Doktooor çağırııın ! YARDIM

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Cikis fanini kapat su anda ihtiyac yok, daha cok kücükler, nemi biraz yükselt %70 gibi olsun, 1 hafta sonra kademeli olarak nemi %50 civarina düsür. sicaklik ideal. Bitkinin etrafina yavasca saksinin ortasina kadar abrtmadan su ver, tahminim 100-120 ml yeter su an icin. bitkin büyüdükce su miktarini arttir. 4 bogumdan sonra saksinin her tarafina alttan su cikana kadar su ver.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bir sürü bilgi kirliliği var bilende bilmeynde konusuyor malasef

Vegde 5.8 çiçekte 6.2 iyidir ama şöyle bisey var calmag verdiğinde 6 veya 6.2 de ver
Dogru söylüyorsun benim yillardir cocoda yetistirdimi ve cok iyi sonuclar aldigimi ve tecrübelerimi bir yana birakirsak, sadece okudumuza inanirsak tamamen haklisin. @(tutku)

(tutku)

Üye
Dogru söylüyorsun benim yillardir cocoda yetistirdimi ve cok iyi sonuclar aldigimi ve tecrübelerimi bir yana birakirsak, sadece okudumuza inanirsak tamamen haklisin. @(tutku)
Kimsenin tercübesi bir tarafa bırakılamaz bu ne benim nede başkasının haddi değildir ben bu konudan ayrı genel olarak belirttim malesef forumda bir sürü bilgi kirliliği var.eger coco da biri ph 6.5 yap derse benim de bunu söylemem gayet nornal olur ve siz üzerinize alınmaýin ltfen sizle alakalı bişey demedim sadece g3n3l konuştum

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Üstüme alinma veya alimam gibi bir sey söz konusu degil dostum, ayni tepkiyi bende verdim cocoda 6,5 PH konusuna. Brada bilgi paylasiyoruz. Paylasalimki hep beraber daha iyiyi bulalim. Her sey kizlarimiz icin :)

Cikis fanini kapat su anda ihtiyac yok, daha cok kücükler, nemi biraz yükselt %70 gibi olsun, 1 hafta sonra kademeli olarak nemi %50 civarina düsür. sicaklik ideal. Bitkinin etrafina yavasca saksinin ortasina kadar abrtmadan su ver, tahminim 100-120 ml yeter su an icin. bitkin büyüdükce su miktarini arttir. 4 bogumdan sonra saksinin her tarafina alttan su cikana kadar su ver.
Çıkış fanı odanın içine veriyor henüz bacaya bağlamadım. Giriş fanını kapattım %65in üzerine çıkar 5 10dkya. 21. günde 250ml su verdim yaprak genişliğinden biraz daha genişçe. CalMagli sulama yapacağım birazdan. Teşekkürler yardımı olan herkese. Ben kök çürümesi olmasından korkuyordum ve kurutmak kökü geliştiriyor diye okudum. Anladığım kadarıyla cocoda bu durumun yaşanma ihtimali düşük.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum cikis fanini kapat giris fanini ac kizlarin temiz havaya ihtiyaci var. Cocode kök cürümesini basarman icin hakikaten cok emek vermelisin, coco da 10 yildir belkide biraz daha fazla hic kök cürümesi yasamadim, cünki cocoda kökler hep hava aliyor, aradaki fark bu iste topraga göre

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    ***** **** ***** *** ***** *** ********** **** **** ***** ****** ***** ****** ********* * **** ****** ***** *** *******
    +1
  • C cancan27:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ** ******* ********** **** ****** ******* ***** ***** ********* hahahaha *** ******** ***** **** ********* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • M Makro:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
  • Mordecai Mordecai:
  • M Makro:
    ******* hahahaha* ******* *******
  • C cancan27:
    **** **** *** ********** ******* ********** **** ****** ******** **
  • H Heisenberg01:
    ** ******* ********** **** ******** ********** *** ***** ********* ****** ***** hahahaha*** ******
  • C cancan27:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    **** *** ***** ******* ******** hahahaha* ** ** *****
  • H Heisenberg01:
    ***** ***** ********** *** ***** ***** **** **** *** ****** *** ** **********
  • C cancan27:
    ********* * hahahaha *****
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ********* * hahahaha ***** ***** ***** ** **** ******* **** ** *** ******* ********
  • H Heisenberg01:
    ****** *** ******** ***** ********* hahahaha****
  • H Heisenberg01:
    ****** **** **** ***** hahahaha*
  • H Heisenberg01:
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** ********** ****** ******* ****** ** ***** **
  • H Heisenberg01:
    **** ******* *** ** ******** ******* **** hahahaha***
  • H Heisenberg01:
    hahahaha** ***** ********** ****** ******* ****** ** ***** ** ***** ********* ***** ***** ******* *******
    H Heisenberg01: hahahaha** ***** ********** ****** ******* ****** ** ***** ** ***** ********* ***** *****...