Dogal gubereleme hakkinda bilgi almak istiyorum

rapboy62

Yeni üye
Merhaba bitkim bugün sudan önce muz kabukları kurutup toprakla karistirdim üstüne bir miktar şu döktüm ardından 2 gündür suda beklettin yarada gübresini 0.30 mg 1 litre suyla karıştırıp onuda ekledim bitkim şuanda somekte doğru yapmışmışım başka yapmam gereken birşey varmı dışarda ekili

HighMann

Müptezel
1 kg patates kabuklarını tencereye al üzerini geçene kadar su ekle kaynadıktan sonra altını hafif kıs orta ateşte 15-20 dk kaynat suyun rengi kızıllaşır hafiften 2 gün kabuklarla beraber üzeri kapalı şekilde beklet süzüp kavanoza al ağzını kapat max 2 hafta dursun bu karışım 2 hafta içinde tüket lt ye 200 ml idealdir

HighMann

Müptezel
ayda 2 kez lt ye 100-150 ml kadar bu karışımla beraber çay suyu kullan çay suyu 1 hafta posayla beklemiş şekilde posasını değil direk suyunu kullan enzim için güzel olur birde aloa vera verebilirsin aralarda bitkinin rengine göre ara sıra güvercin şerbetide yapabilirsin ilk 2 hafta kadar kesmeden devam etmek güzel oluyor toprak azotlu oluyor bitkinin ilk 3 hafta kadar azot ihtiyacı üst seviyelerde devam eder

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • D doğadostu1004:
  • clackster clackster:
  • Mest Mest:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C coke12345:
  • shellman shellman:
  • Bandaleros Bandaleros: