Drenaj için kolaylık yardım pls.

Kingedit11

Yeni üye
Selam arkadaşlar şimdi bu drenaj işi uğraştırıyor bide alan küçük oldumu daha da sıkıntı.Aranızda sistem geliştiren varmı?
Yani tabak en altta olucak üstüne ızgaralı birşey koyup ızgaranın üstünede saksıyı koyucaz sadece birşeye dokunmadan tabağı değiştirmek kalıcak.
Bu şekilde bir ürün varmıdır acaba bulamadım.

Bol dumanlar kankalar.

mr.peops

Üye
kanka tabak degisimide yapabilirsin veya büyük şırınga alabilirsin 100 ml lik veya daha büyük onada serum hortumu baglayip indir kaldir yapmadan siringa ile alabilirsin suyu

_sansar

Üye
kanka ben şuanlık plastik pazar kasalarının yanlarını altındaki tepsiyi alabileceğim kadar kestim fakat önermiyorum. çünkü kasalar yamuldu saksının ağırlığından. bir dahakine ızgaranın köşelerine ayak olsun diye altına 4 tane eş tahta koyucam. altından çekicem tepsiyi. fakat istediğim gibi büyük bi ızgara bulamıyorum.

Kingedit11

Yeni üye
kanka tabak degisimide yapabilirsin veya büyük şırınga alabilirsin 100 ml lik veya daha büyük onada serum hortumu baglayip indir kaldir yapmadan siringa ile alabilirsin suyu
kanka ben şuanlık plastik pazar kasalarının yanlarını altındaki tepsiyi alabileceğim kadar kestim fakat önermiyorum. çünkü kasalar yamuldu saksının ağırlığından. bir dahakine ızgaranın köşelerine ayak olsun diye altına 4 tane eş tahta koyucam. altından çekicem tepsiyi. fakat istediğim gibi büyük bi ızgara bulamıyorum.
Eyvallah kankalar bende bir ızgara alıp ayak yapıp ona o şekil düşünüyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ***** ****** *** ****** *** *****