Dr Karbon Filtre ile yeniden başlıyoruz

Algos

Kıdemli Üye
Arkadaşlar el yapımı kabinimden dolayı koku sorunum olduğunu belirttiğim Dr Karbon Filtre mükemmel bir incelik yaparak bir kabin hediye etti. Sponsor gibi sponsor bu adamlar üstüne üstlük onunla da kalmayıp bir de karbin filtre hediye ettiler nasıl mahçup olduğumu anlatamam gerçekten... İyi ki varlar. Bu sistemle şimdi tekrar başlıyoruz hadi bakalım neler olacak

genetik Bubblegum kush @higthead

Ekli dosyalar

• IMG_20220209_162524.jpg
    IMG_20220209_162524.jpg
    706.7 KB · Görüntüleme: 123

Algos

Kıdemli Üye
Benim koku sıkıntım vardı baya sağlam bir malzemeden yaptım ama salınım yaptı bir çözüm aramak için yazdım aslında onlarda kabinden olmasına rağmen önce yeni filtre göndermeyi talep etti ben kabinden olduğunu düşündüğüm için onlara zahmet vermek istemedim daha sonra bana kabin hediye etmek istediklerini belirterek geri dönüş yaptılar. Normalde kabın vs satmiyorlar. Gerçekten sağolsunlar peşine bir de karbon filtre hediye ettiler. İyi ki varlar ..

Algos

Kıdemli Üye
Teşekkürler iki akşam önce toprağa attım cocuklari bugün sabah selamladilar yarın bı 15 20 ml koklendiricili sulama yapacağım bir aksilik olmazsa şimdilik serpilmeye çalışıyor bebeklerim..

benridarkblue

Kıdemli Üye
Her şeyim tamam da bir karbon filtrem eksik kaldı yaz geliyor daha grow'A başlayamadımmmmm neden ? çünkü karbon filtre'ye param kalmadıı hediye etme elden taksit yap sponsooor duy sesimizi :) giriş fanımı da sizden aldım yapın bi güzellik :)

GalaxyLord

Yeni üye
Güzel jestmiş , bir tık sempati duydum sponsora bende karbon filtre düşünüyorum bu ara bize de vurur mu bu talih acaba .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha***
  • deyorke deyorke:
    **** ******** **** ****** hahahaha ******** ***** ********* ** ****** ***** ***** ****** ***** *** **** ** ******** ******* *******
    +1
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    ********* ***** hahahahahahahaha****** *** ********* ********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ** ****** ********* ***** ** ** ** ******* ******** hahahaha** ******** **** ****** hahahaha ******** ***** ********* ** ****** ***** *****
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** **** **** *** ********* **** * ****** ****** ** **** ******* ********* ******* hahahaha* **
  • deyorke deyorke:
    ******* *** ******* **** **** *** ********* **** * ****** ****** ** **** ******* ********* ******* hahahaha* **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
    * ** ***** **** hahahaha* ***** * ** **********
    **** ******* ******* **** **** *** ********* **** * ****** ****** ** **** ******* ********* ******* hahahaha* **
    ** **** *** ** **** hahahaha* ** **** *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha*
  • deyorke deyorke:
    ******** ********* ********** **** *** ** **** hahahaha* ** **** *********
    ** ***** ******** *** *** hahahaha* **** ********* ** **** *** * ** *****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** hahahaha*****
    +1
    ** **** ****** hahahaha* ********** *** **********
  • deyorke deyorke:
    *** *** *** ***** hahahaha* ********* * ***** *** * ***** *** ********
  • deyorke deyorke:
    ***** *** ******** hahahaha*****
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ********** *** **** ********* ***** ******* ********* * ***** *** * ***** *** ********
    NewGardener NewGardener: ***** ********** *** **** ********* ***** ******* ********* * ***** *** * ***** *** ********