Dolandırıldım lannn

akaaka

Yeni üye
Arkadaşlar 4.5k gitti lavuga attım parayı getirecek diye 2 hafta oyaladı beni şimdi de arazi oldu ne evinde biri var ne telefonları açıyor bu lavuga benim yapabileceğim sizin tecrübeniz bişey var mı? Gizli bir ihbar falan oluşturma şansım var mı isim falan her şeyini biliyorum napabiliriz buna?

Çamurla, ihparla,, gevşek ağazlılıkla olmaz. Ya hakkını vereceksin ryakasına yapışıp o dk alacan parayı yada soğuk su içim olaydan ders tecrube çıkarıp küçük şeyleri dert etmeyeceksin. Bundan sonra daha akıllı olursun. O dolandırıcı tokatçı hokkabazda merak etme aç köpektir onlar çok dayanamaz para bitince 1 haftaya kadar döner semtine. 4.5 ya tenezzül ediyorsa zaten çok dayanamaz bitirir parayı. İnsan kazanarak değil kaybederek öğrenir. Her türlü sen karlısın paşam. Üzme tatlı canını

Ne için attın parayı kanka. IBAN hesabına mı attın. daha önceden tanıyormusın lavuğu. grow muhabbetine mi attın keneyi

Arkadaşlar 4.5k gitti lavuga attım parayı getirecek diye 2 hafta oyaladı beni şimdi de arazi oldu ne evinde biri var ne telefonları açıyor bu lavuga benim yapabileceğim sizin tecrübeniz bişey var mı? Gizli bir ihbar falan oluşturma şansım var mı isim falan her şeyini biliyorum napabiliriz buna?
Adres vermek iş vermek delikanlı yol görmüş adama yakışmaz. Eşcinsel olmak iş vermekten iyidir.
olan olmuş yaptığın iş zaten yanlış hızlı olan kazanmış.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ** ******* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **** ******* ********* *** hahahaha*
  • W Weed&Jess2k:
    ***** hahahaha*** ******* ********* ***** ******* ********* ******** ******* ***** hahahaha**
  • W Weed&Jess2k:
    *** ********** hahahaha ***** ***** **** ********* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • W Weed&Jess2k:
  • W Weed&Jess2k:
    ****** **** ******* ********* ****** ******* ***** ***** ***** ***** *** **** ***** *****
  • W Weed&Jess2k:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ******** ********* ********* ******* ****** ******* ****** ****** ** ******* ******** ******** ***** **** *********
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ****** *********