Dolap içi gizli grow room

Selam kankalar!
Bu zamana kadar dolabımın içinde yetiştiriyordum ve havalandırma vs derdim yoktu pasif bir şekilde dolabın deliklerinden alıyordu havayı ama şimdi dolabın içine çadır yaptım yansıtıcı filmlerden ve sera gibi oldu içerisi toprak yosunlandı, sıcaklık 38 derecelere çıkıyor vs. Havalandırmaya ihtiyacım olacak aklıma bu bilgisayar havalandırma fanlarından geldi ama bilen var mı en sessiz sedasız çalışan hangisidir? Normal fanım var ama gizli grow yaptığım için ultra sessiz olmasını istiyorum zaten dolabın içinde çadır yapmamın sebebi ışığın dışarı yansıtıpta belli olmaması. Bu yüzden 45x45x100 cm lik mini çadırım için mini growcu arkadaşlardan yardım istiyorum. Hangi fanı alayım?

Kankalar aksiyel fan ekledim şuan sıcaklık biraz düştü ama çıkış fanını hala eklemedim eklesem sıcaklık üzerine etkisi olur mu? Deliklerden çıkış yapıyor şuan içeri giren hava

38 dereceyi öyle ufak fanlarla düşüremezsin kanka sağlam havalandırma lazım sana giriş çıkış hatta oda yetmez içeri ufak bir soğuk nem makinesi alman lazım ki sıcaklıklar insin aşağıya

Kanka nasıl cigara 1 somegi tekliye sarıp iciyosun kafası dusukmu o kadar
Yok kanka kafası iyi %20 thcsi var ama benim eşik çok yüksekti o aralar. Bir de benim sömek anlayışım biraz ufak kalabilir. Mesela ben sömekleri bir zivana boyutuna göre ayarlıyorum. Benim 20 sömeğim 1 gram anca ediyor öyle söyleyim.

YesiLL

Üye
Yok kanka kafası iyi %20 thcsi var ama benim eşik çok yüksekti o aralar. Bir de benim sömek anlayışım biraz ufak kalabilir. Mesela ben sömekleri bir zivana boyutuna göre ayarlıyorum. Benim 20 sömeğim 1 gram anca ediyor öyle söyleyim.
Kanka bende dedim nasıl 1 somegi 1 sigara yapıp iciyo

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ****** *** **** **
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ******* **** ********** ***** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    **** ******** hahahaha*
    ******* ********* ****** **** ********* hahahaha*
    ****** *** ****** hahahaha*** ****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ******* ***** ****** ********** * ***** *** hahahaha** ****
    **** ****** hahahaha *** ****** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    hahahaha ***** **** hahahaha* ***** **
  • Emmy Emmy:
    ****** ******** * ** ***** ** **** **** ****** hahahaha hahahaha**** *****
    +1
    ******* ***** **** ***** hahahaha** ********* ******** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha hahahaha* ******** **** hahahaha* ** ** ******** ** ****** ******* hahahaha** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ******* ******** *** ******** **** **** ****** ** *** *** **** ***** hahahaha*** ***** **** ***** hahahaha** ********* ******** **
  • Emmy Emmy:
    ****** ****** ******* *** ***** ******* hahahaha********* hahahaha* ******** **** hahahaha* ** ** ******** ** ****** ******* hahahaha** *******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • G ganjasevdalısı:
    G ganjasevdalısı: ***** ******