Dolandırıldım

Diyojen19

Yeni üye
Nasıl bir kanıt istiyorsun knka ?
bilmiyorum kanka dolandırılan sizsiniz. ürün göndermiyor sürekli sizi oyalıyor sonrada emin olduğunuzda küfredip engelliyor demişsin mesela bunun ekran görüntüsü olabilir veya sahibinden, whatsapp üzerinden konuşma olur ne bileyim dolandırıldığınıza dair başka bi kanıt olur. hatta kanıtlarla beraber satıcı isminde konu açıp altına yapıştırın ki daha sonra ürün alıcak kişiler forumda araştırırsa denk gelsinler.

BosCo

Kıdemli Üye
Sen nerden bildin yoksa ? Bana bak ışığımı gönder seni yok ederim !
Nerdenmi bildim, muneccim filan degilim. Eleman cobled ve yuvarlak quantum satiyor, ondan sordum. Ayrica sarmaya adammi ariyosun anlamadim ki, yukarda baskasina yürüdün simdide bana yürüyorsun. Dertlisin anliyorum ama gerek yok boyle cevaplara. Ben basimdan geceni yazdim, durum ortada.
Gecmis olsun

Nerdenmi bildim, muneccim filan degilim. Eleman cobled ve yuvarlak quantum satiyor, ondan sordum. Ayrica sarmaya adammi ariyosun anlamadim ki, yukarda baskasina yürüdün simdide bana yürüyorsun. Dertlisin anliyorum ama gerek yok boyle cevaplara. Ben basimdan geceni yazdim, durum ortada.
Gecmis olsun
Sağol knka ya bi an watina kadar bilince aklımı aldın paronoya oldum iyice knka evde peder ışıklar açık kalmış diyo sanki dümenin içinde o da varmış birşey ima ediyormuş gibime geliyor uzun uzun ve sessizce bakışıyoruz.. adam bir tuhaf oluyor tmm ben kapatırım ak diyor sonra kendime geliyorum.. neyse

BosCo

Kıdemli Üye
Sağol knka ya bi an watina kadar bilince aklımı aldın paronoya oldum iyice knka evde peder ışıklar açık kalmış diyo sanki dümenin içinde o da varmış birşey ima ediyormuş gibime geliyor uzun uzun ve sessizce bakışıyoruz.. adam bir tuhaf oluyor tmm ben kapatırım ak diyor sonra kendime geliyorum.. neyse
Harmanmisin kank :D

Diyojen19

Yeni üye
aynı kişiden bende almıştım soranlara da söylüyordum burdan aldım diye konuyu açman iyi olmuş bilmiyordum dolandırdığını bana kanca ve zinciri göndermeyi unuttuğunu korona olduğu için tekrar kargo veremeyeceğini söyledi sadece şık 300 watt diye aldım 300 mü değil mi bilmiyorum şimdi kargoya bakmak için girdim mesaja benide engellemiş kargoyu da manisa merkezden göndemiş geçmiş olsun..
geçmiş olsun kanka ışığı atarsan bakalım kaç watt diye en azından ama engellemesinde bi bit yeniği olduğu kesin... bikaç kişi daha engelledi demiş senin dışında

Foravan

Yeni üye
Ben bu elemandan aldım ışığı baya yardımcı olmuştu. Yani tekrar konuşmayı filan dene istersen. Bu arada ben de burada ki tavsiyeler üzerine o arkadaştan almıştım

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Bu ürünü almayın bu ürün 600 Watt değil 80 watt ölçümünü yaptım iade etmeye çalıştım ama iade almıyorlar elimde patladı ürün

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...trum-bitki-yetistirme-lambasi-885779194/detay
Bu ledlerdeki wattler hep yanıltmaca. Mesela wish.com da bakiyorsun 3000watt yazan isiklar var boyutu ufacik. En iyi led firmasi bile bu yaniltmayi yapiyor o yuzden dikkatli olun. Mesela bende ts3000w diye bi isik var marshydronun. o 3000 in yaninda yazan W sizi watt olarak yaniltabilir ama o model numarasi. Halbuki prizden 380watt mi ne cekiyor. Bak hatta amazon linkini veriyorum bu yaniltmayi bilmeyen adam her turlu o W yi watt sanar.

