceden belirleyin ve unutmayın toplumun içindeyiz. mahallenizde tanıdık simalar görmeniz sizin için daha iyi olacaktır. ama tabii mümkün oldukça ayık insanlardan, npc tabirini kullanacağım kusura bakmayın, tanımadığınız etmediğiniz npc'lerden uzak durun. felaket geriliyorsunuz birader. sessiz sakin, doğal yerler baş tacıdır.

aslında söylenecek pek çok şey yok bu bir deneyim sonuç olarak. bu yüzden sorularınıza yanıt vermem ve tavsiye vermem daha iyi olur. abimsiniz, kardeşimsiniz ve başımın tacısınız iyi forumlar.

34Sativa34

Müptezel
Biraz daha detaylandırsaydın sadece çizgi film karakterleri gibi şeyler gördüğünü ben anladım okuduğum yazıdan biraz da hızlı okudum iş yerinde olduğum için yani nasıl bir kafası var biraz daha açar mısın kanka Bir de hoş geldin bu arada

orpheus

Yeni üye
Biraz daha detaylandırsaydın sadece çizgi film karakterleri gibi şeyler gördüğünü ben anladım okuduğum yazıdan biraz da hızlı okudum iş yerinde olduğum için yani nasıl bir kafası var biraz daha açar mısın kanka Bir de hoş geldin bu arada
öncelikle hoş buldum agam. şöyle ki pek anlatılabilir bir kafaya sahip değil. renkler çok daha canlı ve gördüğün birçok şeyde görünmez bir bağ fark ediyorsun. yaklaşık bir saat boyunca gökyüzüne baktım ve gördüğüm tüm yıldızlar birbirine sanki iple bağlanmış gibiydi. uzun cümleler kurmak ise imkansız. maceraya atıldığım arkadaşımla yaklaşık 5 dakika boyunca tam 10 kelimeyi tekrar ederek iletişim kurduk ve ikimiz de bunda başarılıymışız gibi hissettik. tavsiye eder miyim? çok meraklıysan ve temizini bulacağına inanıyorsan güvendiğin insanlarla yapıştır gitsin. ama yanında tecrübeli birisi olmasını tavsiye ederim. trip gerçekten uzun sürüyor. gece 11 de yapıştırdım ve sabah 6 civarında görseller anca bünyeyi terk etmişti. bu arada görselleri merak ediyorsan bu video internette bulabildiğim en yakın örneklerden biri.

not: gülümsemekten sonraki gün yanakların ağrıyor ahnanhanhanhanhhan

dostum böyle şeyler anlatılmaz yaşanır klasik olucak ama herkeste farklı tepkimeler verebilir . o yüzden herkesin tecrübesi kendne göre güclüdür ve kullandıgın asitin markasına göre en iyileri gammagoblin ve garudadır . ayrıca pul olarak değil orjinal sıvı tüpte küp şekere emilmiş halidir .o şekilde etkisi çok çok fazladır . videoda gördügün gibi hersey birbirine girebilir. araç kullanma uçarsın . ama biz ne kadar anlatsak da boş sen görmek istedğin seyi göreceksin amacına uygun kullanıcaksın . arkadaslarım seker ve methhden kurtulmak ıcın terapi amacıyla kullanıyorlar ara ara

dnz

Yeni üye
bende ilk asitimi iki gun once 200ug dr seuss ise yaladim (buyuk ihtimal underdosedu) ormanda peakine kadar visuallar cok guzeldi fakat suyumuz bitince bir amac ugruna yurudugumuz icin dikkatimiz dagildi ve ozellikle bende enerji patlamasi oldu 5dk oturamiyordum belki odaklansaydim visuallar gorebilirdim fakat stabil visuallar gordum.( Sahte gozuken cimenler,yapraklar, suzulen isiklar ve kozalaklar.) Onun disinda daha cok icgudusel, isitsel ve mental yasadim lsd tribimi. Sanki bir peri dunyasinin icinde insaligin ozune donmustum. Duyularim hislerim beni super insan gibi hissettirmisti ve herseyi yapabilirdim. Dususunde ise eridik. Baya baya eridik. Ormandan sehre gectigimizde cyberpunka girmis gibi hissettim. Isiklar hic olmadigi kadar parlakti insanlar umurumda degillerdi. Ozguven patlamasi geldi icimdeki icgudu ortamin en guclu insani benim gibi hissettirdi. Arkadaslarim bu evrede hala gorsel olarak eriyorlardi ama (A kisisi B kisisi ile konusurken B kisisi ikiye bolunmus.) ben bedensel ve beyinsel olarak eridim.

pulcucino

Yeni üye
bende ilk asitimi iki gun once 200ug dr seuss ise yaladim (buyuk ihtimal underdosedu) ormanda peakine kadar visuallar cok guzeldi fakat suyumuz bitince bir amac ugruna yurudugumuz icin dikkatimiz dagildi ve ozellikle bende enerji patlamasi oldu 5dk oturamiyordum belki odaklansaydim visuallar gorebilirdim fakat stabil visuallar gordum.( Sahte gozuken cimenler,yapraklar, suzulen isiklar ve kozalaklar.) Onun disinda daha cok icgudusel, isitsel ve mental yasadim lsd tribimi. Sanki bir peri dunyasinin icinde insaligin ozune donmustum. Duyularim hislerim beni super insan gibi hissettirmisti ve herseyi yapabilirdim. Dususunde ise eridik. Baya baya eridik. Ormandan sehre gectigimizde cyberpunka girmis gibi hissettim. Isiklar hic olmadigi kadar parlakti insanlar umurumda degillerdi. Ozguven patlamasi geldi icimdeki icgudu ortamin en guclu insani benim gibi hissettirdi. Arkadaslarim bu evrede hala gorsel olarak eriyorlardi ama (A kisisi B kisisi ile konusurken B kisisi ikiye bolunmus.) ben bedensel ve beyinsel olarak eridim.
kanka lsd gerçekten başka şeylere benzemiyor visual olarak dediğin gibi büyük ihtimal underdose normalde 200ug bide ilk seferse gayet görüntüde anlatıcak şeylerin olurdu tavsiyem dozajı seviyeli olarak arttıra arttıra gidin emin ol o dozu yakaladığında gerçekten visual bambaşka lsd de

dnz

Yeni üye
kanka lsd gerçekten başka şeylere benzemiyor visual olarak dediğin gibi büyük ihtimal underdose normalde 200ug bide ilk seferse gayet görüntüde anlatıcak şeylerin olurdu tavsiyem dozajı seviyeli olarak arttıra arttıra gidin emin ol o dozu yakaladığında gerçekten visual bambaşka lsd de
bir dahaki lsdm buyuk ihtimal dr hoffman 220ug olucak heyecanliyim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • LedZeppelin LedZeppelin:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha** ** ***** ******** ***** *****
    +1
    +1
    hahahahahahahaha
    ******** * ******** **** *** **** *
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ********* **** ********* hahahaha** ** ***** ******** ***** *****
    +1
    ******* * ***** ******** * ***** **** hahahaha* ********* ** ***** ***** *******
    ******* ******* *** ******* ****** ** ********** ****** ******** ****** **** ******** ****** ********* *****
    ******* ***** hahahaha* ******** ******** ******
    ***** ***** ***** ******* ******* ********** *** ***** ***** ***** ******* ***** hahahaha* ******** ******** ******
    +1
    ********** **** hahahaha* ** ******* **
    ***** ****** ***** ******* **
    +1
    hahahaha**** hahahaha** ******* *** ***** **** **
    +1
    LedZeppelin LedZeppelin: ****** ***** ******* ** *** ** ****** ********* ********