Dr.Karbon Filtre İndirim

kralkobraa

Kıdemli Üye
Bugün sponsorla konuştum yakın zamanda kur atışı yüzünden fiyatlarda yükseliş olacakmış bence alacak olanlar erkenden alsın zamlardan etkilenmeyin

higthead

Jolly Green
dostum 100x100x200 kabin için almam gereken fan ve giriş çıkış hangisidir? ışık marshydro fc3000 olacak. hepsi içine sığar diye düşünüyorum?

1x1 alanda

quıte serısı ultra sessız seri cıkıs setın

yada normal seri

Giriş ise

Quıte serisi alırsan fanı kabın dış ustune konumlandırırsın kabının yukarıdakı delıkten hava kannalı gırersin. Normal seri alırsan cıkıs havasını ne tarafa atıcagına gore sol yan veya sag yan delıgın ıcerısıne konumlandırırsın. Drkarbon kurulumda destek atar ıletısıme gectıgınde.Alana gore bır cok kurulum mevcut.

Ü

Üye silindi 36721

Guest
@higthead reis şimdi benim 100x65x160 bez dolap kabinim var karbon filtre seti almak istiyorum giriş şimdilik olmayacak sonradan onuda eklerim ama 2 ay sonra bitkiler blooma geçince 2 tane birleştirip alanımı 100x130x160 a çıkarıcam şuan bazı sebeplerden buyutmuyorum kabini şimdiden buyuk alana göre karbon filtre seti yapsam kabine baglasam büyük bir problem yaratirmı olur dersen ne alayım uygun fiyatlı olsun

higthead

Jolly Green
@higthead reis şimdi benim 100x65x160 bez dolap kabinim var karbon filtre seti almak istiyorum giriş şimdilik olmayacak sonradan onuda eklerim ama 2 ay sonra bitkiler blooma geçince 2 tane birleştirip alanımı 100x130x160 a çıkarıcam şuan bazı sebeplerden buyutmuyorum kabini şimdiden buyuk alana göre karbon filtre seti yapsam kabine baglasam büyük bir problem yaratirmı olur dersen ne alayım uygun fiyatlı olsun

Dostum şöyle yaparsın blooma gecene kadar alttaki setin fanını 1 dusuk hızda calıstır. Kabınını buyuttugunde ise hem karbonu bağladığında tam hıza alırsın. 2 kabın bırlestırdıgınde yaklasık alanın 1x1 e tekabul edıo. Dediğin gibi şuan sadece çıkış fanını calıstırarak pasif havalandırma yapabılırsın gırıs eklemeden. Sadece fermuarı veya bıryerden pencere tarzı bısey acarsın ordan pasıf hava gırısı olur.

Kabin buyuttugunde gırıs fanı eklersin

Ü

Üye silindi 36721

Guest
Dostum şöyle yaparsın blooma gecene kadar alttaki setin fanını 1 dusuk hızda calıstır. Kabınını buyuttugunde ise hem karbonu bağladığında tam hıza alırsın. 2 kabın bırlestırdıgınde yaklasık alanın 1x1 e tekabul edıo. Dediğin gibi şuan sadece çıkış fanını calıstırarak pasif havalandırma yapabılırsın gırıs eklemeden. Sadece fermuarı veya bıryerden pencere tarzı bısey acarsın ordan pasıf hava gırısı olur.

Kabin buyuttugunde gırıs fanı eklersin

Reis burdan kartla internet siparişinde problem olur mu iş adresine gonderticem ikametimde oturmuyorum ama kendi kartımla geçicem.

Birde extra bi indirimimiz yokmu fiyat zorluyor biraz

higthead

Jolly Green
Reis burdan kartla internet siparişinde problem olur mu iş adresine gonderticem ikametimde oturmuyorum ama kendi kartımla geçicem.

Birde extra bi indirimimiz yokmu fiyat zorluyor biraz

Dostum sorun olmaz bu ürünleri birçok imalathaneler restaurantlar kongre salonları kullanıyor. Döviz kurları arttıkca fiyatlar sürekli yükselişte. Sadece havalandırma değilki bütün herşeye haftalık zam geliyor. Chatten veya whatsapptan iletişime geç yardımcı olurlar.

Ü

Üye silindi 31751

Guest
Grow hayatımı baştan sona kolaylaştıran güzel marka bu şartlarda bile indirim yapmış, helal valla ❤

higthead

Jolly Green
Pencere apratının amacı çıkış fanın hava kanalını bu aparata gecırıp kullanılmıs havayı oda ıcıne bulaştırmadan dışarı atar bu sayede giriş fanını kabının sol alt veya sag alt yanına konumlandırırsın ve oda ıcınden sureklı kabıne taze hava vermıs olursun. Pencere aparatını uyguladıgında sadece cıkıs havakanalını aparata gecır tamamdır. Alanın kaça kac? cıkıs setın veya gırıs fanın yokmu?