Bu ledlerdeki wattler hep yanıltmaca. Mesela wish.com da bakiyorsun 3000watt yazan isiklar var boyutu ufacik. En iyi led firmasi bile bu yaniltmayi yapiyor o yuzden dikkatli olun. Mesela bende ts3000w diye bi isik var marshydronun. o 3000 in yaninda yazan W sizi watt olarak yaniltabilir ama o model numarasi. Halbuki prizden 380watt mi ne cekiyor. Bak hatta amazon linkini veriyorum bu yaniltmayi bilmeyen adam her turlu o W yi watt sanar.
Kanka
herbal_point
denen üye gelene geçene küfrediyor şuna bi ayar ver forumda huzur bırakmadı.

Knka adam şuanda Manisa Merkezde, Manisa’yla İzmir arasında mekik dokuyor, iş bankası hesabı ailesinden birine ait ailesi Manisa’da kendisi genelde İzmir’de yaşıyor. 2 dk yerinde durmuyor ****. Bizde Çin’den mini GPS getirtiyoruz bununla iletişeme geçip bir ışık içine gömüm göndericez bu sayede çökecez buna. Ayrıca yukardaki @Diyojen19 isimli arkadaşa duygularıma kapılıp mantık çerçevesinde hareket etmeyerek empati kurmadan ön yargılarınla gereksiz atar yaptığım içinde herkesin huzurunda çok özür diliyorum. Umarım beni anlıyordur ve bana karışı kırgın değildir.
Knka adam şuanda Manisa Merkezde, Manisa’yla İzmir arasında mekik dokuyor, iş bankası hesabı ailesinden birine ait ailesi Manisa’da kendisi genelde İzmir’de yaşıyor. 2 dk yerinde durmuyor ****. Bizde Çin’den mini GPS getirtiyoruz bununla iletişeme geçip bir ışık içine gömüm göndericez bu sayede çökecez buna. Ayrıca yukardaki @Diyojen19 isimli arkadaşa duygularıma kapılıp mantık çerçevesinde hareket etmeyerek empati kurmadan ön yargılarınla gereksiz atar yaptığım içinde herkesin huzurunda çok özür diliyorum. Umarım beni anlıyordur ve bana karışı kırgın değildir.

Adam tam bir siber dedektif baksanıza neler neler yapıyor :D

2MoreWeeks

Doktor
Kankalar bahsedilen negatif isimlerin ilanlarını öneri olarak paylaşıyoruz güvenilir diye. Eğer ortaya atılan iddia bir iftiraysa, hiç bir şahsın kişiliğiyle, işiyle gücüyle böyle kolay uğraşılamasın.

Ortada ikna edici ekran görüntüleri veyahut başka kanıtlar yoksa ben umursamıyorum. Ayrıca birileri referans gösterdi diye de o şahıslara zor güvenirim.

C

Cibril

Guest
Kankalar bahsedilen negatif isimlerin ilanlarını öneri olarak paylaşıyoruz güvenilir diye. Eğer ortaya atılan iddia bir iftiraysa, hiç bir şahsın kişiliğiyle, işiyle gücüyle böyle kolay uğraşılamasın.

Ortada ikna edici ekran görüntüleri veyahut başka kanıtlar yoksa ben umursamıyorum. Ayrıca birileri referans gösterdi diye de o şahıslara zor güvenirim.
aynen dostlar herkes kendi kararını verecek yaştadır burda dolaşıyorsa. Eskiden bende aldığım satıcıyı söylerdim ama son dönemde söylemiyorum. Adam beni sikmedi ama belki artık yoluna çıkmıştır tokatlar milleti ah alırız. Böyle çok hikaye var birçok sektörde.

bu konuyla ilgili tek önerim elden alın arkadaşlar bakın yarın gideceğim 2 Işık daha alacağım hemde dükkandan 2-3 yıllık sahibinden satıcısı kurumsal ama ben yine de 2-2 toplam 4 saatimi harcayıp gidip elden alacağım. Bu Işık ve grow malzemesinde gerçekten tokatçı çok fazla var . Paranızı kaptırmayın.

Daha başlamadan düzülünce insanın grow hevesi de kalmaz.

2MoreWeeks

Doktor
İnstagram'da onlarca tohumcu, growcu tip var. Alayı hergün birbirine diss atıyor. En çok benim malım satılsın, en çok ben güvenilir olayım, en çok benim takipçim olsun derdindeler. Kimse birbirini sevmiyor bu hobicilikte. Şimdi ön planda soytarılar varken, arkaplanda da güzel soygun şebekeleri oluştu. Eğer buradaki madurların kan kokusu alınırsa, ülkenin dolandırıcıları kapımızda sıraya girer.

Burası hobiciliğin sesinin çıktığı bir yer olduğu için, bahsettiğim insanlar burayı reklam, iftira ve karalama kampanyası için kullanıyor olabilirler. Bu konuda 3 sayfa var, 10 tane adam gömülmüş, 1 tane ekran görüntüsü, 1 tane kanıt, 1 tane sipariş görüntüsü yok.

Dikkat etmek lazım. Daha geçen burda San Pedro kaktüsü diye Çengelköy hıyarı ilanı paylaşıldı. Kaç kişi sipariş verdi. Sahibinden'de premium üyelik açsan, kaktüsü anasayfaya koysan 1 tane sipariş gelir mi? gelmez. Cannabis'ten bile daha çok türü bulunan bu kaktüsü "en genel" adıyla satıyorlar. Genetiği nedir bilen yok. Neyle ne çaprazlandı bilen yok. Kaç aylık bilen yok. Kim siker genetiği zaten, o zaman sponsorlar da sadece "ot" yazsın satsın tohumları. ne ala memleket.

Son olarak konu açanlara, post atanlara sen yalancısın, sen dolandırıcısın diye ithamda da bulunamayız burada. Kaos çıkar. Haksız infaz olur. O yüzden herkesin ayık olup, dolandırılmadan bu durumu nasihat alması gerekiyor.

Dostum sen ne kadar kaptırdın buna
1200 ‘ de işimi çözdüm knka buldum düşürdüm bi dünya bahane sıktı bilmem yalandı bilmem gerçek tok pndemi yok şu bu oturdum başında ışığı yaptırdım aldım, diğer arkadaşlara önerim elden alın yada gidin 3 ün 5 in hesabını yapmayın adam gibi marshydro falan alın Amazon’dan falan

2MoreWeeks

Doktor
1200 ‘ de işimi çözdüm knka buldum düşürdüm bi dünya bahane sıktı bilmem yalandı bilmem gerçek tok pndemi yok şu bu oturdum başında ışığı yaptırdım aldım, diğer arkadaşlara önerim elden alın yada gidin 3 ün 5 in hesabını yapmayın adam gibi marshydro falan alın Amazon’dan falan

Hallettiniz yani meseleyi?

Cengoxl

Kıdemli Üye
aynen dostlar herkes kendi kararını verecek yaştadır burda dolaşıyorsa. Eskiden bende aldığım satıcıyı söylerdim ama son dönemde söylemiyorum. Adam beni sikmedi ama belki artık yoluna çıkmıştır tokatlar milleti ah alırız. Böyle çok hikaye var birçok sektörde.

bu konuyla ilgili tek önerim elden alın arkadaşlar bakın yarın gideceğim 2 Işık daha alacağım hemde dükkandan 2-3 yıllık sahibinden satıcısı kurumsal ama ben yine de 2-2 toplam 4 saatimi harcayıp gidip elden alacağım. Bu Işık ve grow malzemesinde gerçekten tokatçı çok fazla var . Paranızı kaptırmayın.

Daha başlamadan düzülünce insanın grow hevesi de kalmaz.
Aynen kardeşim güvendiğin bir satıcıya gidip malı alıp geleceksin, çayını içip iki sohbet edip işine bakacaksın! Benim ışıkçı abi süper bir esnaf malının da arkasında yani, bazen ufak tefek sıkıntılar oluyor arıyorum atla gel kral diyor yarım saatte yanındayım! Ben çayımı içerken oda sıkıntıyı hallediyor sonra eve gidip ışıkları takıyorum ( bu arada tüm bunlar kızların uyuma evresinde olup bitiyor ) kızların ruhu bile duymuyor ;)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********