VendettaX

Ordinaryüs
Pencere apratının amacı çıkış fanın hava kanalını bu aparata gecırıp kullanılmıs havayı oda ıcıne bulaştırmadan dışarı atar bu sayede giriş fanını kabının sol alt veya sag alt yanına konumlandırırsın ve oda ıcınden sureklı kabıne taze hava vermıs olursun. Pencere aparatını uyguladıgında sadece cıkıs havakanalını aparata gecır tamamdır. Alanın kaça kac? cıkıs setın veya gırıs fanın yokmu?
Hiç seni ugradtirmiyim daiye defalarca konulara baktım senin başlık altına 360<M3 karbon
200M3cikis
100 giriş
60*120*160 doğrudur umarim

VendettaX

Ordinaryüs
https://imgyukle.com/i/r0cnKx budur ustam umarım doğrudur taşınıyorum bugün akşam sipariş veirip kurcam .

higthead

Jolly Green
Hiç seni ugradtirmiyim daiye defalarca konulara baktım senin başlık altına 360<M3 karbon
200M3cikis
100 giriş
60*120*160 doğrudur umarim

Dogru seçim dostum yine ben lınklerı paylasım

Çıkış setin normal seri

Yada quıte ultra sessiz seri

girişin ise

Kur yükselişte eksık nelerın var ıse bugun yarın zamlar gelmeden sıparısını ver derim.

Pencereden cıkıs havasını atıcaksan bu urunede goz at

Son düzenleme:

VendettaX

Ordinaryüs
Dogru seçim dostum yine ben lınklerı paylasım

Çıkış setin normal seri

Yada quıte ultra sessiz seri

girişin ise

Karbon filtrede öyle söyledi yakın zamanda yeni kurla zam yapicaz diye elimi çabuk ttutucam ustd selamlar ilgi için teşekkür ederim iyi günler dilerim.
Kur yükselişte bugun yarın zamlar gelmeden sıparısını ver derim.

Pencereden cıkıs havasını atıcaksan bu urunede goz at

ahmett

Yeni üye
Kankalar hem karbon filtre olarak hem kanal tipi fanları olarak benim ve buradan bir çok arkadaşında kullanıp tavsiye ettiği ve içindeki karbon miktarıyla growshop larda satılan karbon miktarından daha fazla karbon kullanarak daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor . Havalandırma firması olduğu için TR içinden güvenle satın alabilirsiniz. Sayfanın en altında reklamı mevcuttur. Aynı zamanda havalandırmayla ilgili aşırı sessiz kanal fanları mevcuttur .Özellikle çıkış setleri gayet başarılı ve Endüstriyel alanlarda da filtreleri başarılı.

DENENDİ !!!! : https://growdiaries.com/diaries/151573-grow-journal-by-kanka#gallery=6430396

Usta iyi günler ben dr karbondan önerin üzere giris 300 çıkış 500 filtre 890 alan 150*150*200 ilk defa kullanacam iklimlendirme peki bunalr ne sıklıkla çalışması gerek girişin sürekli çalışıp cikisinmi durması gerek ara ara yaridmci olurmusun

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Usta iyi günler ben dr karbondan önerin üzere giris 300 çıkış 500 filtre 890 alan 150*150*200 ilk defa kullanacam iklimlendirme peki bunalr ne sıklıkla çalışması gerek girişin sürekli çalışıp cikisinmi durması gerek ara ara yaridmci olurmusun

Dostum ilk 10 gun falan filizdeyken giris cikislari calistirma biraz filizler kendine gelsin (tabi sicaklik cok artmaz ise) sonra cikis fanini bir dusuk hizda calistir girisinle beraber. Karbon filtren koku zamaninda kullanicagin icin karbon filtreni taktiginda tam hiza alirsin.

ahmett

Yeni üye
Dostum ilk 10 gun falan filizdeyken giris cikislari calistirma biraz filizler kendine gelsin (tabi sicaklik cok artmaz ise) sonra cikis fanini bir dusuk hizda calistir girisinle beraber. Karbon filtren koku zamaninda kullanicagin icin karbon filtreni taktiginda tam hiza alirsin.
Anladım usta peki giriş cikislar süreklimi caliscak yoksa zamanlayiciyla belli sürelerde durup mu caliscak

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ****** ** *** ***** **** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha***
  • TabldotLife TabldotLife:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ****** ** hahahaha*** *** ********** ***** *** ******* ******** *****
    ********** *** hahahaha**** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    * ***** ***** *** hahahaha***** *** hahahaha**** hahahaha
    ******** ***** ** ******* hahahaha** ********** ***** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    **** hahahaha ********** ******* ****** *** *** *** ***** **** **** ****** **** hahahaha****
  • T terbiyeligunahkar:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** *
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** hahahaha ***** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ******* *** *** hahahaha ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******** *** **** *** ***** *** ******* ******* ******* *** hahahaha** ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • M merto1835:
    ****** hahahaha* ****** *****
  • D delimet35:
    ********* **** ********** ** ***** ***** hahahaha
  • M merto1835:
  • D delimet35:
    ****** hahahaha hahahaha*
  • D delimet35:
    hahahaha **** ****** ********** ********** ***** **** ********** hahahaha***
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest:
    ********* ****** ** *
    Mest Mest: ********* ****** ** *